Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Hetman


Tel. (017) 850-71-91 /330
Rodzaj:Sala Weselna
Adres:Ul. Langiewicza 29B
Miasto:Rzeszów
Województwo:małopolskie
Rozmawiamy:


sala  do wynajęcia Rzeszów

Hotel *** Hetman - Rzeszów


Serdecznie zapraszamy do trzygwiazdkowego Hotelu Hetman, należącego do Grupy Hotele21. Położenie obiektu blisko centrum kulturalnego miasta oraz w sercu dzielnicy przemysłowo-handlowej spowodowało ukierunkowanie się oferty hotelowej ku profilowi konferencyjno - biznesowemu.

Jednocześnie jest to miejsce doskonałe do relaksu i wypoczynku, gdyż lokalizacja (tuż obok parku) w dogodnej odległości pomiędzy ścisłym centrum, a zatłoczonymi ulicami terenów komercyjnych miasta daje naszym Gościom możliwość odpoczynku, pracy i spotkań w komfortowych warunkach.

→ Tylko 1200 m od Starego Rynku,
→ 500 m od centrum handlowego
→ 100 m do komunikacji miejskiej
→ własny, monitorowany, duży parking,

Znosząc bariery architektoniczne obiekt został przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową: podjazdy zrównane z chodnikami przy wejściu głównym, winda, szerokie korytarze, specjalny pokój z dostosowaną łazienką.

Wieloletnie doświadczenie i pasja wkładana przez nasz Personel w nieustanny rozwój są dla Państwa gwarancją najwyższej jakości.

Nasze Pokoje

W ofercie posiadamy pokoje wyposażone w łóżka „king - size” o wymiarach 110cm x 230cm, co zostało docenione przez wielu sportowców, między innymi przez Reprezentacje Polski Kobiet oraz Mężczyzn w Piłce Siatkowej.

Część z pokoi posiada dodatkowo aneksy kuchenne, wyposażone w kuchenki elektryczne, lodówki i akcesoria pozwalające na swobodne i niezależne kreowanie własnych posiłków podczas dłuższych pobytów biznesowych (kiedy zapragną Państwo odrobiny domu w podróży służbowej…).

Sale konferencyjne

Hotel Hetman dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną przystosowaną do organizacji wszelkiego rodzaju seminariów, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i bankietów. Sala może pomieścić ok. 60-70 osób i jest w pełni wyposażona w sprzęt audio - video.

Zapewniamy możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu:

• rzutnik multimedialny,
• ekran automatyczny,
• mikrofony bezprzewodowe i tradycyjne,
• system nagłaśniający,
• flipchart, mazaki,
• bezprzewodowy dostęp do Internetu dla Państwa wygody lub stałe łącze dla tradycjonalistów,
• możliwość pełnego zaciemnienia sal.

Sala konferencyjna została zaprojektowana tak, aby stworzyć miłą atmosferę podczas konferencji, dając jednocześnie możliwość aranżacji i ustawienia zgodnie z potrzebami naszych gości. Dużymi atutami naszych pomieszczeń konferencyjno-biznesowych jest ich naturalne oświetlenie oraz usytuowanie - na parterze w pobliżu recepcji.

Dysponujemy również pokojem biznesowym (do 8 osób) idealnie nadającym się do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych, biznesowych, odpraw itp. Znajduje się on blisko sali konferencyjnej i świetnie spełnia rolę małej sali roboczej.

Restauracja

W ofercie Restauracji hotelowej "Ango" znajdą Państwo dania zarówno kuchni staropolskiej, jak uznanych kuchni europejskich w tym: śródziemnomorskiej, bałkańskiej i skandynawskiej. Wszystkie potrawy przygotowywane są w sposób tradycyjny i zdrowy, ale jednocześnie nietuzinkowy.

Zapewniamy, że zadowolą gusta największych smakoszy.

Restauracja zapewnia kompleksową obsługę gastronomiczną w zakresie: konferencji, wesel, bankietów, imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych.

Dodatkowy kontakt
tel: +48 (017) 850-71-91 /331

Zaprasza Hotel Hetman
Z miasta Rzeszów
Ul. Langiewicza 29B
(017) 850-71-91 /330


Impreza max:108 os.
Wszystkich sal:60
Impreza od:180 zł os.


dekoracja sali

Szatnia
Sala Weselna Rzeszów 0Sala Weselna Rzeszów 1Sala Weselna Rzeszów 2Sala Weselna Rzeszów 3Sala Weselna Rzeszów 4Sala Weselna Rzeszów 5Sala Weselna Rzeszów 6Sala Weselna Rzeszów 7Sala Weselna Rzeszów 8Sala Weselna Rzeszów 9Sala Weselna Rzeszów 10Sala Weselna Rzeszów 11

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 44c59:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

efektowny i profesjonalny show barmana

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    44c59