Gościniec Oycowizna


Tel. (22) 713 89 93
Tel kom602 557 357
Rodzaj:Hotel
Adres:ul Słoneczna 241
Miasto:Lesznowola 05-506
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Lesznowola / Magdalenka, Warszawa,


Gościniec Oycowizna to tradycja polskiej wsi przeniesiona wraz z oryginalnymi elementami, pochodzącej z 1905 r. chaty naszych pradziadków. Pod dachem krytym strzechą i gontem dziś skrywa się piękna i znana lokalnie restauracja, catering i hotel z gościnnymi izbami.Gościniec powstał latem 2008 r. To budynek o łącznej powierzchni 1800 m2 z dużym ogrodem, rozległymi gankami oraz parkingiem 2500m2.
Wyjątkowość Gościńca polega na tym, że choć znajduje się tak niedaleko gwaru miasta to każdy, kto tu przyjedzie, czuje się jakby przybył do miejsca, które pamięta z lat dzieciństwa - cichego, spokojnego i beztroskiego. Wesele na samą myśl o tym wydarzeniu każda młoda para odczuwa dreszczyk emocji i szybsze bicie serca. Nic dziwnego, w końcu to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu kobiety i mężczyzny, poprzedzona wieloma miesiącami przemyślanych przygotowań!
Organizując przyjęcie weselne Narzeczeni muszą tak wszystko zorganizować i o wszystkim pomyśleć, aby Goście byli zadowoleni, ponieważ w centrum uwagi będą Nowożeńcy, ale jednak mimo wszystko to właśnie Goście stworzą klimat i atmosferę wesela. My wiemy, jak pomóc Wam w dokonaniu właściwych wyborów, znalezieniu rozwiązań i realizacji wymarzonych przez Was pomysłów!!!

Poniżej przedstawiamy Wam scenariusz standardowego przyjęcia weselnego, który możemy modyfikować do woli w zależności od Waszych pragnień. Wesela organizujemy od 100 do 180 osób w jednej Sali z tańcami – ewentualnie jest możliwość zorganizowania większego przyjęcia przy wykorzystaniu kilku sal.
Na początek Powitanie Młodych chlebem i solą przez Rodziców. Następnie Wzniesienie toastu i zajęcie miejsc przez Weselników. Forma przyjęcia weselnego Wesele organizowane sposobem tradycyjnym, stoły z litego drewna ustawione w formie biesiadnej, na życzenie przykryte zostaną obrusami, do siedzenia piękne drewniane krzesła robione przez wprawnego rzemieślnika, a dla Młodych pięknie udekorowane krzesła wyróżniające się wśród innych.
Na każdym stole znajdować się będą:
* Świeczniki
* Dekoracje kwiatowe zależne od pory roku
* Przyprawy

A przed każdym z Gości:
* Serwetka płócienna w przemyślny sposób ułożona
* Niezbędne sztućce do dań według potrzeb wymieniane i uzupełniane
* Szklanka do napoju zimnego
* Kieliszek do wódki
* Kieliszek do wina białego - ewentualnie
* Kieliszek do wina czerwonego - ewentualnie Menu Ustalane jest indywidualnie w zależności od wyboru jakiego dokonają, z naszą sugestią przyszli Nowożeńcy.

Wśród dań specjalnych jakie polecamy, szczególnie zachęcamy Was do zamówienia jako dodatkowej atrakcji, płonących i serwowanych przez kucharzy na sali weselnej poszczególnych pozycji:
* prosię ( przykład znajdziecie w naszej galerii!)
* goleń
* udziec wołowy
* udziec z dzika
Koszty:
W zależności od ustalonych szczegółów Wesela oraz dodatkowych atrakcji przygotujemy dla Was dokładny kosztorys! Na poczet biesiady weselnej zapewniamy:
* Dla Nowożeńców apartament z jakuzzi
* Salę balową z wyżej opisanymi meblami
* Miejsce do pląsania
* Rulony z menu ułożone przed każdym z Gości z Ich imieniem i nazwiskiem tak aby swoje miejsce każdy zapamiętał,
* Plan sali weselnej rozmieszczony na specjalnej tablicy,
* Profesjonalną obsługę, która będzie dbała o Gości tak, aby niczego Im nie brakło
* Kącik, w którym Młodzi będą mogli zawiesić swoje pamiątkowe obrazki i stworzyć galerię pamiątkową
* Toalety oddzielne dla kobiet i dla mężczyzn
* Szatnię z możliwością ustawienia w niej Pana, który będzie pilnował Waszych kapot (szatniarz dodatkowo płatny)
* Parking dla powozów co wszystkich przywiozą na biesiadę weselną
Natomiast za dodatkową opłatą u nas do nabycia:
* Winiarnia z profesjonalnym barmanem, w której będzie można postawić do dyspozycji bar z wszelkimi trunkami jakie przy naszej pomocy młodzi zamówią. Jak również winiarnia bez barmana, w której będzie można zasiąść w chłodzie i odpocząć od gwaru i muzyki
* Stół wiejski z naszymi specjałami dla zainteresowanych, a na nim: szynka pieczona w całości podana z nogą , wszelkie inne nasze wędliny czy to wędzone, czy pieczone na dechach podane, smalec przyrządzony według przepisu Babci Jadzi , twaróg ze szczypiorkiem , a do tego kiełbasy podsuszane, ogórki kiszone lub małosolne zależne od pory, z chlebem w naszym pieczonym w piecu
* Pokoje gościnne ze śniadaniem
* Fontanna z czekolady co potrafi osłodzić pobyt
* Folklorystyczny zespół muzyczny umili Biesiadnikom pobyt, przedstawiając tańce i zabawy ludowe jednocześnie śpiewając
* Grupa aktorów, którzy będą zabawiać Gości, przedstawiając wybraną sztukę
* Program dla dzieci, z występującym Clownem oraz opiekunką
* Reportaż fotograficzny i filmowy z odbytej biesiady weselnej
Nadmieniamy, że wszystkie dania będą przygotowywane u nas na miejscu w tradycyjny sposób przez wybitnych fachowców, cieszących się w gastronomii dużym autorytetem.
To gwarantuje wyśmienity smak oraz wysoką jakość spożywanych potraw ku uciesze zaproszonych Gości, co zjadą się świętować. Serdecznie dziękujemy, że zapoznaliście się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem i pozwoli nam wspólnie zrealizować przedsięwzięcie. Czekamy na wszelkie uwagi i sugestie, by pomóc zmodernizować ofertę tak, aby w pełni odpowiadała ona Waszym wymaganiom.

Pozdrawiamy i wszystkich zapraszamy!

Zaprasza Gościniec Oycowizna
Z miasta Lesznowola
ul Słoneczna 241
(22) 713 89 93


Impreza max:180 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Lesznowola 0Hotel Lesznowola 1Hotel Lesznowola 2Hotel Lesznowola 3Hotel Lesznowola 4Hotel Lesznowola 5Hotel Lesznowola 6Hotel Lesznowola 7Hotel Lesznowola 8Hotel Lesznowola 9Hotel Lesznowola 10Hotel Lesznowola 11Hotel Lesznowola 12Hotel Lesznowola 13Hotel Lesznowola 14Hotel Lesznowola 15Hotel Lesznowola 16Hotel Lesznowola 17Hotel Lesznowola 18Hotel Lesznowola 19Hotel Lesznowola 20Hotel Lesznowola 21Hotel Lesznowola 22Hotel Lesznowola 23Hotel Lesznowola 24Hotel Lesznowola 25Hotel Lesznowola 26Hotel Lesznowola 27Hotel Lesznowola 28Hotel Lesznowola 29Hotel Lesznowola 30Hotel Lesznowola 31Hotel Lesznowola 32Hotel Lesznowola 33
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 68189:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    68189


Okoliczne Miasta: