Hotel SPA Faltom


Tel. 58 78 58 100
Tel kom58 78 58 262
Rodzaj:Hotel
Adres:Grunwaldzka 7
Miasto:Gdynia 84-230
Województwo:pomorskie
Okolice:
Wejherowo, Rumia, Rewa, Gdańsk, Sopot, Jastarnia, Puck, Władysławowo, Bolszewo,



Czterogwiazdkowy Hotel SPA Faltom umiejscowiony jest 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki transport do Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz na Półwysep Helski. W Hotelu znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar, Klub Nocny, Sala Balowa dla 800 osób, Klub Malucha.
Centrum SPA & Wellness – jedno z największych w Polsce o powierzchni 2100 mkw z 24 profesjonalnymi gabinetami. Poleca zabiegi z botoksu, mikrodermabrazję i zabiegi zwalczające cellulit - wyszczuplające sylwetkę.
Aqua Centrum: basen ze zjeżdżalniami wodnymi, łaźnia parowa, sauna sucha z codziennymi seansami zapachowymi, infra sauna, jacuzzi, Salon Casino, 4-torowy bowling, bilard, squash, zajęcia fitness, tenis stołowy, Studio Cardio, TechnoGym.

Centrum Kongresowo – Szkoleniowe (2600 mkw) posiada 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych - największa dla 800 osób - 1600 mkw. Dla grup imprezy integracyjne i sporty ekstremalne w Leśnej Karczmie Faltom, położonej w lesie.
Oferujemy:
- 104 pokoje dwuosobowe
- 3 ekskluzywne apartamenty
- 4 pokoje z dużymi tarasami
- pokój z salą konferencyjną do 10 osób
- pokój dla gości niepełnosprawnych.
Wszystkie pokoje wyposażone są w:
- klimatyzację indywidualnie sterowaną lub taras
- kabinę prysznicową, wannę lub wannę z hydromasażem
- internet bezpłatny
- telefon
- TV Sat
- minibar
- sejf
- suszarkę do włosów.

Dodatkowo w hotelu:
W cenie noclegu możliwość korzystania bez ograniczeń z:
- basenu ze zjeżdżalniami, sauny, łaźni parowej
- aneksu kuchennego
- klubu Malucha z małpim gajem (w sobotę zajęcia z animatorką)
- prasowalni
- dwóch tarasów letnich z leżakami
- sali fitness z rowerami do spininngu
- studia Cardio TechnoGym.
Odpłatnie:
- sala do squasha i tenisa stołowego
- Salon Casino z ruletką
- czterotorowy bowling, 3 bilardy
- parking monitorowany
- pralnia dla Gości.
Zabawa dla najmłodszych!
Zapraszamy do korzystania ze specjalnego brodzika (25 mkw).?W tej części dzieci mogą się bawić w płytkiej wodzie, której poziom nie przekracza 43 cm, a temperatura wody ma 33?C. Rodzice obserwując swoje pociechy mogą odpocząć na leżakach.

W sprzedaży recepcji basenu posiadamy pieluszki wodoodporne. W szatni damskiej znajduje się przewijak dla dzieci.

Zapraszamy

Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia**** położony jest 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do Gdańska, Gdyni i Sopotu. W Hotelu znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar, Klub Nocny, Sala Balowa na 800 osób, Klub Malucha, Ogród Hotelowy i tarasy z placem zabaw.Centrum SPA & Wellness – jedno z największych w Polsce o powierzchni 2100 m2 z 24 gabinetami. Oferuje ponad 150 zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, w tym mikrodermabrazję oraz zabiegi zwalczajace cellulit-wyszczuplające sylwetkę.Proponuje także masaże klasyczne, ciepłymi kamieniami, muszlami, San Shui-gorącymi stemplami, masaż ayurveda-abhyanga, masaże aromatyczne, kapsułę SPA, basen solankowy z hydromasażem, mezoterapię bezigłową, krioterapię, hydroterapię, laseroterapię, magnetoterapię, Vacu Well, Grotę Solną.Aqua Centrum: basen ze zjeżdżalniami wodnymi, wodna strefa dla dzieci (33"C), łaźnia parowa, infra sauna, sauna sucha z codziennymi seansami zapachowymi, jacuzzi, 4-torowy bowling, squash, bilardy, zajęcia fitness, tenis stołowy, Studio Cardio z urządzeniami TechnoGym.Centrum Kongresowo - Szkoleniowe (2600 m2) posiada 10 klimatyzowanych sal konferencyjnych - największa dla 800 osób - 1600 m2. Dla grup Park Linowy Faltom, imprezy integracyjne i sporty ekstremalne w Leśnej Karczmie Faltom, położonej w lesie.

Zaprasza Hotel SPA Faltom
Z miasta Gdynia
Grunwaldzka 7
58 78 58 100


Konferencja na:1000 os.
Bankiet na:800 os.
Noclegi dla:226 os.
Impreza max:800 os.
Wszystkich sal:10
Impreza od:169 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Gdynia 0Hotel Gdynia 1Hotel Gdynia 2Hotel Gdynia 3Hotel Gdynia 4Hotel Gdynia 5Hotel Gdynia 6Hotel Gdynia 7Hotel Gdynia 8Hotel Gdynia 9Hotel Gdynia 10Hotel Gdynia 11Hotel Gdynia 12Hotel Gdynia 13Hotel Gdynia 14Hotel Gdynia 15Hotel Gdynia 16Hotel Gdynia 17Hotel Gdynia 18Hotel Gdynia 19Hotel Gdynia 20Hotel Gdynia 21Hotel Gdynia 22Hotel Gdynia 23Hotel Gdynia 24Hotel Gdynia 25Hotel Gdynia 26Hotel Gdynia 27Hotel Gdynia 28Hotel Gdynia 29Hotel Gdynia 30Hotel Gdynia 31Hotel Gdynia 32Hotel Gdynia 33Hotel Gdynia 34Hotel Gdynia 35Hotel Gdynia 36Hotel Gdynia 37Hotel Gdynia 38Hotel Gdynia 39Hotel Gdynia 40Hotel Gdynia 41Hotel Gdynia 42Hotel Gdynia 43Hotel Gdynia 44Hotel Gdynia 45Hotel Gdynia 46Hotel Gdynia 47Hotel Gdynia 48Hotel Gdynia 49Hotel Gdynia 50
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 2bc15:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bałtycka10008008001480
Morska6004503001050
Bankietowa12012080350
Gdańsk200180120286
Sopot1208080215
Gdynia806040144
Panorama30202036
Business Room10101036
Hel45303060
Jurata45303060


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Telefon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
bezpłatna prasa
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
basen kryty
siłownia/fitness
sauna
jacuzzi
solarium
sala sportowa
bilard
kręgle
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    2bc15


Okoliczne Miasta: