Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dwór Świętoszówka


Tel. 33 815 26 36
Tel kom512 124 111
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:ul. Bielska 168
Miasto:Świętoszówka 43-386
Województwo:śląskie
Okolice:
Skoczów, Bielsko-Biała, Kowale, Rybnik, Iłownica, Międzyrzecze Górne, Międzyrzecze Dolne, Mikołów, Szczrk,


Dwór Świętoszówka to niezwykłe miejsce na celebrowanie różnych ważnych wydarzeń. Eleganckie wnętrza naszej Sali bankietowej tworzą wyjątkowy klimat dla każdego rodzaju spotkania. Zapewnimy kompleksową organizację wszelkich uroczystości. Na naszej Sali Bankietowej ugościć możemy do 200 osób. Przestronny taras z fontanną pozwoli wypocząć gościom i nacieszyć się cudownym widokiem na panoramę Beskidów. Sala jest w pełni klimatyzowana oraz posiada scenę dla zespołu i specjalnie wydzielony miejsce do tańca i zabawy.
Dodatkowym atutem Dworu Świętoszówka jest zaplecze 18 pokoi gościnnych. Każdą imprezę starannie dopasowujemy do charakteru uroczystości, a menu ustalamy indywidualnie według potrzeb i upodobań naszego Klienta.
W przytulnych wnętrzach Dworu Świętoszówka mogą Państwo delektować się wykwintnymi daniami kuchni staropolskiej oraz śródziemnomorskiej. Aromatyczna i lekka kuchnia śródziemnomorska jest pasją naszego szefa kuchni, a dania kuchni staropolskiej oparte są na tradycyjnych przepisach.
Do wszystkich potraw proponujemy szeroki wybór win z całego świata podawanych przy dźwiękach dobrej muzyki.
Dwór Świętoszówka to idealne miejsce gdzie mogą Państwo spotkać się w ciepłym, przytulnym wnętrzu naszej restauracji z partnerami biznesowymi, spędzić miłe chwile z rodziną przy wspólnym obiedzie lub zaprosić bliskę osobę na romantyczną kolację.

Zaprasza Dwór Świętoszówka
Z miasta Świętoszówka
ul. Bielska 168
33 815 26 36


Noclegi dla:40 os.
Impreza max:200 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Świętoszówka 0Dom Weselny Świętoszówka 1Dom Weselny Świętoszówka 2Dom Weselny Świętoszówka 3Dom Weselny Świętoszówka 4Dom Weselny Świętoszówka 5Dom Weselny Świętoszówka 6Dom Weselny Świętoszówka 7Dom Weselny Świętoszówka 8Dom Weselny Świętoszówka 9Dom Weselny Świętoszówka 10Dom Weselny Świętoszówka 11Dom Weselny Świętoszówka 12Dom Weselny Świętoszówka 13Dom Weselny Świętoszówka 14Dom Weselny Świętoszówka 15Dom Weselny Świętoszówka 16Dom Weselny Świętoszówka 17
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 37f6a:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bankietowa200200
Restauracja60
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    37f6a


Okoliczne Miasta: