Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gościniec Syty Lis


Tel. (48) 507 679 461
Rodzaj:Pensjonat
Adres:Starnice
Miasto:Starnice 76-248
Województwo:pomorskie
Okolice:
Słupsk, Redzikowo, Dębnica Kaszubska, Budowo, Płaszewko.,


sala  weselna Starnice
www › www.starnice.pl

W Gościńcu Syty Lis mogą Państwo zorganizować przyjęcie weselne z dala od zgiełku, w otoczeniu pięknego krajobrazu, wśród zieleni, kwiatów, przy fontannie, stawie oraz śpiewie ptaków. Cały teren Gościńca w tym wyjątkowym dniu jest do państwa dyspozycji, łącznie z tarasem widokowym na najbliższą okolicę, a Goście, oprócz przebywania na sali balowej, mogą zaczerpnąć oddechu na świeżym powietrzu, przespacerować się nad staw lub odpocząć na ławeczkach przy fontannie. Ponadto Państwo Młodzi mogą wykonać sobie piękne pamiątkowe zdjęcia w plenerze, a młode mamy bawiące się na weselu mogą skorzystać z usług opiekunki dziecięcej. Starsze dzieci mogą pobawić się na podwórku, a nawet zagrać w piłkę, babinktona, tenisa, berka lub poskakać na dmuchanym zamku. W sezonie letnim Gościniec organizuje wesela do 170 osób, a poza sezonem do 110 osób. Proponujemy Państwu różne wystroje sali: kwiatowy, balonowy lub wiejski, a na życzenie klienta dodajemy wóz starnicki z wiejskimi wyrobami typu kiełbasy, mięsa pieczone z chrzanem, pasztet, smalec z ogórkami i żur. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i gotowi podjąć każde wyzwanie. Posiadamy także 45 miejsc noclegowych (25 stałych + 20 dostawek), a apartament dla nowożeńców gratis! Koszt przyjęcia z poprawinami kształtuje się w granicach: z poprawinami- 160 zł/os bez poprawin - 130 zł/os.

Zaprasza Gościniec Syty Lis
Z miasta Starnice
Starnice
(48) 507 679 461


Noclegi dla:40 os.
Impreza max:110 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Pensjonat Starnice 0Pensjonat Starnice 1Pensjonat Starnice 2Pensjonat Starnice 3Pensjonat Starnice 4Pensjonat Starnice 5Pensjonat Starnice 6
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 17070:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Weselna110110
Sala Kominkowa35
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    17070


Okoliczne Miasta: