Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Stajnia Restauracja & Galeria Sztuki w Pile


Tel. (48) 67 351 90 90
Tel kom673 07 04 44
Rodzaj:Restauracja
Adres:Gliniana
Miasto:Piła
Województwo:wielkopolskie
Okolice:
Wyrzysk, Wałcz, Ujście, Jastrowie, Trzcianka, Chodzież, Kaczory, Łobżenica, Ujście,


STAJNIA Restauracja & Galeria sztuki to ekskluzywne i niepowtarzalne miejsce. Łączy w sobie elegancję salonu z tradycyjnym przytulnym wystrojem, nawiązującym do prawdziwej stajni. Tak wyjątkowy wystrój może stanowić idealną oprawę do wszelkich podniosłych uroczystości. Oferujemy Państwu organizację imprez okolicznościowych wesel, komunii, chrztów, spotkań integracyjnych oraz jubileuszów. Możemy dla Państwa zorganizować małe spotkanie rodzinne na ok. 30 osób, jak również uroczystość weselną do 130 osób. Dysponujemy jedną z największych sal w Pile. Przyjęcia weselne W ramach naszej oferty, proponujemy innowacyjne rozwiązanie kompleksowej obsługi uroczystości polegającej na tym, że jedynym Państwa obowiązkiem jest się miłować, szanować i pojawić się na zorganizowanej przez nas uroczystości. Naszym celem jest odciążenie od obowiązków Rodziców oraz Państwa Młodych, za których z wielką przyjemnością wykonamy wszelkie działania organizacyjne. Na Państwa ręce składamy propozycję organizacji uroczystości w skład której wchodzą: przygotowanie atrakcyjnego menu, dekoracja sali, zabezpieczenie ciasta, owoców, napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz odwożenie gości po ceremonii ślubnej. Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Restauracja Stajnia nie pobiera opłat za wynajem sali, zarówno na wesele jak i na poprawiny oraz nie pobiera opłat za alkohole, ciasta i napoje. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany i profesjonalny personel kelnerski oraz przepiękna salę bankietową w rustykalnym stylu.

Zaprasza Stajnia Restauracja & Galeria Sztuki w Pile
Z miasta Piła
Gliniana
(48) 67 351 90 90


Noclegi dla:- os.
Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Piła 0Restauracja Piła 1Restauracja Piła 2Restauracja Piła 3Restauracja Piła 4Restauracja Piła 5Restauracja Piła 6Restauracja Piła 7Restauracja Piła 8Restauracja Piła 9Restauracja Piła 10Restauracja Piła 11Restauracja Piła 12Restauracja Piła 13Restauracja Piła 14Restauracja Piła 15Restauracja Piła 16Restauracja Piła 17Restauracja Piła 18

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 70ca2:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    70ca2


Okoliczne Miasta: