Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Murat


Tel. (48) 58 679 73 00
Rodzaj:Hotel
Adres:Wejherowska 33
Miasto:Reda 84-240
Województwo:pomorskie


Hotel Murat oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla 140 osób w cenie już od zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Reda, posiadamy wolne terminy! Serdecznie Zapraszamy!

Zaprasza Hotel Murat
Z miasta Reda
Wejherowska 33
(48) 58 679 73 00


Konferencja na:800 os.
Bankiet na:450 os.
Noclegi dla:173 os.
Impreza max:140 os.
Wszystkich sal:12
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Reda 0Hotel Reda 1Hotel Reda 2Hotel Reda 3Hotel Reda 4Hotel Reda 5Hotel Reda 6Hotel Reda 7
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 2de5e:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Witrażowa721801442001001200
Sala Konferencyjna60404575
Sala Biznesowa40122030
Sala Bankietowa20101820
Sala Myśliwska1481220
Sala Kapitańska10070800
Sala Admiralska8050600
Sala Komandorska7040500
Sala Bosmańska7040500
Sala Bursztynowa6040450
Sala Wielki Błękit1301101400
Sala Lazurowa1501201000




Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
bezpłatna prasa
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
solarium
bilard
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    2de5e