Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gospodarstwo Agroturystyczne Szymanka


Tel. (58) 348 82 36
Tel kom501 069 746
Rodzaj:Hotel
Adres:Zamostne, ul. Płaczewo 1
Miasto:Wejherowo 84-252
Województwo:pomorskie
Okolice:
Luzino, Gościcino, Bolszewo, Wejherowo, Kębłowo, Sopot, Dąbrówka, Lębork, Rumia,


sala  do wynajęcia Wejherowo
www › www.szymanka.pl

Gospodarstwo agroturystyczne Szymanka to idealne miejsce zarówno dla miłośników wypoczynku na łonie natury, jak i na rodzinne spotkania i uroczystości. Oferujemy zdrowe posiłki przygotowywane z naturalnych produktów: warzyw z własnego ogrodu, miodu z pasieki, świeżych jaj, chleba domowego, ryb oraz mięs z własnej wędzarni. Zapewniamy Państwu pełne wyżywienie oraz profesjonalną obsługę, a menu i ceny ustalane są indywidualnie. Na terenie Gospodarstwa agroturystycznego Szymanka istnieje także możliwość noclegu dla około 45-50 osób. Nowa sala biesiadna idealna jest na organizację takich imprez jak: * wesela * jubileusze * imprezy okolicznościowe * spotkania integracyjne * szkolenia Sala ta posiada powierzchnię 120 m2 i pomieści około 60-70 osób siedzących przy stołach. Obok, z szerokim przejściem znajduje się osobna sala taneczna i rekreacyjna z nagłośnieniem, o powierzchni 50 m2. Sala biesiadna posiada niezależne wyjście na taras o powierzchni 120 m, który jest osłonięty i częściowo zadaszony. W tym miejscu można organizować imprezy plenerowe, spotkania grillowe, czy też zabawy na świeżym powietrzu. Na Państwa życzenie możemy wysłać szczegółowy plan sali biesiadnej i rekreacyjnej.

Zaprasza Gospodarstwo Agroturystyczne Szymanka
Z miasta Wejherowo
Zamostne, ul. Płaczewo 1
(58) 348 82 36


Noclegi dla:- os.
Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Wejherowo 0Hotel Wejherowo 1Hotel Wejherowo 2Hotel Wejherowo 3Hotel Wejherowo 4Hotel Wejherowo 5Hotel Wejherowo 6Hotel Wejherowo 7Hotel Wejherowo 8Hotel Wejherowo 9
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 6d23e:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    6d23e


Okoliczne Miasta: