Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA


Tel. (89) 514 82 41
Tel kom606 30 63 44 (
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Zalesie 12
Miasto:Barczewo 11-010
Województwo:warmińsko-mazurskie
Okolice:
Olsztyn, Dobre Miasto, Biskupiec, Ruszajny, Łęgajny, Marcinkowo, Stawiguda, Szczytno, Lutry,Zalesie Mazury Active SPA
Przyjęcie weselne to bardzo ważne wydarzenie, które warto zorganizować w wyjątkowym miejscu. Nasz Ośrodek Wypoczynkowy, położony na uboczu, w lesie sosnowo-świerkowym nad jeziorem Orzyc Wielki, tylko 18km od centrum Olsztyna (10min) w cichym i kameralnym mazurskim otoczeniu jest właśnie takim miejscem specjalnym.
Główna uroczystość przyjęcia weselnego odbywa się w naszej Sali Bankietowo-Konferencyjnej, która może pomieścić 120 gości weselnych. Jest to niepowtarzalny budynek, dzięki jego owalnej konstrukcji wszyscy goście weselni widzą się nawzajem, siedząc przy stołach zlokalizowanych wokół okrągłego, podświetlanego parkietu do tańca.
Od kwietnia 2012 dysponujemy nową salą weselną na 150 miejsc. Mazurska Chata Biesiadna - to miejsce niezwykłe. Zaprojektowaliśmy ją sami, inspirując się jedyną w swoim rodzaju architekturą dawnej Warmii i Mazur. Chatę wykonaliśmy z niezwykłą starannością. Elementy składowe jej konstrukcji to drewno, kamień i cegła. Cegła pochodzi z przeznaczonych do rozbiórki oryginalnych chat mazurskich – uratowaliśmy je od zniszczenia i zapomnienia, dzięki czemu Chata posiada prawdziwą duszę w której zawiera się esencja naszego regionu. Wychodząc z Chaty wchodzi się bezpośrednio na pięknie zagospodarowaną leśną polanę otoczoną sosnami z których każda ma ponad sto lat. Wszystko to sprawia iż miejsce to nie jest kolejną weselną salą jakich wokół wiele. Spędzenie w niej tego jednego z najważniejszych dni w życiu, będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem.
Mniejsze uroczystości weselne (max. 60 osób) odbywają się w naszej Sali Restauracyjnej połączonej z Salą Kominkową.
Wszystkie nasze sale weselne posiadają klimatyzację z dodatkową opcją grzania!
MENU WESELNE
Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy starannie dobrane menu, które usatysfakcjonują najbardziej wymagające podniebienia. Wszystkie potrawy są przygotowywane z surowców pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców. Dania na stoły weselne są w 100% przygotowywane przez naszą kuchnię według tradycyjnych polskich przepisów z elementami kuchni świata.
MALI GOŚCIE NA WESELU
Dzieci do 3 roku życia bez dodatkowych świadczeń (zapewniamy foteliki do karmienia) – GRATIS Dzieci 3-10 lat 50% stawki za menu weselne. Istnieje możliwość przygotowania oddzielnego stołu dla dzieci ze specjalnym menu dla milusińskich. Dla dzieci udostępniamy też BAJKOLANDIĘ czyli nasz wspaniały plac zabaw pod dachem (dzieci do 6 roku życia muszą bawić się pod opieką dorosłych). Istnieje możliwość wynajęcia do opieki naszych doświadczonych animatorów!
NOCLEGI
Dla gości biorących udział w przyjęciu weselnym stosujemy specjalne preferencyjne stawki na noclegi w dniu wesela. Wszystkie nasze pokoje są przygotowane w standardzie hotelowym. W związku z dużym zainteresowaniem Gości dodatkowymi noclegami przed i po weselu oferujemy specjalny rabat 10% na noclegi z wyżywieniem i zabiegi w naszym Spa!
APARTAMENT DLA MŁODEJ PARY W JEDNYM Z POKOI „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” GRATIS!
Dodatkowo w przypadku apartamentu oferujemy możliwość późnego check-out (godzina 17.00) oraz na życzenie śniadanie podane do pokoju!
Poprawiny organizujemy w miejscu uroczystości weselnej lub w naszym namiocie grillowym w bliskim sąsiedztwie jeziora.
Do każdego zestawu weselnego dodajemy GRATIS:
• apartament dla młodej pary,
• chlebek weselny,
• tort weselny,
• wino musujące na powitanie,
• kosz owoców sezonowych!

Mamy nadzieję, iż nasza oferta zachęci Państwa do zorganizowania tak ważnej i podniosłej uroczystości w wyjątkowym klimacie naszego Ośrodka Wypoczynkowego.

Zaprasza ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA
Z miasta Barczewo
Zalesie 12
(89) 514 82 41


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:150 os.
Noclegi dla:199 os.
Impreza max:150 os.
Wszystkich sal:5
Impreza od:165 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Barczewo 0Dom Weselny Barczewo 1Dom Weselny Barczewo 2Dom Weselny Barczewo 3Dom Weselny Barczewo 4Dom Weselny Barczewo 5Dom Weselny Barczewo 6Dom Weselny Barczewo 7Dom Weselny Barczewo 8Dom Weselny Barczewo 9Dom Weselny Barczewo 10Dom Weselny Barczewo 11Dom Weselny Barczewo 12Dom Weselny Barczewo 13Dom Weselny Barczewo 14Dom Weselny Barczewo 15Dom Weselny Barczewo 16Dom Weselny Barczewo 17Dom Weselny Barczewo 18Dom Weselny Barczewo 19Dom Weselny Barczewo 20Dom Weselny Barczewo 21Dom Weselny Barczewo 22Dom Weselny Barczewo 23Dom Weselny Barczewo 24Dom Weselny Barczewo 25Dom Weselny Barczewo 26Dom Weselny Barczewo 27Dom Weselny Barczewo 28Dom Weselny Barczewo 29Dom Weselny Barczewo 30Dom Weselny Barczewo 31Dom Weselny Barczewo 32Dom Weselny Barczewo 33Dom Weselny Barczewo 34Dom Weselny Barczewo 35Dom Weselny Barczewo 36Dom Weselny Barczewo 37Dom Weselny Barczewo 38Dom Weselny Barczewo 39Dom Weselny Barczewo 40Dom Weselny Barczewo 41Dom Weselny Barczewo 42Dom Weselny Barczewo 43Dom Weselny Barczewo 44Dom Weselny Barczewo 45Dom Weselny Barczewo 46Dom Weselny Barczewo 47
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod bd4ed:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Mazurska4060443065
Sala kominkowa203020241835
Sala Bankietowo-Konferencyjna15012020080120
Sala Warmińska3060400
Mazurska Chata Biesiadna120200150120210


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
business center
fax
ksero
wifi w lobby
basen kryty
siłownia/fitness
sauna
jacuzzi
sala sportowa
bilard
kort tenisowy
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

  Najczęściej rezerwowane sale Barczewo:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    bd4ed


Okoliczne Miasta: