Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Zajazd Podzamcze


Tel. (48) 505 078 448
Rodzaj:Hotel
Adres:Spacerowa 2a
Miasto:Fałków
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Przedbórz, Końskie, Radoszyce, Stąporków, Opoczno, Sulejów, Piotrków Trybunalski, Radomsko,


Dysponujemy świeżo wyremontowaną Salą Weselną, mogącą pomieścić nawet do 180 osób. Ściany utrzymane są w tonacji jasnej oliwki i beżu, podwieszane sufity. Na ścianach wiszą obrazy w odcieniach szarości. Kolorystyka jest stonowana i elegancka. Dekorując krzesła pokrowcami, możemy wzbogacić wystrój sali o kolejne elementy. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, bankiety uroczystości rodzinne jak również wesela. Szczegóły imprezy możemy omówić i dostosować do indywidualnych Państwa oczekiwań. Szkolenia, seminaria, konferencje. Zorganizujemy dla Państwa szkolenia, imprezy integracyjne, zapewniając obsługę i indywidualne wymagania każdego klienta. Menu jest zróżnicowane, od potraw z grilla, po specjały kuchni staropolskiej. Dysponujemy dwoma rodzajami przygotowanego menu weselnego (w cenie 130zł/osobę), ale także realizujemy indywidualne zamówienia naszych klientów. Parze Młodej zapewniamy darmowy stół staropolski (wiejski). W skład naszej "Sielskiej osady" wchodzą: Ruska Bania (do 30 osób) z witkami brzozowymi do chłostania Sauna Fińska (do 15 osób) z aromaterapią i gwieździstym niebem Chata grillowa ( do 25 osób)

Zaprasza Zajazd Podzamcze
Z miasta Fałków
Spacerowa 2a
(48) 505 078 448


Noclegi dla:40 os.
Impreza max:180 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Fałków 0Hotel Fałków 1Hotel Fałków 2Hotel Fałków 3Hotel Fałków 4Hotel Fałków 5Hotel Fałków 6Hotel Fałków 7Hotel Fałków 8Hotel Fałków 9Hotel Fałków 10Hotel Fałków 11Hotel Fałków 12Hotel Fałków 13Hotel Fałków 14Hotel Fałków 15

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 080aa:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna18040
Sala Weselna180140
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    080aa


Okoliczne Miasta: