Hotel Gromada Centrum


Tel. (48) 22 582 94 26
Tel komkonferencje.hotel@gromada.pl
Rodzaj:Hotel
Adres:Powstańców Warszawy 2
Miasto:Warszawa 00-030
Województwo:mazowieckie
Rozmawiamy:


sala  bankietowa Warszawa
www › www.gromada.pl

Hotel Gromada Centrum posiada 5 klimatyzowanych sal, w tym 3 największe sale mają możliwość połączenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy organizacji konferencji, seminariów, szkoleń warsztatów a także przyjęć okolicznościowych (e tym wesela, uroczystych kolacji, gali). Dodatkowo, na potrzeby naszych Gości, udostępniamy Patio o powierzchni 1200 m2 z naturalną, piękną zielenią. Goście konferencyjni mogę z niego skorzystać bezpośrednio z sal: Konwalii i Malwy. Jest to idealne miejsce do organizowania imprez na świeżym powietrzu, np. grilla czy letniej biesiady. To również doskonałe miejsce relaksu w czasie pobytu w naszym hotelu. Sale konferencyjne znajdują się na parterze i antresoli hotelu. Posiadają klimatyzację, dostęp do światła dziennego (z możliwością zaciemnienia) oraz bezprzewodowy Internet.

W cenie sali oferujemy również dodatkowy sprzęt konferencyjny: laptop, projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, nagłośnienie oraz mikrofony bezprzewodowe. Na życzenie Gości organizujemy za dodatkową opłatą aranżację specjalnego wystroju i oświetlenia, kabiny symultaniczne, DJ-a lub zespół muzyczny.

Zaprasza Hotel Gromada Centrum
Z miasta Warszawa
Powstańców Warszawy 2
(48) 22 582 94 26


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:250 os.
Noclegi dla:602 os.
Impreza max:250 os.
Wszystkich sal:5
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

osobna sala taneczna

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

obiekt przystosowany

Szatnia
Hotel Warszawa 0Hotel Warszawa 1Hotel Warszawa 2Hotel Warszawa 3Hotel Warszawa 4Hotel Warszawa 5Hotel Warszawa 6Hotel Warszawa 7Hotel Warszawa 8Hotel Warszawa 9Hotel Warszawa 10Hotel Warszawa 11Hotel Warszawa 12Hotel Warszawa 13Hotel Warszawa 14Hotel Warszawa 15Hotel Warszawa 16Hotel Warszawa 17Hotel Warszawa 18
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 6939c:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Róża20402450
Jagoda203082449
Konwalia2670253696
Stokrotka40804060150
Malwa401204080180
Konwalia+Malwa70200170100276
Malwa+Stokrotka80270230140330
Malwa+Stokrotka+Konwalia80270300140426


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Zespół muzyczny, Kapela
dj
Dekoracje sali
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
fryzjer/salon
bezpłatna prasa
wifi w lobby
klimatyzacja
siłownia/fitness
bilard
kasyno

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

czekoladowa fontanna z owocami

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    6939c