Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Tarasy Wang


Tel. +48 75 76 19 451
Tel kom+48 607 77 99 90
Rodzaj:Hotel
Adres:Na Śnieżkę 3
Miasto:Karpacz 58-540
Województwo:dolnośląskie
Okolice:
Karpacz, Kowary, Sosnówka, Szklarska Poręba, Wojanów, Szarocin,


Tarasy Wang Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do miejsca, które swą historią sięga roku 1897. Po pieczołowitej renowacji, Tarasy Wang zaprezentują Państwu swą dawną świetność. Obiekt położony u podnóża Karkonoszy, tuż obok słynnego zabytku - Świątyni Wang oraz wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego zachwyca malowniczymi widokami, komfortowym noclegiem oraz znakomitą restauracją. Tarasy Wang są idealnym miejscem dla osób, które cenią spokój i relaks oraz piękno otaczającej natury. Zapraszamy Państwa do odkrycia „Tarasów Wang”.   Wesela Piękny wyjątkowy chcemy, aby taki właśnie był dzień ślubu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom proponujemy Państwu niecodzienną uroczystość ślubną w drewnianym kościółku Wang. Chcemy powrócić do tradycji, kiedy to zdarzało się, że stawało tam przed ołtarzem 400 par rocznie wiedząc, że kościół słynie jako miejsce szczęśliwych małżeństw.   Świątynia została wybudowana w Norwegii na przełomie XII i XIII w i jest świetnym przykładem  skandynawskiego drewnianego budownictwa sakralnego. Ciekawostką jest to, że Wang w Karpaczu jest jednym z czterech kościołów stawowych, które znajdują się poza obszarem Norwegii. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, jego romantyzm, z pewnością pozostaną Państwu na zawsze w pamięci.   Po uroczystości ślubnej, również nawiązując do tradycji, zapraszamy na wesele do Tarasów Wang, które mieszczą się zaledwie parę metrów od świątyni. Możemy dla Państwa zorganizować zarówno przyjęcie kameralne w formie uroczystego obiadu, jak i duże przyjęcie weselne na 80 osób.   Sala, w której organizowane jest przyjęcie weselne będzie szczególnie na tę okazję udekorowana.   W ramach pakietu weselnego udostępniamy specjalnie przystrojony na tę okazję apartament dla Państwa Młodych, a rano podamy do pokoju Śniadanie dla Młodej Pary. Oferujemy również nocleg dla Gości, którzy otrzymają specjalny rabat z okazji ślubu ich bliskich.     Prosimy o kontakt z kierownikiem restauracji, który odpowie na wszystkie Państwa pytania.    

Zaprasza Tarasy Wang
Z miasta Karpacz
Na Śnieżkę 3
+48 75 76 19 451


Konferencja na:100 os.
Bankiet na:150 os.
Noclegi dla:60 os.
Impreza max:80 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:135 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Karpacz 0Hotel Karpacz 1Hotel Karpacz 2Hotel Karpacz 3Hotel Karpacz 4Hotel Karpacz 5Hotel Karpacz 6Hotel Karpacz 7Hotel Karpacz 8Hotel Karpacz 9Hotel Karpacz 10Hotel Karpacz 11Hotel Karpacz 12Hotel Karpacz 13Hotel Karpacz 14Hotel Karpacz 15Hotel Karpacz 16Hotel Karpacz 17Hotel Karpacz 18Hotel Karpacz 19Hotel Karpacz 20Hotel Karpacz 21Hotel Karpacz 22Hotel Karpacz 23Hotel Karpacz 24Hotel Karpacz 25Hotel Karpacz 26Hotel Karpacz 27Hotel Karpacz 28
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 0f938:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna1001500


Wyposażenie sal konferencyjnych: Nagłośnienie,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
bezpłatna prasa
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
sauna
jacuzzi

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    0f938


Okoliczne Miasta: