Hotel i Restauracja Sitarska


Tel. (48) 84 686 01 18
Rodzaj:Hotel
Adres:3 Maja 21
Miasto:Biłgoraj
Województwo:lubelskie


sala  konferencyjna Biłgoraj
www › www.sitarska.pl

Restauracja Sitarska to magiczne miejsce, w którym można uraczyć podniebienie wyśmienitymi smakami kuchni polskiej, skosztować najlepszej kawy, odpocząć od zgiełku w miłej atmosferze przytulnych, klimatyzowanych wnętrz oraz potańczyć przy dźwiękach doskonałej muzyki. Znajdziecie to wszystko właśnie w Restauracji Sitarskiej, a profesjonalna obsługa kelnerska sprawi, że poczujecie się Państwo naprawdę komfortowo.

Dla Państwa sprawiamy, że wesele, poprawiny, chrzciny czy przyjęcie komunijne stają się niezapomnianym, pięknym przeżyciem.

Restauracja może gościć w Sali Dużej w przypadku przyjęcia zasiadanego do 160, a bankietu stojącego nawet do 300, świetnie bawiących się osób. Kameralna Sala kominkowa mieści do 30 osób. Istnieje też możliwość zaaranżowania Sali Dużej na trzy małe, kameralne sale. Z pełnym zaufaniem możecie również powierzyć nam organizację imprez urodzinowych, imieninowych dla dorosłych i dzieci, rocznic, a nawet pełnych magii zaręczyn.

Ponadto organizujemy bale karnawałowe, imprezy zakładowe i integracyjne, choinki dla małych i dużych spotkania biznesowe oraz okazjonalne. Gwarantem udanych imprez niewątpliwie jest sprawna, wykwalifikowana obsługa kelnerska i profesjonalne zaplecze kuchenne, nad którym czuwa doświadczony szef kuchni Emilia Borowy każdorazowo ustalając indywidualnie dla Państwa menu.

Organizujemy przewóz autokarem do nas dla gości z daleka (do opcji z miejscowości z daleka).

Koneserów dobrej muzyki i świetnej zabawy zapraszamy serdecznie, na co miesięczne koncerty, które zagrają dla Was czołowe postaci polskiej sceny jazzowej. Do tej pory gościli u nas miedzy innymi Gary Guthman, Włodzimierz Nahorny, Wojciech Karolak, Janusz Szrom, Krzesimir Dębski, czy też Mariusz Bogdanowicz.
W każdy piątek od godziny 20.00 miłośnicy śpiewu i dobrej zabawy zabłysną na scenie podczas KARAOKE, prowadzonego przez profesjonalną obsługę.
W każdą środę od 15.00 zapraszamy na oryginalne w swym rodzaju sushi profesjonalnie przygotowane przez przeszkoloną załogę.

W doskonale skomponowanej karcie menu znajdą coś odpowiedniego dla siebie zarówno zwolennicy tradycyjnej kuchni polskiej jak i amatorzy potraw z innych stron świata zawsze własnoręcznie przygotowywanych ze znakomitych i świeżych produktów. Jeśli chcielibyście skosztować wykwintnej kuchni we własnym domowym zaciszu, lub zadziwić swych gości bez konieczności uciążliwego stania przy kuchence, powinniście skorzystać z możliwości zamówienia dań na wynos i to zarówno na imprezy prywatne typu imieniny, urodziny, przyjęcia świąteczne i inne uroczystości jak i duże zakładowe do 350 osób w których posiadamy duże doświadczenie.
Obsługujemy i organizujemy od strony gastronomicznej i technicznej zaplecze szkoleń, konferencji, kursów, prezentacji i spotkań biznesowych u Nas lub w formie cateringu.

Prawdziwych miłośników domowej kuchni zachęcamy do degustacji domowych przetworów powstających według starych rodzinnych receptur. Najwspanialsze, słodkie, świeże, malowane słońcem owoce pochodzące z ekologicznych lasów i sadów Roztoczańskiej Ziemi, przeobrażone za sprawą starych, tradycyjnych domowych receptur w wyśmienite konfitury, musy i dżemy - to jeszcze jedna specjalność Restauracji Sitarska. Precyzyjnie dobrane, dojrzałe, odpowiedniej barwy i wielkości owoce, brak konserwantów oraz serce i pasja dodawane do przetworów w trakcie żmudnego, wielokrotnego podgrzewania powtarzanego z najwyższą ostrożnością, co kilka godzin oraz zachowanie całkowicie ręcznej produkcji, sprawiają, że są one tak wyjątkowe. Ich smak przywodzi na myśl najpogodniejsze dni lata i najszczęśliwsze chwile dzieciństwa. Każdy rodzaj przetworów został dodatkowo doprawiony szlachetnymi alkoholami, co pozwoliło na stworzenie niebanalnego mariażu smaków i aromatów. Dzięki temu świetnie skomponują się zarówno z najwykwintniejszymi deserami jak i najpowszedniejszą kromka świeżego chleba. W obu przypadkach pozostawią niezapomniane wrażenia, a swym wykwintnym smakiem zadowolą największych smakoszy.
Więcej informacji na tema wesel, cen i pakietów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zaprasza Hotel i Restauracja Sitarska
Z miasta Biłgoraj
3 Maja 21
(48) 84 686 01 18


Noclegi dla:27 os.
Impreza max:160 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Biłgoraj 0Hotel Biłgoraj 1Hotel Biłgoraj 2Hotel Biłgoraj 3Hotel Biłgoraj 4Hotel Biłgoraj 5Hotel Biłgoraj 6Hotel Biłgoraj 7Hotel Biłgoraj 8Hotel Biłgoraj 9Hotel Biłgoraj 10Hotel Biłgoraj 11Hotel Biłgoraj 12Hotel Biłgoraj 13Hotel Biłgoraj 14Hotel Biłgoraj 15Hotel Biłgoraj 16Hotel Biłgoraj 17Hotel Biłgoraj 18Hotel Biłgoraj 19Hotel Biłgoraj 20

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 6c107:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna16060
Sala Kominkowa3035
Sala Duża160120
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    6c107