Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dom Weselny Biały Pałacyk


Tel. 601 279 204
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Kaniczki 33
Miasto:Kwidzyn 82-522
Województwo:pomorskie
Okolice:
Kwidzyn, Gniew, Grudziądz, Olszanica, Sadliny, Wiślinki, Kozielec, Pieniążkowo, Półwieś,


Ślub to ważna i podniosła chwila, najpiękniejszy dzień w życiu, wspomnienie, które na zawsze pozostanie w pamięci, a Naszym jedynym celem jest spełnienie Państwa marzeń.
Atutem Domu Weselnego jest położenie - będą mogli Państwo poczuć piękno zieleni, ciszy i spokoju. Teren zamknięty, parking, dwa tarasy z wyjściem na ogród, eleganckie wnętrza, dekoracje wnętrz i stołów stosownie do Państwa sugestii podlega indywidualnym życzeniom, sala konsumpcyjna klimatyzowana dla 140 osób, pokoje dla 40 gości. Nasz profesjonalny catering i obsługa pozwoli Państwu i Waszym Gościom doznać u nas wspaniałych chwil, ciepłej i wyjątkowej atmosfery. Z przyjemnością osobiście przedstawimy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz Gość chętnie do nas wracał.

Zapraszamy również na spędzenie urlopu letniego, jak i zimowego w malowniczej i spokojnej scenerii naszego Pałacyku. Posiadamy wygodne i komfortowo urządzone pokoje przeznaczone dla 40 osób.
Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak:
- bale,
- wesela,
- komunie,
- chrzty,
- stypy,
- studniówki,
- bankiety,
- konferencje,
- szkolenia,
- imprezy integracyjne,
- wynajmujemy pokoje przez cały rok.
ZAPRASZAMY!

Zaprasza Dom Weselny Biały Pałacyk
Z miasta Kwidzyn
Kaniczki 33
601 279 204


Noclegi dla:- os.
Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Kwidzyn 0Dom Weselny Kwidzyn 1Dom Weselny Kwidzyn 2Dom Weselny Kwidzyn 3Dom Weselny Kwidzyn 4Dom Weselny Kwidzyn 5Dom Weselny Kwidzyn 6Dom Weselny Kwidzyn 7Dom Weselny Kwidzyn 8Dom Weselny Kwidzyn 9Dom Weselny Kwidzyn 10Dom Weselny Kwidzyn 11Dom Weselny Kwidzyn 12Dom Weselny Kwidzyn 13Dom Weselny Kwidzyn 14Dom Weselny Kwidzyn 15Dom Weselny Kwidzyn 16Dom Weselny Kwidzyn 17Dom Weselny Kwidzyn 18Dom Weselny Kwidzyn 19Dom Weselny Kwidzyn 20Dom Weselny Kwidzyn 21
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 42de9:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    42de9


Okoliczne Miasta: