Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Senator Centrum Konferencyjne & SPA****


Tel. (48) 41 274 03 90
Tel kom694455201
Rodzaj:Hotel
Adres:Ul. Krywki 18
Miasto:Starachowice 27-200
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Korzecko, Kielce, Jędrzejów, Masłów, Miedziana Góra, Małogoszcz, Włoszczowa, Wielka Wieś, Marcinków,
Rozmawiamy:


sala  do wynajęcia Starachowice
www › h-s.pl

Hotel Senator to nie tylko luksusowy Hotel Spa i nowoczesne centrum konferencyjne.

Naszym Gościom oferujemy również możliwość organizacji niezapomnianych imprez okolicznościowych, takich jak wesela. Chętnie przedstawimy Państwu wszystkie nasze możliwości, zapewnimy profesjonalne doradztwo tak, aby każda Państwa impreza stała się niepowtarzalna.Nasze doświadczenie i profesjonalizm zagwarantują udaną zabawę dla zaproszonych gości oraz satysfakcję organizatorów.

Dysponujemy dwoma salami weselnymi: do 300 oraz do 200 osób, a także tarasami grillowymi, które często są wykorzystywane na poprawinach. Oferujemy również mniejsze sale w których organizujemy przyjecie okolicznościowe.Rezerwacji sal weselnych prosimy dokonywać z rocznym wyprzedzeniem. Dzięki temu mają Państwo możliwość większego wyboru pomieszczeń.

Atrakcje w trakcie wesela:
• Pokój typu Butik dla Państwa Młodych w prezencie od Hotelu Senator
• Fontanna czekolady w towarzystwie palmy owocowej
• Fontanna alkoholi
• Bezpłatna opieka animatora w hotelowym kuleczkowie w dniu wesela do godz. 24:00, dla najmłodszych uczestników wesela
• 50% rabatu na nocleg dla gości weselnych ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego
• Fotobudka
• Pokaz Sushi
• Profesjonalny pokaz fajerwerków
• Stół wiejski ze Śliwowicą od Hotelu
• Dekoracje florystyczne
• Usługi fotograficzne
• Szeroki wachlarz zespołów muzycznych do wyboru
• Pokazy: tańców, barmańskie i sommelierskie
• Parking gratis dla gości weselnych
• Taras grillowy (2 x 100m2)
• Menu dziecięce
• Dopasowanie menu do różnych upodobań gości
• Alkohole w atrakcyjnych cenach


Zaprasza Hotel Senator Centrum Konferencyjne & SPA****
Z miasta Starachowice
Ul. Krywki 18
(48) 41 274 03 90


Konferencja na:420 os.
Bankiet na:250 os.
Noclegi dla:- os.
Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:160 zł os.


dekoracja sali

osobna sala taneczna

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia

Altana
Hotel Starachowice 0Hotel Starachowice 1Hotel Starachowice 2Hotel Starachowice 3Hotel Starachowice 4Hotel Starachowice 5Hotel Starachowice 6Hotel Starachowice 7Hotel Starachowice 8Hotel Starachowice 9Hotel Starachowice 10Hotel Starachowice 11Hotel Starachowice 12Hotel Starachowice 13Hotel Starachowice 14Hotel Starachowice 15Hotel Starachowice 16Hotel Starachowice 17Hotel Starachowice 18Hotel Starachowice 19Hotel Starachowice 20Hotel Starachowice 21Hotel Starachowice 22Hotel Starachowice 23Hotel Starachowice 24
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 790e8:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Senatorska250420250220100440
Sala Bankietowa20038020015080315
Sala Zielona808740805090
Sala Lustrzana507828403565
Sala Kameralna303215252032
Sala Biznesowa15228121032


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Telefon, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Zespół muzyczny, Kapela
dj
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
basen kryty
sauna
jacuzzi
kręgle
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

apartament dla młodej pary - gratis

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    790e8


Okoliczne Miasta: