Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Jermir Przedsiębiorstwo Gastronomiczno - Hotelarskie w Strzyżawie k. Bydgoszczy


Tel. (48) 52 381 74 54
Tel kom048 52 343 92 19
Rodzaj:Hotel
Adres:Strzyżawa
Miasto:Bydgoszcz 86-070
Województwo:kujawsko-pomorskie


Obiekt przeszedł dość burzliwe koleje losu, gdyż rozpoczęto jego budowę w końcu lat 70 tych, czyli w okresie tak zwanym komunistycznym, był to wtedy jeden z pierwszych "hoteli"- restauracji prywatnych w Polsce. Obecnie jest on poddawany ciągłym zmianom i ulepszeniom. Restauracja posiada ok. 100 miejsc i dużą salę weselną "patio" ok 120 osób z widokiem na ogród i basen, gdzie organizowane są imprezy zasiadane z tańcami do 160 osób. Część hotelowa składa się tylko z 9 pokoi 2 osobowych, lecz posiada swój urok, gdyż Goście są przyjmowani kameralnie i rozpoznawani przy kolejnych wizytach.
Jadłospis restauracji obfituje w ogromną ilość potraw kuchni polskiej i europejskiej. PGH JERMIR posiada konie i prowadzi działalność hodowlano-rekreacyjną ( jazda i nauka jazdy wierzchem), a także dysponuje zadaszonym grillem.

"JARMIR" to duża, klimatyzowana restauracja w której organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak ,wesela, przyjęcia komunijne, imprezy z okazji chrzcin, integracyjne a w części hotelowej obiektu oferujemy noclegi w klimatyzowanych 2 osobowych pokojach, oraz komfortowy wypoczynek z bezpośrednim wyjściem na ogród z basenem. Do dyspozycji Gości - duży parking oraz garaże. Na przyjęciach podajemy dania przygotowywane na bieżąco z wysokiej jakości surowców typu, czyste masło bez dodatków, wysokiej klasy i jakości mięso i warzywa przygotowane tradycyjnymi technologiami. Nie korzystamy z gotowych półproduktów, proszków jajecznych, wszystkie potrawy są od podstaw przyrządzane przez kucharzy. W lokalu dysponujemy "salą główną" na ok. 60 osób, którą dzieląc spuszczoną ażurową ścianą na 2 sale bankietowe o pojemności do 30 osób zapewniamy możliwość organizacji jednoczenie np. dwóch odrębnych przyjęć komunijnych, ale również "salą bankietową" do 28 osób, która może spełniać rolę sali konferencyjno-szkoleniowe.

Zaprasza Jermir Przedsiębiorstwo Gastronomiczno - Hotelarskie w Strzyżawie k. Bydgoszczy
Z miasta Bydgoszcz
Strzyżawa
(48) 52 381 74 54


Noclegi dla:- os.
Impreza max:160 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:1 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Bydgoszcz 0Hotel Bydgoszcz 1Hotel Bydgoszcz 2Hotel Bydgoszcz 3Hotel Bydgoszcz 4Hotel Bydgoszcz 5Hotel Bydgoszcz 6Hotel Bydgoszcz 7Hotel Bydgoszcz 8Hotel Bydgoszcz 9Hotel Bydgoszcz 10Hotel Bydgoszcz 11Hotel Bydgoszcz 12Hotel Bydgoszcz 13Hotel Bydgoszcz 14Hotel Bydgoszcz 15Hotel Bydgoszcz 16Hotel Bydgoszcz 17Hotel Bydgoszcz 18Hotel Bydgoszcz 19Hotel Bydgoszcz 20Hotel Bydgoszcz 21Hotel Bydgoszcz 22Hotel Bydgoszcz 23Hotel Bydgoszcz 24Hotel Bydgoszcz 25Hotel Bydgoszcz 26Hotel Bydgoszcz 27Hotel Bydgoszcz 28Hotel Bydgoszcz 29Hotel Bydgoszcz 30Hotel Bydgoszcz 31Hotel Bydgoszcz 32
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 49b7d:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala główna6060
Sala bankietowa28
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    49b7d