Pałac Radziwiłłów w Balicach


Tel. 0 512 363 634
Rodzaj:Pałac
Adres:Balice, ul. Krakowska 1
Miasto:Balice 32-083
Województwo:małopolskie
Okolice:
Kraków, Skawina, Wieliczka, Morawica, Zielonki, Brzezinka, Biały Kościół, Trojanowice, Garlica Murowana,


...Jeszcze jakby słychać gwar zabaw i śmiech zakochanych wśród otaczającego pałac ogrodu. Jakby to jeszcze wczoraj konno i karetami wjechali tu młodzi, a za nimi goście wszyscy zaproszeni i z radością od bram światu oznajmiali, że oto weselisko w Balicach będzie wyprawiane i kto żyw niech w swych szatach najlepszych do stóp młodej Pani pada i raduje się z nimi, bo noc dziś piękniejsza od innych...
Dworek Radziwiłłów w Balicach to przepiękny pałac położony wśród ogrodów i starego parku. W XVI wieku, będąc pod zarządem rodu Bonerów, podkrakowskie Balice stały się miejscem budowy ich podmiejskiej rezydencji, która gościła szereg wybitnych osobistości życia politycznego oraz kulturalnego ówczesnej Polski. Na przestrzeni wieków posiadłość trafiała jeszcze w ręce rodu Firlejów i Szembeków, by na początku XIX wieku stać się własnością rodu Radziwiłłów.
Dzisiaj pałac ten, położony 15 minut drogi od centrum miasta, jest idealnym tłem wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych a w szczególności przyjęć weselnych. Zabytkowe, utrzymane w klimacie z epoki wnętrza, rozciągający się na dziedzińcu ogród, zapewniają podniosłą a jednocześnie nieskrępowaną atmosferę. Pałac Radziwiłłów to miejsce firmowych eventów, konferencji i przyjęć weselnych.


Menu weselne
Przygotowanie menu weselnego to jedna z trudniejszych decyzji jakie muszą Państwo podjąć podczas organizacji uroczystości weselnej. Od tej decyzji wiele zależy, a przecież ważne jest żeby Państwa goście byli zadowoleni i czuli się dobrze. Planując pozycje które należą do menu weselnego należy pamiętać by jego poszczególne opcje nie były skierowane do jednego rodzaju osób. By sprostać Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje menu z możliwością ich modyfikacji.

Przykładowe menu:
NA PRZYWITANIE:
Kieliszek Wina Musującego
ZUPA:
Krem Brokułowo-Kalafiorowy z Groszkiem Ptysiowym lub Tradycyjny Rosół z Makaronem
DANIE GŁÓWNE:
Filet z Kurczaka w Sosie Kurkowym
Ziemniaki Puree lub Talarki Ziemniaczane lub Ziemniaczki po Krakowsku
Zestaw Trzech Surówek
(do wyboru: Seler z Bakaliami, Ćwikła z Chrzanem, Sałatka Wiosenna,
Marchew z Brzoskwinią, Kapusta Czerwona, Mizeria)
DESER:
Kompozycja Lodowa lub Puchar Owocowy
Informacje o naszej pełnej ofercie weselnej zajdą państwo na naszej stronie internetowej: www.lastrada-balice.pl/wesela.html.

Zaprasza Pałac Radziwiłłów w Balicach
Z miasta Balice
Balice, ul. Krakowska 1
0 512 363 634


Impreza max:140 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Pałac Balice 0Pałac Balice 1Pałac Balice 2Pałac Balice 3Pałac Balice 4Pałac Balice 5Pałac Balice 6Pałac Balice 7Pałac Balice 8Pałac Balice 9Pałac Balice 10Pałac Balice 11Pałac Balice 12Pałac Balice 13Pałac Balice 14Pałac Balice 15Pałac Balice 16Pałac Balice 17Pałac Balice 18Pałac Balice 19Pałac Balice 20Pałac Balice 21Pałac Balice 22Pałac Balice 23Pałac Balice 24Pałac Balice 25Pałac Balice 26Pałac Balice 27Pałac Balice 28Pałac Balice 29
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 54818:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    54818


Okoliczne Miasta: