Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Restauracja Stangret


Tel. 41 349 25 49
Tel kom668 181 083
Rodzaj:Hotel
Adres:Kusocińskiego 51
Miasto:Kielce 25-045
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Masłów, Jędrzejów, Włoszczowa, Ostrowiec Świętokrzyski, Stąporków, Włoszczowa, Koniecpol, Chęciny, Chmielnik,Restauracja Stangret oferuje bogatą gamę potraw zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej. Organizujemy: - wesela, - bankiety, - komunie, - chrzciny, - imprezy okolicznościowe i plenerowe. Wesela to od lat nasza specjalność, goście mają do dyspozycji dwie duże sale bankietowe i sami ustalają sposób ich przeznaczenia - w której będą odbywać się tańce, a w której konsumpcja. Podjeżdżając pod naszą restaurację Młodą Parę powita stangret, który poprowadzi Państwa po czerwonym dywanie do lokalu. Staropolskie powitanie chlebem i solą przez rodziców Państwa Młodych wprowadzi wszystkich w weselny nastrój. Miła obsługa powita Państwa szampanem. Wesela to od lat nasza specjalność, goście mają do dyspozycji dwie duże sale bankietowe i sami ustalają sposób ich wykorzystania - na której będą odbywać się tańce, a na której konsumpcja. Standardowym wystrojem sal jest biel, do której zgodnie z życzeniem klienta, łączymy różne kolory. Na Sali widokowej goście mają do dyspozycji kolory: - fioletowy, - różowy, - zielony, - bordowy - granatowy. Na każdą okazję nasi profesjonalni dekoratorzy przygotowują oryginalny i nie powtarzalny wystrój. W wybranym kolorze dekorujemy okna, krzesła, stoły i wszystkie elementy znajdujące się na sali. Sala bankietowa tradycyjnie jest ozdabiana dodatkami kolory złotego. Podjeżdżając pod lokal powita Państwa Stangret, a czerwony dywan poprowadzi Państwa na sale taneczną, gdzie powita Państwa szampanem obsługa naszego lokalu. Obejrzyj wirtualny spacer Zapraszamy!

Zaprasza Hotel Restauracja Stangret
Z miasta Kielce
Kusocińskiego 51
41 349 25 49


Konferencja na:160 os.
Bankiet na:160 os.
Noclegi dla:- os.
Impreza max:160 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Kielce 0Hotel Kielce 1Hotel Kielce 2Hotel Kielce 3Hotel Kielce 4Hotel Kielce 5Hotel Kielce 6Hotel Kielce 7Hotel Kielce 8Hotel Kielce 9Hotel Kielce 10Hotel Kielce 11Hotel Kielce 12Hotel Kielce 13Hotel Kielce 14Hotel Kielce 15Hotel Kielce 16Hotel Kielce 17Hotel Kielce 18
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 92a2c:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna1601600
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    92a2c


Okoliczne Miasta: