Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Chata Weselno-Biesiadna


Tel. 89 527 82 08
Tel kom+48 089 527 12 53
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Sielska 12
Miasto:Olsztyn 10-806
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Barczewo, Gietrzwałd, Stawiguda, Wójtowo, Purda, Orzechówko, Kieźliny, Spręcowo, Jonkowo,


W naszej Chacie Weselno-Biasiadnej twoje Wesele może być, jak z ludowej baśni! Ciekawy i niebanalny wystrój sali, wspaniałe otoczenie, przepiękny las, to nas wyróżnia. Do dyspozycji mamy tradycyjną salę weselną, wraz z wiatą, pod którą można biesiadować na świeżym powietrzu. Poczujecie się Państwo tego dnia, jak bohaterowie niezwykłej ludowej historii. Zapewniamy suto zastawione jadłem stoły w otoczeniu natury, a przede wszystkim swobodę i wygodę. Gospodarze tego miejsca i zatrudniona kadra gwarantują miłą i kameralną atmosferę a zawsze uprzejma i uśmiechnięta obsługa jest naszą wizytówką. Jeśli nie mają Państwo czasu na poszukiwania oprawy Waszego ślubu, to chetnie w tym pomożemy, bowiem wspólpracjemy z zespołami muzycznymi, salonami mody ślubnej, studiem dekoracji ślubnych oraz z cukierniami ale i wypożyczalnią samochodów retro i limuzyn. Dołożymy wielu starań, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich weselników. Pragnąc przede wszystkim satysfakcji Młodej Pary oraz ich bliskich. Służymy wszelką pomocą i oferujemy dużo atrakcji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzić nas osobiście.

Zaprasza Chata Weselno-Biesiadna
Z miasta Olsztyn
Sielska 12
89 527 82 08


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:120 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Olsztyn 0Dom Weselny Olsztyn 1Dom Weselny Olsztyn 2Dom Weselny Olsztyn 3Dom Weselny Olsztyn 4Dom Weselny Olsztyn 5Dom Weselny Olsztyn 6Dom Weselny Olsztyn 7Dom Weselny Olsztyn 8Dom Weselny Olsztyn 9Dom Weselny Olsztyn 10Dom Weselny Olsztyn 11Dom Weselny Olsztyn 12Dom Weselny Olsztyn 13Dom Weselny Olsztyn 14Dom Weselny Olsztyn 15Dom Weselny Olsztyn 16
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 9c483:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    9c483


Okoliczne Miasta: