Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Restauracja OKRĄGLAK


Tel. 603 820 003
Rodzaj:Restauracja
Adres:Chęciny, ul. Korzecko 88b
Miasto:Chęciny 26-060
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Chęciny, Kielce, Jędrzejów, Włoszczowa, Małogoszcz, Chmielnik, Łopuszno, Pińczów, Busko Zdrój,


Hotel Restauracja Okrąglak położona jest w malowniczej, cichej
i spokojnej miejscowości pod Chęcinami, Korzecku (15 km. od Kielc). Lokal zaś usytuowany jest w samym środku miejscowości na dużym ogrodzonym placu z dostępem do lasu. Dokoła lokalu jest mnóstwo zielonej przestrzeni, plac zabaw, duży parking, stajnie dla koni, pastwiska i las. W ten sposób zapewniamy naszym Gościom ciszę, spokój, prywatność i bezpieczeństwo.

Restauracja działa już od ponad 12 lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez te lata pozwala nam udzielić naszym Gościom gwarancji na zorganizowanie udanego przyjęcia weselnego, komunijnego czy też przygotowanie po prostu pysznego obiadu.
Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu, aby Wasze wesele czy jakakolwiek inna impreza była niezapomnianym przeżyciem. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie jak również zapraszamy osobiście, aby porozmawiać i uzgodnić szczegóły.
Zapraszamy !!!

Hotel Restauracja Okrąglak Jeżeli chcecie aby wasze wesele, przyjęcie okolicznościowe czy też weekendowy wypoczynek był udanym i niezapomnianym przeżyciem - ten lokal jest właśnie dla was. Restauracja na potrzeby naszych klientów przeszła rozbudowę o nową klimatyzowana sale bankietowo-weselną i część hotelową. Nasi goście mają do dyspozycji nową przestronną salę która może pomieścić 200 osób.   Cały lokal jest klimatyzowany i wraz z pokojami gościnnymi, obsługą, całym otaczającym terenem do dyspozycji naszych Gości.   Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu aby wesele czy jakakolwiek inna impreza była niezapomnianym przeżyciem.      

Zaprasza Hotel Restauracja OKRĄGLAK
Z miasta Chęciny
Chęciny, ul. Korzecko 88b
603 820 003


Noclegi dla:50 os.
Impreza max:200 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Chęciny 0Restauracja Chęciny 1Restauracja Chęciny 2Restauracja Chęciny 3Restauracja Chęciny 4Restauracja Chęciny 5Restauracja Chęciny 6Restauracja Chęciny 7Restauracja Chęciny 8Restauracja Chęciny 9Restauracja Chęciny 10Restauracja Chęciny 11Restauracja Chęciny 12Restauracja Chęciny 13Restauracja Chęciny 14Restauracja Chęciny 15Restauracja Chęciny 16Restauracja Chęciny 17Restauracja Chęciny 18Restauracja Chęciny 19Restauracja Chęciny 20Restauracja Chęciny 21Restauracja Chęciny 22Restauracja Chęciny 23Restauracja Chęciny 24Restauracja Chęciny 25Restauracja Chęciny 26Restauracja Chęciny 27Restauracja Chęciny 28Restauracja Chęciny 29Restauracja Chęciny 30Restauracja Chęciny 31Restauracja Chęciny 32
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod f256c:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    f256c


Okoliczne Miasta: