Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Krys-Stan


Tel. 89 526 94 67
Rodzaj:Restauracja
Adres:M. Zientary Malewskiej 2a
Miasto:Olsztyn 10-307
Województwo:świętokrzyskie


Restauracja Krys-Stan Firma Gastronomiczna Krys-Stan powstała w 1990 roku. Nazwana tak została przez konsumentów, którzy zaproponowali tę nazwę w specjalnym konkursie ogłoszonym przez lokalną gazetę. Nazwa wywodzi się od imion właścicieli, Krystyny i jej męża Stanisława   Posiadamy 3 lokale gastronomiczne Przepiękną i obszerną Restaurację na ul. M. Zientary Malewskiej przystosowaną do obsługi dużych imprez typu wesela , a także mniejszych bardziej kameralnych spotkań. Drugi lokal to Karczma Krys-Stan przy ulicy Kolejowej 11A, której stylizowane wnętrze pozwoli w niezapomnianej atmosferze spędzić urocze chwile dając rozkosz podniebieniu serwowanymi potrawami. Trzeci lokal to Bar przy ulicy Piłsudskiego, do którego można wpaść na smakowitą, niedrogą przekąskę, a także posilić się solidnym domowym obiadem za niewygórowaną cenę.   Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Naszych Konsumentów.   Dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych kucharzy i barmanów. Przykładem służą Właściciele, którzy sami posiadają dyplomy mistrzowskie. Nasza kadra wciąż szkoli swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje biorąc udział w licznych konkursach na których zdobywa wysokie nagrody. Naszym atutem jest to, że wprowadzamy regionalne potrawy, aby podtrzymać tradycję warmińskich biesiad, przypominać doskonale smaki starszym, pokazywać młodym jak smaczna jest tradycyjna kuchnia polska. Oferta naszych usług jest niezwykle różnorodna. Organizujemy wesela, bankiety imieniny, urodziny, chrzciny, stypy. Świadczymy szerokie usługi cateringu - zapewniamy kompleksową obsługę w domu lub w firmie u Konsumenta. Starania o maksymalne zadowolenie naszych gości zostały docenione przez liczne zakłady, szkoły i instytucje, na co mamy dowody w postaci wielu dyplomów z podziękowaniami.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Restauracja Krys-Stan
Z miasta Olsztyn
M. Zientary Malewskiej 2a
89 526 94 67


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Olsztyn 0Restauracja Olsztyn 1Restauracja Olsztyn 2Restauracja Olsztyn 3Restauracja Olsztyn 4Restauracja Olsztyn 5Restauracja Olsztyn 6Restauracja Olsztyn 7Restauracja Olsztyn 8Restauracja Olsztyn 9Restauracja Olsztyn 10Restauracja Olsztyn 11Restauracja Olsztyn 12Restauracja Olsztyn 13Restauracja Olsztyn 14Restauracja Olsztyn 15Restauracja Olsztyn 16Restauracja Olsztyn 17Restauracja Olsztyn 18Restauracja Olsztyn 19Restauracja Olsztyn 20Restauracja Olsztyn 21Restauracja Olsztyn 22
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 01ff3:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    01ff3