Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Restauracja Karczówka


Tel. 664 038 585
Tel kom664 03 85 85
Rodzaj:Hotel
Adres:Karczówkowska 64
Miasto:Kielce 25-713
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Jędrzejów, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Mirzec,


Hotel** Restauracja Karczówka   Zapraszamy przyszłych nowożeńców do organizacji przyjęcia weselnego w Hotelu ** Restauracji Karczówka   Dzień Ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Hotel**Restaurację Karczówka jako miejsce Waszego Wesela.Hotel** Restauracja Karczówka ze swoim wyjątkowym klimatem i lokalizacją na zboczu malowniczej góry Karczówki, jest idealnym miejscem dla takich uroczystości. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć pomoże w wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej, dekoracji kwiatowej i ułożenia menu. Służymy również pomocą w wyborze tortu weselnego, fotografa, kamerzysty, samochodu, powozu konnego.   Do Państwa dyspozycji oddajemy: * Salę Bankietową na 140 osób * Salę Klubową na 70 osób * Salę Kominkową na 35 osób   Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu, aby wesele w naszym hotelu było niezapomnianym przeżyciem.   Dla każdej młodej pary oferujemy w prezencie apartament dla nowożeńców.   Nie zapomnieliśmy także o rodzicach i gościach pary młodej. Przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów. Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy również osobiście, aby porozmawiać i uzgodnić szczegóły.       Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Hotel Restauracja Karczówka
Z miasta Kielce
Karczówkowska 64
664 038 585


Konferencja na:80 os.
Bankiet na:40 os.
Noclegi dla:- os.
Impreza max:40 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Kielce 0Hotel Kielce 1Hotel Kielce 2Hotel Kielce 3Hotel Kielce 4Hotel Kielce 5Hotel Kielce 6Hotel Kielce 7Hotel Kielce 8Hotel Kielce 9Hotel Kielce 10Hotel Kielce 11Hotel Kielce 12Hotel Kielce 13Hotel Kielce 14Hotel Kielce 15Hotel Kielce 16Hotel Kielce 17Hotel Kielce 18Hotel Kielce 19Hotel Kielce 20Hotel Kielce 21Hotel Kielce 22Hotel Kielce 23Hotel Kielce 24Hotel Kielce 25Hotel Kielce 26Hotel Kielce 27
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 5650f:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bankietowa80400
Sala Klubowa45250
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    5650f


Okoliczne Miasta: