Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dworek na Błotach


Tel. 608 266 811
Rodzaj:Dwór
Adres:Sierakowice, ul. Załakowo 74
Miasto:Gdańsk 83-340
Województwo:podlaskie
Okolice:
Sierakowice, Gdańsk, Gdynia, Sopot,


Dworek na Błotach Do dyspozycji gości są 4 sale dla 250, 130, 70 i 30 os w których możemy zorganizować to najważniejsze przyjęcie w życiu.   W pełni indywidualne podejście do klienta w kwestii organizacji oraz menu może być urozmaicone wieloma dodatkowymi atrakcjami takimi jak: * kilkusetletnią karocą * wystrój sali, samochodu, kościoła w dekoracje kwiatowe * ponad 1m wysokości czekoladowe fontanny * stół z wiejskimi wędlinami i swojskim chlebem * stół z rybami i owocami morza z całego świata * obsługa Barmańska * pieczony dzik, szynka, indyk, sarna czy nawet struś * pokazy sztucznych ogni i iluminacji laserowych * pokrowce na krzesła * kapela kaszubska * drewniane dzieże z golonką lub żeberkami   Cennik: * Koszt menu podstawowego - 170zł dla wesel do 135os(w skład menu wchodzi pełne jedzenie na wesele i poprawiny) * Koszt noclegu 60zł/os (max 125os.)   * GRATIS!!! Skirting (falbany na stołach) * GRATIS!!! Szampan na Przywitanie * GRATIS!!! Wiejski Chleb na Przywitanie Pary Młodej    Dla wesel większych niż 135 os dostępne są rabaty. Cennik dodatków, atrakcji oraz menu tylko do wglądu na miejscu.    

Lokalizacja: Dworek znajduje się we wsi Załakowko, koło Sierakowic, u brzegu Jeziora Czarnego.   Architektura: Jednopiętrowy, murowany budynek z użytkowym poddaszem i dwuspadowym dachem.   Sale konferencyjne: Obiekt posiada 2 sale konferencyjne, mieszczące od 30 do 70 osób oraz 2 sale balowe, w których można zgromadzić od 50 do 250 osób.   Pokoje: Obiekt oferuje 120 hotelowych miejsc noclegowych, oraz 20 miejsc, w dwóch w pełni wyposażonych niezależnych domkach.   Inne: Na terenie dworku znajduje się Kuźnia z kominkiem, grillem i rożnem do pieczenia prosiaka oraz stołami dla 25 osób.  

Zaprasza Dworek na Błotach
Z miasta Gdańsk
Sierakowice, ul. Załakowo 74
608 266 811


Konferencja na:70 os.
Bankiet na:250 os.
Noclegi dla:140 os.
Impreza max:250 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dwór Gdańsk 0Dwór Gdańsk 1Dwór Gdańsk 2Dwór Gdańsk 3Dwór Gdańsk 4Dwór Gdańsk 5Dwór Gdańsk 6Dwór Gdańsk 7Dwór Gdańsk 8Dwór Gdańsk 9Dwór Gdańsk 10Dwór Gdańsk 11
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod cacc2:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna 170560
Sala Konferencyjna 230240


Wyposażenie sal konferencyjnych: Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Nagłośnienie,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    cacc2


Okoliczne Miasta: