Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dwór w Jabłoniowym Sadzie


Tel. (48) 609 612 044
Rodzaj:Dwór
Adres:Grzymałów 10
Miasto:Grzymałów 32-218
Województwo:małopolskie
Okolice:
Kraków, Miechów, Jędrzejów,


Kompleksowa organizacja wesel, ślubów cywilnych w plenerze, bankietów, i innych przyjęć okolicznościowych, w stylowych i przyjaznych wnętrzach dużego dworu otoczonego ogrodem bogatym w roślinność. Domowa atmosfera, piękne widoki, okolica spokojna i mało zaludniona. Możliwość noclegu na miejscu lub w pobliskim hotelu. Sprawdzone menu (z 4 ciepłymi daniami, zimną płytą, napojami ciepłymi i zimnymi, owocami) cieszy się dobrą opinią - proponujemy kilka zestawów z ewentualnością modyfikacji. Można brać udział we wcześniejszej degustacji potraw i dań. Oferujemy dodatkowe usługi wzbogacające naszą ofertę: * Możliwość aranżacji całości lub części przyjęcia w ogrodzie (dania grillowe) * Organizacja ślubów cywilnych we wnętrzu lub w plenerze (urzędnik USC przyjeżdża na miejsce) * Dekoracja kwiatowa wykonywana przez naszą florystykę * Torty indywidualnego wypieku na naturalnych składnikach * Apartament dla Młodej Pary * Dodatkowa oprawa muzyczna zarówno uroczystości weselnej jak i ślubu: np. kwartet smyczkowy (klasyka i rozrywka), muzyka dawna, aktor, itp. * Możliwość wynajęcia bryczek i powozu Maksymalna liczba gości - 130 osób; więcej - z zastosowaniem domu namiotowego w ogrodzie. Sale weselne oraz do tańca znajdują się na jednym poziomie, obok siebie, połączone są z salą taneczną szerokimi podwójnymi drzwiami, które zdejmuje się na czas przyjęcia, uzyskując przez to otwarcie przestrzenne. Sale urządzone stylowo i gustownie. Stoły ustawia się w różnych wariantach: a) okrągłe - 8 do 10 osób przy jednym, b) prostokątne - długie ciągi zestawione w podkowę lub w grzebień. Dojazd z Krakowa - ok. 40 min. trasą E7 w kierunku Miechowa.

Zaprasza Dwór w Jabłoniowym Sadzie
Z miasta Grzymałów
Grzymałów 10
(48) 609 612 044


Noclegi dla:10 os.
Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dwór Grzymałów 0Dwór Grzymałów 1Dwór Grzymałów 2Dwór Grzymałów 3Dwór Grzymałów 4Dwór Grzymałów 5Dwór Grzymałów 6Dwór Grzymałów 7Dwór Grzymałów 8Dwór Grzymałów 9Dwór Grzymałów 10Dwór Grzymałów 11Dwór Grzymałów 12Dwór Grzymałów 13Dwór Grzymałów 14Dwór Grzymałów 15Dwór Grzymałów 16Dwór Grzymałów 17Dwór Grzymałów 18
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 09655:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Koncertowa10010070
Sala Kameralna3020
Sala Kominkowa
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    09655


Okoliczne Miasta: