Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Villa Julianna


Tel. 605 65 88 33
Rodzaj:Pensjonat
Adres:Julianowska 78, Piaseczno-Julianów
Miasto:Warszawa 05-500
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Piaseczno, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Józefosław, Chylice, Chyliczki, Kierszek,


Villa Park Julianna jest zabytkowym dworem z 1874 roku.
Villa Park Julianna powstała w starych zabudowaniach dworskich z końca XIX wieku, położonych pomiędzy miejscowością Piaseczno a lasem Kabackim.
Po przekroczeniu imponującej bramy wjazdowej otwiera się widok na park z kilkusetletnią aleją kasztanową, park kryjący urokliwe zakątki z fontannami i oczkami wodnymi. Teren jest ogrodzony wysokim murem stwarzając wrażenie wyizolowania od reszty świata. Można się tu poczuć swobodnie i bezpiecznie zaparkować auto na parkingu mieszczącym ponad 60 pojazdów. Wysiadając z samochodu poczujesz natychmiast niezwykły zapach dwustuletnich akacji, zobaczysz azalie rododendrony i będące naszą duma cyprysowe tuje. Uspokoi Cię miły szum fontann. Nasza ochrona wskaże ci drogę do wejścia. Sale bankietowe; sale weselne doskonałe na imprezę każdego typu są do Państwa dyspozycji. Pomożemy zorganizować wesele, udekorujemy sale wedle Państwa wskazówek, zajmiemy się wszystkim.
Sale bankietowe - jest ich siedem mają zupełnie odrębny charakter i koloryt. Począwszy od baru poprzez sale kominkową po sale balową wszędzie poczujesz się wyjątkowo. Może to zasługa specyficznego klimatu tego miejsca, może klimatyzowanych wnętrz. Możesz zakończyć zwiedzanie na tarasie górnym z pięknym widokiem na las Kabacki lub wypić drinka na dolnym tarasie z widokiem na park i sympatyczna fontannę z figurką boginki z dzbanem. Sale bankietowe w Warszawie nie mogą się równać z naszymi; oczekujemy Państwa co dzień.
Wesele i Ślub marzeń w Villa Park Julianna.

Eleganckie i bajkowe wnętrza - wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten Najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie najpiękniejszym.
Organizacja wesel - organizujemy eleganckie przyjęcia weselne do 200 osób. W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów zorganizujemy niezapomniane przyjęcie weselne w plenerze nawet do 300 osób. Nowa – duża oranżeria, pomieści teraz 200 osób. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno menu jak i wystrój kwiatowy sprawią, że goście weselni poczują się wyjątkowo.
Swoją pomoc oferujemy także kwestii:
przygotowaniu zaproszeń
wyborze sukni ślubnej
wyborze wiązanki
wynajęciu i dekoracji samochodu
dekoracji kościoła
makijaż / fryzjer
wynajem autokaru dla gości
wynajem noclegu dla gości

Zaprasza Villa Julianna
Z miasta Warszawa
Julianowska 78, Piaseczno-Julianów
605 65 88 33


Noclegi dla:- os.
Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Pensjonat Warszawa 0Pensjonat Warszawa 1Pensjonat Warszawa 2Pensjonat Warszawa 3Pensjonat Warszawa 4Pensjonat Warszawa 5Pensjonat Warszawa 6Pensjonat Warszawa 7Pensjonat Warszawa 8Pensjonat Warszawa 9Pensjonat Warszawa 10Pensjonat Warszawa 11Pensjonat Warszawa 12Pensjonat Warszawa 13Pensjonat Warszawa 14Pensjonat Warszawa 15Pensjonat Warszawa 16Pensjonat Warszawa 17Pensjonat Warszawa 18Pensjonat Warszawa 19Pensjonat Warszawa 20Pensjonat Warszawa 21Pensjonat Warszawa 22Pensjonat Warszawa 23Pensjonat Warszawa 24Pensjonat Warszawa 25Pensjonat Warszawa 26Pensjonat Warszawa 27Pensjonat Warszawa 28Pensjonat Warszawa 29Pensjonat Warszawa 30Pensjonat Warszawa 31Pensjonat Warszawa 32Pensjonat Warszawa 33Pensjonat Warszawa 34Pensjonat Warszawa 35Pensjonat Warszawa 36Pensjonat Warszawa 37Pensjonat Warszawa 38
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod cdfe5:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Weselna200200200
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    cdfe5


Okoliczne Miasta: