Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Holiday Inn Kraków City Center


Tel. 12 619 00 00
Tel kom619 03 51
Rodzaj:Hotel
Adres:Wielopole 4-8
Miasto:Kraków 31-072
Województwo:małopolskie
Okolice:
Zwierzyniec, Bronowice, Podgórze, Dębniki, Podgórze, Swoszowice, Wieliczka,


Holiday Inn Kraków City Center***** to stylowy hotel, znajdujący się w samym centrum starego miasta, w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego. W swojej ofercie posiada do dyspozycji Gości komfortowe, klimatyzowane pokoje.The City i Impresja, to klimatyczne restauracje hotelowe, oferujące wyśmienite potrawy kuchni śródziemnomorskiej, a Reflections Lobby Bar & Café to znakomite miejsce na spotkanie biznesowe jak i towarzyskie. W nowo powstałym skrzydle mamy dodatkowe pokoje i apartamenty oraz zaplecze konferencyjne z dwoma nowoczesnymi salami konferencyjnymi, jak też 6 mniejszymi salami konferencyjnymi.
Sala balowa Degas w ustawieniu bankietowym pomieści 215 osób.
Holiday Inn Kraków City Center***** jest doskonałym miejscem na organizację bankietów, wesel, wystaw oraz imprez firmowych. Menu przygotowane pod okiem Szefa Kuchni składa się z wyśmienitych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej w harmonijnej aranżacji smakowej.
Mamy przyjemność zaoferować też pełną gamę usług cateringowych na przyjęcia, bankiety, seminaria, lunche biznesowe oraz inne imprezy. Jesteśmy po to, aby spełnić Państwa oczekiwania. Jeśli wybiorą Państwo nasze usługi mogą być Państwo pewni, że planowana impreza będzie niezapomnianym przeżyciem.
Oferujemy Państwu cztery pakiety menu weselnego (zobacz szczegóły).
Pakiet Srebrny - Cena od osoby 180 PLN
Pakiet Złoty - Cena od osoby 230 PLN
Pakiet Platynowy - Cena od osoby 285 PLN
Pakiet Diamentowy - Cena od osoby 370 PLN
(* Oferta ważna dla min. 60 osób.)
W CENIE PAKIETÓW OFERUJEMY:
• Menu dostosowane do danego pakietu weselnego
Zniżka dla dzieci: do 3 lat - gratis, od 4 - 7 lat zniżka 50%
Menu dla obsługi weselnej 50% ceny od wybranego pakietu weselnego
• Drink powitalny – Kir
• Powitanie chlebem i solą
• Tort weselny (smak do wyboru)
• Degustację menu weselnego dla 6 osób po podpisaniu umowy
• Podstawową dekorację na stoły
• Bezpłatne miejsce parkingowe dla Młodej Pary
• Specjalną ofertę cenową na pokoje dla gości weselnych
• Apartament hotelowy na noc poślubną dla Młodej Pary (wczesne zameldowanie, późne wymeldowanie)
• Śniadanie do apartamentu
• Kolacja dla Młodej Pary w Pierwszą Rocznicę Ślubu
• Voucher - rabat 20% na przyszłe przyjęcia rodzinne (chrzest/narodziny/komunia/rocznica)
• Voucher - rabat 20% na usługi Kliniki LaPerla w Krakowie

Zaprasza Holiday Inn Kraków City Center
Z miasta Kraków
Wielopole 4-8
12 619 00 00


Konferencja na:400 os.
Bankiet na:235 os.
Noclegi dla:- os.
Impreza max:215 os.
Wszystkich sal:12
Impreza od:180 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Kraków 0Hotel Kraków 1Hotel Kraków 2Hotel Kraków 3Hotel Kraków 4Hotel Kraków 5Hotel Kraków 6Hotel Kraków 7Hotel Kraków 8Hotel Kraków 9Hotel Kraków 10Hotel Kraków 11Hotel Kraków 12Hotel Kraków 13Hotel Kraków 14Hotel Kraków 15Hotel Kraków 16Hotel Kraków 17Hotel Kraków 18Hotel Kraków 19Hotel Kraków 20Hotel Kraków 21Hotel Kraków 22Hotel Kraków 23Hotel Kraków 24Hotel Kraków 25Hotel Kraków 26Hotel Kraków 27Hotel Kraków 28Hotel Kraków 29Hotel Kraków 30Hotel Kraków 31Hotel Kraków 32Hotel Kraków 33Hotel Kraków 34Hotel Kraków 35Hotel Kraków 36Hotel Kraków 37Hotel Kraków 38Hotel Kraków 39Hotel Kraków 40Hotel Kraków 41Hotel Kraków 42Hotel Kraków 43Hotel Kraków 44Hotel Kraków 45Hotel Kraków 46Hotel Kraków 47Hotel Kraków 48Hotel Kraków 49Hotel Kraków 50Hotel Kraków 51Hotel Kraków 52Hotel Kraków 53Hotel Kraków 54Hotel Kraków 55Hotel Kraków 56Hotel Kraków 57Hotel Kraków 58
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 22d92:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Van Gogh I356050453060
Gauguin I153020201525
Monet40191022
Patio34110806056230
Gaugin II153020201527
Van Gogh II153525201530
Van Gogh III154025252035
Degas6537021516580240
Renoir I3090457050104
Renoir II35130757050108
Renoir III204515252543
Renoir IV208045403057


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
bar
business center
siłownia/fitness

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    22d92


Okoliczne Miasta: