Hotel Mazurkas


Tel. 22 721 47 34
Rodzaj:Hotel
Adres:Poznańska 177 , Ożarów Mazowiecki
Miasto:Warszawa 05-850
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna, Żabia Wola, Błonie, Izabelin‎, Kampinos‎, Leszno,



Hotel Mazurkas to idealny obiekt na organizację wesel i imprez okolicznościowych.
Do dyspozycji klientów oddajemy eleganckie sale weselne idealne na duże przyjęcia:
Zeus (powyżej 300 gości)
Bolero ( powyżej 180 gości)
Hotel Mazurkas oddaje do Państwa dyspozycji szeroką ofertę, w której na pewno znajdziecie Państwo propozycję dla siebie. W zależności od planowanej liczby gości proponujemy Państwu eleganckie i przestronne sale oraz wyśmienite menu. Do Państwa dyspozycji oddajemy reprezentacyjną salę Zeus, która pozwala na organizację dużych przyjęć weselnych, salę Bolero wraz z przyległymi salami znajdującymi się na parterze Hotelu oraz sale Koncert I i Koncert II pozwalające na organizację bardziej kameralnych przyjęć. Sala Kronos jest natomiast idealnym miejscem do organizacji eleganckiego obiadu weselnego. Nasz Wedding Planner jest do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu w sprawie otrzymania pełnej oferty.
Wesele w Hotelu Mazurkas z pewnością pozostanie na długo w pamięci Państwa i Państwa gości. Na specjalne życzenie możemy zamówić dla Państwa zabytkowe samochody, zagwarantować profesjonalną oprawę muzyczną (zespoły, DJ, wodzirej), zamówić fotografa, kamerzystę. Możemy przygotować dla Państwa kompleksowy wystrój sali (dekoracje kwiatowe, oświetlenie architektoniczne sali). Oferujemy Państwu również możliwość transportu naszymi luksusowymi autokarami. Czymś, co nas wyróżnia, jest ceremoniał gastronomiczny, który oferujemy przy każdej Imprezie weselnej. Stanowi on niezwykłą i spektakularną atrakcję każdego przyjęcia.
Bogate menu weselne przygotowane przez Hotel Mazurkas obejmuje tradycyjne polskie potrawy, jednak na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaserwować Państwa gościom praktycznie każdą potrawę kuchni świata.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów Hotel Mazurkas realizuje niestandardowe atrakcje, aby ten dzień pozostał niezapomnianą chwilą dla młodej pary i gości.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno – hotelowy oferujący zintegrowane usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji konferencji, kongresów, eventów, bankietów, targów, oraz imprez okolicznościowych. Hotel Mazurkas powstał w 2001 roku. Początkowo obiekt posiadał 130 pokoi oraz 12 sal konferencyjnych. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów w 2007 roku powstało nowoczesne Centrum konferencyjne MCC Mazurkas Conference Centre tworząc kompleks posiadający 35 sal konferencyjnych, 3 500 m2 powierzchni wystawienniczej oraz 158 komfortowych pokoi. W 2012 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel otrzymał prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych. Obiekt został również laureatem konkursu na Złotą Setkę Hoteli, Restauracji i Miejsc Magicznych, której wyboru dokonało jury pod przewodnictwem prezesa Polskiej Izby Turystyki - Pana Józefa Ratajskiego. Od 1 stycznia 2013r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel dołączył do grona hoteli zrzeszonych w grupie Polish Prestige Hotels & Resorts. Obiekt otrzymał również Nagrodę Doskonałości 2014 przyznawaną na podstawie opinii użytkowników portalu booking.com.

Zaprasza Hotel Mazurkas
Z miasta Warszawa
Poznańska 177 , Ożarów Mazowiecki
22 721 47 34


Konferencja na:1000 os.
Bankiet na:915 os.
Noclegi dla:316 os.
Impreza max:600 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:210 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Warszawa 0Hotel Warszawa 1Hotel Warszawa 2Hotel Warszawa 3Hotel Warszawa 4Hotel Warszawa 5Hotel Warszawa 6Hotel Warszawa 7Hotel Warszawa 8Hotel Warszawa 9Hotel Warszawa 10Hotel Warszawa 11Hotel Warszawa 12Hotel Warszawa 13Hotel Warszawa 14Hotel Warszawa 15Hotel Warszawa 16Hotel Warszawa 17Hotel Warszawa 18Hotel Warszawa 19Hotel Warszawa 20Hotel Warszawa 21Hotel Warszawa 22Hotel Warszawa 23Hotel Warszawa 24Hotel Warszawa 25Hotel Warszawa 26Hotel Warszawa 27Hotel Warszawa 28Hotel Warszawa 29Hotel Warszawa 30Hotel Warszawa 31Hotel Warszawa 32Hotel Warszawa 33Hotel Warszawa 34Hotel Warszawa 35Hotel Warszawa 36Hotel Warszawa 37Hotel Warszawa 38Hotel Warszawa 39Hotel Warszawa 40Hotel Warszawa 41Hotel Warszawa 42Hotel Warszawa 43Hotel Warszawa 44Hotel Warszawa 45Hotel Warszawa 46Hotel Warszawa 47Hotel Warszawa 48Hotel Warszawa 49Hotel Warszawa 50Hotel Warszawa 51Hotel Warszawa 52Hotel Warszawa 53
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 966fa:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Dionizos7418513020780186
Herakles167550463464
Maraton113522301532
Artemida34100659445102
Atena41100701135062
Ares3410065934584
Etiuda288040784070
Demeter184530502045
Hermes267550713464
Hera164530462041
Posejdon164530462041
Olimp II154020421538
Polonez175020473042
Hestia184530502045
Hades1665453040
Parnas266460714064
Eleuzis174034472542
Itaka81516221020
Preludium II257030694062
Walc102019271224
Allegro92018261223
Korynt184035491544
Preludium I92018261223
Scherzo267030724065
Sonata92018261223
Sparta101519271024
Koncert I461209012760114
Koncert II268039725065
Apollo349065944585
Hefajstos308050833575
Olimp I246545683061
Delfy143630402564
Fantazja307461844276
Mazurek12602074
Zeus2981000710827370744


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Telefon, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
fryzjer/salon
bezpłatna prasa
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
siłownia/fitness
sauna
solarium
bilard

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    966fa


Okoliczne Miasta: