Z-Hotel Business & Spa


Tel. 22 778 11 42
Tel kom22 778 11 42
Rodzaj:Hotel
Adres:Wczasowa 25
Miasto:Otwock 05-402
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Józefów, Karczew, Otwock Wielki, Warszawa, Otwock Wielki, Dąbrowa, Dąbrówka, Staniszcze Wielkie, Izbicko,


sala  konferencyjna Otwock
www › www.z-hotel.com

Z-Hotel Business & Spa Z-Hotel jest idealnym miejscem do świętowania ważnych wydarzeń i okazji. Na każde życzenie profesjonalnie zorganizujemy przyjęcie weselne, z okazji chrztu (chrzcin) lub inne ważne wydarzenie rodzinne, ekskluzywne przyjęcie lub towarzyskie spotkanie w gronie przyjaciół i znajomych.   Nasi doświadczeni managerowie perfekcyjnie dopracują każdy szczegół tych niecodziennych wydarzeń, pomogą ustalić menu, zaproponują odpowiednią dekorację, zaplanują odpowiednie rozrywki i dopilnują prawidłowej realizacji.   Organizujemy spotkania przy śniadaniu i lunchu, imprezy połączone z kolacją, cocktail party, spotkania rad nadzorczych, konferencje, szkolenia, pikniki, popołudniowe herbatki, bale, bankiety, pokazy mody, okolicznościowe przyjęcia rodzinne, przyjęcia z okazji chrztu, komunii, rocznic i przyjęcia weselne.   Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na naszą profesjonalna pomoc.    

Z-Hotel Bussines & SPA umiejsowiony jest w malowniczym otoczeniu rzeki Świder i zaciszu sosen. Rozległy teren rekreacyjno-wypoczynkowy pozwoli każdemu odetchnąć od zgiełku dużych aglomeracji, a my dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Państwu miło spędzone chwile. Do dyspozycji oddajemy: - Salę bankietową o pow. 245 mkw. Z sali rozpościera się widok na ogród i świerkowy starodrzew. Można w pełni zaciemnić ja stylowymi zasłonami. Sala posiada przenośny parkiet, który na życzenie Pary Młodej można ustawić w różnych częściach sali. Ustawienie stołów w zależności od potrzeb i upodobań Pary Młodej – wspólny stół lub stoły okrągłe. - Restaurację Verbena o pow. 200 mkw. Stylowa restauracja z wyjściem do ogrodu. Restauracja posiada przenośny parkiet, który można ustawić w różnych częściach sali. Ustawienie stołów w zależności od potrzeb Młodej Pary - wspólny stół lub stoły okrągłe. Istnieje możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w Z-Hotel Business & Spa Do dyspozycji gości weselnych oddajemy: - 50 pokoi hotelowych w tym 2 apartamenty i pokoje dla niepełnosprawnych - basen, jacuzzi, łaźnie parową, saune fińską i salę do ćwiczeń - Mineral Spa - Zabiegi na ciało i twarz, manicure i pedicure, strefa relaksu, masaże również dla dwojga - Lobby bar - całodobową recepcję i strzeżony parking podziemny oraz parking naziemny Cena menu weselnego już od 178 zł/os Oferty specjalne: ALKOHOL GRATIS !!! na przyjęcia organizowane w Styczniu, Lutym, Marcu, Kwietniu, Lipcu, Październiku, Listopadzie i Grudniu 2012r. Pokój dla Pary Młodej GRATIS !!! Zapraszamy

Zaprasza Z-Hotel Business & Spa
Z miasta Otwock
Wczasowa 25
22 778 11 42


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:122 os.
Impreza max:150 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:199 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Otwock 0Hotel Otwock 1Hotel Otwock 2Hotel Otwock 3Hotel Otwock 4Hotel Otwock 5Hotel Otwock 6Hotel Otwock 7Hotel Otwock 8Hotel Otwock 9Hotel Otwock 10Hotel Otwock 11Hotel Otwock 12Hotel Otwock 13Hotel Otwock 14Hotel Otwock 15Hotel Otwock 16Hotel Otwock 17Hotel Otwock 18Hotel Otwock 19Hotel Otwock 20Hotel Otwock 21Hotel Otwock 22Hotel Otwock 23Hotel Otwock 24Hotel Otwock 25Hotel Otwock 26Hotel Otwock 27Hotel Otwock 28Hotel Otwock 29Hotel Otwock 30Hotel Otwock 31Hotel Otwock 32Hotel Otwock 33Hotel Otwock 34Hotel Otwock 35Hotel Otwock 36Hotel Otwock 37Hotel Otwock 38Hotel Otwock 39
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod b70ee:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala nr 124403660321661
Sala nr 2102012161230
Sala nr 3102012161230
Sala nr 4461001081506040122
Club Room1012828
VIP ROOM121612121635


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Telefon, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
bezpłatna prasa
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
basen kryty
siłownia/fitness
sauna
jacuzzi
sala sportowa
bilard

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    b70ee


Okoliczne Miasta: