Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja AleGloria


Tel. 22 584 70 80
Tel kom+48 (22) 584 70 81
Rodzaj:Restauracja
Adres:Pl. Trzech Krzyży 3
Miasto:Warszawa 00-535
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Pląsy, Dawidy Bankowe, Głaz Mazur, Kamionka, Borowiec, Magdalenka, Słomin, Sokołów, Wypędy,


sala  do wynajęcia Warszawa
www › www.alegloria.pl

Restauracja AleGloria… święto, które trwa wiecznie! Restauracja „AleGloria” znajduje się w historycznym, biznesowym i dyplomatycznym centrum Warszawy, na Placu Trzech Krzyży w XVIII-wiecznych podziemiach odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zwanej Domem Dochodowym o Trzech Frontach. „AleGloria” to coś więcej niż restauracja. To zaproszenie na spotkanie z polską sztuką oraz polską kuchnią - tę misterną, inteligentną, czerpiącą z tradycji, a jednocześnie serwowaną we współczesnej aranżacji. Magda Gessler, stworzyła optymistyczny nastrój w zabytkowych wnętrzach, w „AleGlorii” jest radośnie, panuje słoneczny nastrój. Wielkie lustra w ramach z buku, jasna drewniana podłoga, koronkowe obrusy, miękkie wygodne fotele. Od wejścia uwagę przyciąga wyrastające pośrodku sali wielkie drzewo z czerwonymi truskawkami. Ta restauracja to żart w stylu młodopolskim, symbol tego, co najlepsze w naszej sztuce ludowej i kulinarnej. Suto zastawione stoły, zdobione koronkami i kwiatami, nakryte świeżo wykrochmalonymi obrusami… – wszyscy przekraczając progi restauracji przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie poznają polską gościnność. AleGloria to idealne miejsce na organizację wesela bądź innej ważnej uroczystości. By spełnić wszelkie oczekiwania naszych Gości proponujemy kompleksową organizację przyjęć. Restauracja posiada 5 oddzielnych sal, zróżnicowanych klimatem, wystrojem i aranżacją. Goście „AleGlorii’ zetkną się tu z polską tradycją kulinarną w najlepszym wydaniu, poczują świetność i fantazję polskich potraw. Informacje ogólne o Restauracji AleGloria: • Ilość miejsc siedzących w restauracji: standardowo 133 Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach: • Pole truskawkowe: max 120 osób (standardowo 57 w tym 15 barowych) to najbardziej reprezentatywna i największa sala (204m2), z dominującym motywem truskawek, gdzie znajduje się także przepiękny bar solny wykonany z kafli z soli pochodzącej z kopalni w Wieliczce, • Sala Leśna: max 50 osób (standardowo 26) zdobiona drewnianymi porożami (63m2), • Sala Kominkowa: max 20 osób (standardowo 8) • Sala Kryształowa: max 60 osób (standardowo 32) • Gabinet Malczewskiego: max 16 osób (standardowo 10) jest swego rodzaju wyrazem podziękowania dla artysty za cały jego dorobek i element inspiracji jaki Pani Magda Gessler odnalazła w jego twórczości tworząc „AleGlorię”, • Patio Domu Dochodowego: max 500 osób (standardowo 200) to przestrzeń, która spełni wszelkie oczekiwania. Wyposażenie techniczne: Pomieszczenia Restauracji AleGloria są klimatyzowane. Wszystkie sale Restauracji AleGlorii są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej Sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w każdym pomieszczeniu. Dodatkowe usługi: Na życzenie gości zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania handlowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, bale, jubileusze). Zapewniamy obsługę techniczną, nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a, występ zespołu tanecznego i artystycznego oraz konferansjera. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych. Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów

Zaprasza Restauracja AleGloria
Z miasta Warszawa
Pl. Trzech Krzyży 3
22 584 70 80


Konferencja na:350 os.
Bankiet na:200 os.
Noclegi dla:- os.
Impreza max:160 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Warszawa 0Restauracja Warszawa 1Restauracja Warszawa 2Restauracja Warszawa 3Restauracja Warszawa 4Restauracja Warszawa 5Restauracja Warszawa 6Restauracja Warszawa 7Restauracja Warszawa 8Restauracja Warszawa 9Restauracja Warszawa 10Restauracja Warszawa 11Restauracja Warszawa 12Restauracja Warszawa 13Restauracja Warszawa 14Restauracja Warszawa 15Restauracja Warszawa 16Restauracja Warszawa 17Restauracja Warszawa 18Restauracja Warszawa 19Restauracja Warszawa 20Restauracja Warszawa 21Restauracja Warszawa 22Restauracja Warszawa 23Restauracja Warszawa 24
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 55be0:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Truskawkowa4812096133670
Sala Leśna20503456280
Sala Kominkowa8201522110
Sala Kryształowa24605867330
Gabinet Malczewskiego616141890
Patio350200350377




Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    55be0


Okoliczne Miasta: