Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Mojęcice


Tel. 665 051 300
Rodzaj:Pałac
Adres:Główna 5, Mojęcice
Miasto:Wrocław 56-100
Województwo:dolnośląskie
Okolice:
Wołów, Wrocław, Trzebnica, Lubin, Legnica, Środa Śląska, Prochowice, Ścinawa, Brzeg Dolny,


Pałac Mojęcice Jeśli marzą Państwo o wyjątkowym i eleganckim przyjęciu w przepięknych, XVII-wiecznych pałacowych salach, perfekcyjnie i indywidualnie skomponowanym menu oraz niezapomnianej atmosferze, Pałac Mojęcice jest idealnym miejscem na jego organizację. Proponujemy imprezy do 150 osób: wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe oraz szkolenia, konferencje. A tym, którzy cenią sobie komfort i wysoki standard, oferujemy noclegi w naszych pokojach gościnnych (36 miejsc noclegowych). Ponadto zachęcamy do zwiedzenia malowniczego parku, w którym można odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu. Dla rodzin z dziećmi proponujemy gry i zabawy na placu zabaw.   Polecamy tradycyjną, wyborną i bardzo obfitą kuchnię polską, która zaspokoi niejednego konesera wykwintnych potraw. Zapewniamy pełną, kompleksową ofertę gastronomiczną. Nasze bogate menu weselne oprócz 5 dań głównych (Obiad + 4 dania podawane w trakcie wesela) zawiera przystawki, ciasta, tort weselny, lody, owoce, napoje zimne i gorące. Służymy wsparciem i doradztwem przy wyborze i kompozycji menu weselnego. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania kulinarne. Menu przygotowane jest przez naszego Szefa Kuchni, który każdorazowo dba o jego wyjątkowy smak, gdyż wszystkie potrawy tworzymy od podstaw na miejscu.   Cennik i przykładowe menu dostępne są na naszej stronie internetowej: www.palac-mojecice.pl Zapraszamy również na nasz profil na Facebook"u: www.facebook.com/palacwmojecicach   Atrakcje: ● stylowe, pałacowe wnętrza ● tereny zielone wokół Pałacu – idealne na zdjęcia plenerowe ● plac zabaw dla dzieci ● luksusowe pokoje gościnne (36 miejsc noclegowych) ● Apartament dla Nowożeńców – gratis ● brak ograniczeń czasowych przy pierwszym dniu wesela jak i przy poprawinach   Nasz Event Manager z zaangażowaniem odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje szczegółową ofertę, dane kontaktowe widnieją na naszej stronie internetowej: www.palac-mojecice.pl/kontakt.html   Zapraszamy serdecznie do Pałacu Mojęcice!    

Zaprasza Pałac Mojęcice
Z miasta Wrocław
Główna 5, Mojęcice
665 051 300


Noclegi dla:36 os.
Impreza max:150 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:160 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Pałac Wrocław 0Pałac Wrocław 1Pałac Wrocław 2Pałac Wrocław 3Pałac Wrocław 4Pałac Wrocław 5Pałac Wrocław 6Pałac Wrocław 7Pałac Wrocław 8Pałac Wrocław 9Pałac Wrocław 10Pałac Wrocław 11Pałac Wrocław 12Pałac Wrocław 13Pałac Wrocław 14Pałac Wrocław 15Pałac Wrocław 16Pałac Wrocław 17Pałac Wrocław 18Pałac Wrocław 19Pałac Wrocław 20
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 5ad58:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Weselna150150150
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    5ad58


Okoliczne Miasta: