Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gościniec Nad Dwoma Stawami


Tel. 698 065 888
Rodzaj:Restauracja
Adres:Osiniec 1AA
Miasto:Gniezno 62-200
Województwo:warmińsko-mazurskie
Okolice:
Trzemeszno, Kędzierzyn, Łubowo, Witkowo, Żydowo, Pobiedziska,


"Gościniec nad dwoma stawami" został wybudowany w Gnieźnie w dzielnicy Kawiary. W pięknych wnętrzach sal i w otoczeniu zadbanych zielonych ogrodów można zorganizować niezapomniane wesele. Gościniec ma dwie sale zaprojektowane w różnych stylach, aby zaspokoić odmienne gusty klientów. Sala Pałacowa przeznaczona na przyjęcia organizowane na około 120 osób. Sala Winna przeznaczona jest na przyjęcia organizowane na około 80 osób. Możemy zorganizować także wesele do 200 osób: w jednej sali będą stoły a druga będzie przeznaczona do tańczenia. Sala Pałacowa ma jasne ściany z elementami rzeźbionymi i z jasno pomalowanym sufitem. Sala Winna ma na ścianach zdjęcia beczek z winem i stylowych włoskich uliczek. Na suficie Sali Winnej są belki drewniane pomalowane w ciemnym kolorze. Do dyspozycji są stoły zarówno kwadratowe jak i okrągłe, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru między różnymi wersjami posadzenia Gości. Obie sale posiadają parkiet do tańczenia, profesjonalną klimatyzację. Przy każdej sali są zadaszone tarasy na których goście mogą odpocząć. Tarasy są z widokiem na rozległe tereny zielone zajmujące aż 30 000 m2. Gościniec przed wejściem posiada duże zadaszenie dzięki któremu Młoda Para i goście nie muszą się martwić że w razie niepogody zmokną przy wysiadaniu z samochodu. Na terenie działki możemy zorganizować także śluby cywilne. Pięknie zagospodarowany teren wokół stawów, stylowe drewniane kładki, altana na wyspie i największa w Gnieźnie fontanna to także doskonały plener do wykonania fotografii ślubnych. W hotelu na terenie Gościńca jest 8 pokoi dwuosobowych w których może zatrzymać się do 20 osób. Oprócz standardowych pokoi są dwa apartamenty dla młodych par. Każdy apartament z tarasem i pięknym widokiem na ogrody i stawy. Jeśli Goście na przyjęcie weselne przyjeżdżają z innych miast to mogą przenocować w hotelu a samochód zostawią na terenie zamkniętym Gościńca. Przed budynkiem, na terenie zamkniętym, jest kilkadziesiąt utwardzonych i bezpłatnych miejsc parkingowych, więc goście nie mają problemu z parkowaniem. Jeśli po uroczystości goście nie będą mogli wracać własnym samochodem to mogą zamówić taksówkę wg I taryfy - "Gościniec nad dwoma stawami" jest na terenie miasta Gniezna w dzielnicy Kawiary.

Zaprasza Gościniec Nad Dwoma Stawami
Z miasta Gniezno
Osiniec 1AA
698 065 888


Impreza max:130 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:150 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Gniezno 0Restauracja Gniezno 1Restauracja Gniezno 2Restauracja Gniezno 3Restauracja Gniezno 4Restauracja Gniezno 5Restauracja Gniezno 6Restauracja Gniezno 7Restauracja Gniezno 8Restauracja Gniezno 9Restauracja Gniezno 10Restauracja Gniezno 11Restauracja Gniezno 12Restauracja Gniezno 13Restauracja Gniezno 14Restauracja Gniezno 15Restauracja Gniezno 16Restauracja Gniezno 17Restauracja Gniezno 18Restauracja Gniezno 19Restauracja Gniezno 20Restauracja Gniezno 21Restauracja Gniezno 22Restauracja Gniezno 23Restauracja Gniezno 24Restauracja Gniezno 25Restauracja Gniezno 26Restauracja Gniezno 27Restauracja Gniezno 28Restauracja Gniezno 29Restauracja Gniezno 30Restauracja Gniezno 31Restauracja Gniezno 32Restauracja Gniezno 33Restauracja Gniezno 34Restauracja Gniezno 35
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 40e39:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    40e39


Okoliczne Miasta: