Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gościniec Beskid


Tel. 571 457 608
Tel kom12 273 17 28
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Jasienica 272, Myślenice
Miasto:Kraków 32-400
Województwo:małopolskie
Okolice:
Myślenice, Wieliczka, Skawina, Dobczyce, Bochnia, Dębniki, Radziszów, Siepraw, Stróża,


Szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub. Chcąc uświetnić ten dzień szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Wiecie, że ten dzień ma być wyjątkowy, elegancki, pełen uroku i niebanalny…
Taki właśnie będzie w Gościńcu Beskid, gdzie sprawimy, że organizowane przez nas wesele będzie dla Państwa oraz wszystkich gości mile wspominanym wydarzeniem.

Każde wesele traktujemy indywidualnie, tak aby ten ważny dla Państwa dzień był wyjątkowy. Nasza bogata oferta zapewni Państwu poczucie wyjątkowości, sytość doznań kulinarnych i usatysfakcjonuje zaproszonych gości, służymy pomocą przy wyborze dań i win oraz oprawy uroczystości.
Gościniec Beskid to gwarancja doskonałej jakości usług i wyśmienitego jedzenia.
Służąc swoim doświadczeniem które zdobyliśmy przez lata , udzielimy Państwu wskazówek w doborze menu, zasugerujemy pewne rozwiązania dotyczące wystroju, oprawy muzycznej i florystycznej. Profesjonalizm Szefa Kuchni zaskoczy Państwa doznaniami smakowymi. Nasza propozycja skierowana jest do Państwa z myślą o tym, abyście w tym szczególnym dniu mogli w pełni korzystać z radości tej wyjątkowej chwili, rozsmakować się w wyszukanych kulinariach i znakomicie się bawić.
Z okazji ewolucji która jeszcze bardziej podwyższyła standard świadczonych usług przez zmianę wyglądu i zmiany organizacji w Gościnicu Beskid przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną promocję, która zadowoli najbardziej wymagających oraz tych, dla których liczy się niska cena. Dla naszych gości połączyliśmy te obie rzeczy i stworzyliśmy propozycje, które na pewno sprostają wysokim oczekiwaniom przyszłych par młodych.

W życiu każdego człowieka szczególnym wydarzeniem jest ślub. Szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację, chcąc uświetnić ten dzień. Wiecie, że ma być wyjątkowy, urokliwy, elegancki i niebanalny… Taki właśnie będzie w naszym Gościńcu Beskid! My sprawimy, że organizowane przez nas wesele będzie dla wszystkich gości ale i Państwa Młodych mile wspominanym wydarzeniem. Aby ten ważny dla Państwa dzień był wyjątkowy podchodzimy profesjonalnie do każdego zlecenia i traktujemy je indywidualnie. Nasz bogata oferta zapewni poczucie wyjątkowości, sytości doznań kulinarnych i usatysfakcjonuje wszystkich zaproszonych. Służymy pomocą przy wyborze dań i win oraz całej oprawy uroczystości . Gościniec Beskid to gwarancja doskonałej jakości usług i wyśmienitego jedzenia . Swoje doświadczenie zdobywaliśmy przez lata i chcemy Państwu nim służyć. Udzielimy Młodej Parze wyczerpujących wskazówek w doborze menu, zasugerujemy pewne rozwiązania odnośnie wystroju czy oprawy muzycznej jak też florystycznej. Doznania smakowe, które Państwa pozytywnie zaskoczą zawdzięczamy profesjonalizmowi Szefa Kuchni. Kierujemy do Państwa naszą propozycję z myślą o tym, abyście w tym szczególnym dniu mogli w pełni korzystać z radości tej wyjątkowej chwili. Spokojnie, bez stresu rozsmakować się w wyszukanych kulinariach i znakomicie się bawić. Gościniec Beskid przygotował bardzo atrakcyjną promocję która zadowoli najbardziej wymagających gości. Ewolucja jaką przeszliśmy przez zmianę wyglądu ale także zmiany organizacji i postawienie na wysoki standard usług w niskiej cenie przyczyni się do Państwa satysfakcji z uzyskanego efektu organizowanego przyjęcia. Organizujemy również chrzciny, komunie, studniówki czy spotkania dla firm ale i przyjęcia wyjazdowe tzw. catering. Nasz przestronna, klimatyzowana sala z parkietem tanecznym jest w stanie pomieścić około 200 osób. W naszym Gościńcu znajda Państwo miejsca noclegowe na wypoczynek dla ok. 40 osób. Gościniec Beskid położony jest w zacisznym i spokojnym miejscu. Do dyspozycji gości oddajemy również piękny ogród i duży parking . Oferujemy wysoki standard usług za niską cenę . Serdecznie zapraszamy!

Organizujemy również
* chrzcin,
* komunii,
* studniówek,
* spotkań dla firm,
* przyjęć wyjazdowych tzw. catering.
Dysponujemy przestronną, klimatyzowaną salą z parkietem tanecznym, która jest w stanie pomieścić około 200 osób. Do dyspozycji gości jest piękny ogród i duży parking. Całość położona jest w zacisznym i spokojnym miejscu.
Oferujemy wysoki standard usług za niską cenę.

Zapewniamy również ok. 40 miejsc noclegowych.

Zapraszamy

Zaprasza Gościniec Beskid
Z miasta Kraków
Jasienica 272, Myślenice
571 457 608


Noclegi dla:40 os.
Impreza max:240 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Kraków 0Dom Weselny Kraków 1Dom Weselny Kraków 2Dom Weselny Kraków 3Dom Weselny Kraków 4Dom Weselny Kraków 5Dom Weselny Kraków 6Dom Weselny Kraków 7Dom Weselny Kraków 8Dom Weselny Kraków 9Dom Weselny Kraków 10Dom Weselny Kraków 11Dom Weselny Kraków 12Dom Weselny Kraków 13Dom Weselny Kraków 14Dom Weselny Kraków 15Dom Weselny Kraków 16Dom Weselny Kraków 17Dom Weselny Kraków 18Dom Weselny Kraków 19Dom Weselny Kraków 20Dom Weselny Kraków 21Dom Weselny Kraków 22Dom Weselny Kraków 23Dom Weselny Kraków 24Dom Weselny Kraków 25Dom Weselny Kraków 26Dom Weselny Kraków 27Dom Weselny Kraków 28Dom Weselny Kraków 29Dom Weselny Kraków 30Dom Weselny Kraków 31Dom Weselny Kraków 32Dom Weselny Kraków 33Dom Weselny Kraków 34Dom Weselny Kraków 35Dom Weselny Kraków 36Dom Weselny Kraków 37Dom Weselny Kraków 38Dom Weselny Kraków 39Dom Weselny Kraków 40Dom Weselny Kraków 41Dom Weselny Kraków 42Dom Weselny Kraków 43Dom Weselny Kraków 44Dom Weselny Kraków 45Dom Weselny Kraków 46Dom Weselny Kraków 47Dom Weselny Kraków 48Dom Weselny Kraków 49Dom Weselny Kraków 50Dom Weselny Kraków 51Dom Weselny Kraków 52Dom Weselny Kraków 53Dom Weselny Kraków 54Dom Weselny Kraków 55Dom Weselny Kraków 56Dom Weselny Kraków 57Dom Weselny Kraków 58Dom Weselny Kraków 59Dom Weselny Kraków 60
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 9e1c5:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Regionalna240240
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    9e1c5


Okoliczne Miasta: