Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel City SM Spa & Wellness


Tel. 12 266 60 21
Tel kom+48 12 266 60 21
Rodzaj:Hotel
Adres:Gajowa 16
Miasto:Kraków 30-426
Województwo:małopolskie
Okolice:
Kraków, Skawina, Wieliczka, Morawica, Zielonki, Brzezinka, Biały Kościół, Trojanowice, Garlica Murowana,


sala  konferencyjna Kraków
www › www.hotelcity.pl

Hotel City SM Business & SPA znajduje się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa. Naszym gościom proponujemy szeroki wachlarz usług hotelowych, gastronomicznych a także konferencyjnych oraz w przygotowaniu imprez okolicznosciowych. Wykwalifikowany, sympatyczny personel zawsze służy pomocą w organizowaniu imprez integracyjnych, okolicznościowych oraz czasu wolnego gości. Naszym Gościom oferujemy 96 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, 3 pokoje superior (wanna z hydromasażem), dwupoziomowy apartament, pokoje rodzinne typu studio, bezpłatny internet, restaurację, drink bar, taras letni z grillem, SPA z basenem, jacuzzi i saunami, bilard-room, klimatyzowane sale konferencyjne oraz salę witrażową, w której organizowane są przyjęcia weselne. Teren jest zamykany, wiłącznie dla Gości hotelu a parking hotelowy jest bezpłatny. Imprezy Specjalne organizowane w Restauracji hotelowej: - Wesela - Komunie - Chrzciny - Wieczory kawalerskie, panieńskie - Bankiety - Studniówki - Imprezy integracyjne Organizując u nas wesele, dodatkowo oferujemy szereg zniżek : • pokój z wanną z hydromasażem dla Nowożeńców – gratis! • romantyczna kolacja dla dwojga na pierwszą rocznicę – gratis! • 30 % zniżki na nocleg dla gości weselnych, także wejście na jacuzzi i basen – gratis! • do 20 % zniżki na zabiegi w SPA dla Panny Młodej • do 10 % zniżki na usługi florystyczne • do 5% zniżki u fotografa • 5% zniżki na Makijaż Ślubny i 10% zniżki na Kobiece Sesje Glamour Cena menu weselnego kształtuje się od 170 zl / osobę. Wynajem sali witrażowej, w której odbywa sie wesele-gratis, tzw. " Korkowe " - gratis. Sala posiada klimatyzację, a jednorazowo może ugościć do 120 os. Na życzenie Państwa Młodych śniadanie podajemy do łóżka!

Hotel City SM położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa wśród zieleni, w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych (Zakopane E77, Wieliczka E40, Port Lotniczy Kraków- Balice, Katowice A4). Gwarantujemy naszym gościom szeroki wachlarz usług hotelowych, gastronomicznych a także konferencyjnych. Organizatorom konferencji, sympozjów oraz szkoleń oferujemy nowoczesne sale konferencyjne mieszczące do 170 osób, w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny.

Zaprasza Hotel City SM Spa & Wellness
Z miasta Kraków
Gajowa 16
12 266 60 21


Konferencja na:110 os.
Bankiet na:170 os.
Noclegi dla:200 os.
Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:156 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Kraków 0Hotel Kraków 1Hotel Kraków 2Hotel Kraków 3Hotel Kraków 4Hotel Kraków 5Hotel Kraków 6Hotel Kraków 7Hotel Kraków 8Hotel Kraków 9Hotel Kraków 10Hotel Kraków 11Hotel Kraków 12Hotel Kraków 13Hotel Kraków 14Hotel Kraków 15Hotel Kraków 16Hotel Kraków 17Hotel Kraków 18Hotel Kraków 19Hotel Kraków 20Hotel Kraków 21Hotel Kraków 22Hotel Kraków 23Hotel Kraków 24Hotel Kraków 25Hotel Kraków 26Hotel Kraków 27Hotel Kraków 28
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 16a1e:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala I5065503870
Sala II a1820181325
Sala II b3030302035
Sala III3870504588
Sala IV1535303050
Sala V6011011080160


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
siłownia/fitness
sauna
jacuzzi
bilard

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    16a1e


Okoliczne Miasta: