Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Centrum Hotelowo - Konferencyjne Witek


Tel. 12 662 35 00
Tel kom501 608 579
Rodzaj:Hotel
Adres:ul. Handlowców 14, Modlnica
Miasto:Kraków 32-085
Województwo:małopolskie
Okolice:
Kraków, Skawina, Wieliczka, Morawica, Zielonki, Brzezinka, Biały Kościół, Trojanowice, Garlica Murowana,



Cena za salę obejmuje:

*przygotowanie i ustawienie Sali
* podstawową dekorację stołów (obrusy, kompozycje serwet, świeże kwiaty)
* podstawową dekorację sufitu tkaninami
* obsługę kelnerską (całonocna)
* obsługę szatni i czystości sanitariatów
* bezpłatny parking dla Gości
* sejf do dyspozycji
* Apartament dla nowożeńców
* Kolację na I-szą rocznicę ślubu
* Prezent od właściciela
* 1 kelner na 25 osób co gwarantuje bardzo sprawną obsługę !!! (bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, aby na serwowane dania gorące goście nie musieli czekać dłużej niż jest to konieczne) . Obiad wydawany jest w maximum godzinę.


Sala Bankietowa
Wyjątkowa sala – na naprawdę wyjątkowe wesela. Piękny wystrój wnętrza, doskonała akustyka oraz możliwość powiększenia przestrzeni dzięki demontowanej ściance. Wesela od 130 do ponad 270 osób.
Pięknie zaaranżowana sala o dużej powierzchni, utrzymana w ciepłej, jasnej kolorystyce. 400 m2 pozwala zorganizować wytworne wesele dla 130 Gości, a jeśli marzycie o dużym weselu – nic prostszego: wystarczy złożyć ścianę, a cały hol jest do Waszej dyspozycji; czy to z przeznaczeniem na parkiet taneczny, miejsce chwilowego odpoczynku dla Gości i przestrzeń na zjawiskowy stół bufetowy z fontanną czekolady...
Restauracja Werona
Włoski styl. Duża sala o bardzo przyjemnej aranżacji wnętrza, delikatnej i jasnej kolorystyce. Kolumny, duże lustra i płaskorzeźby przenoszą nas do gorącej Italii... Wesela od 85 do 100 osób.
Witkowa Chata
Niezapomniany klimat... Chata zbudowana z drewnianych bali zlokalizowana w zacisznych ogrodach hotelu. Alternatywna propozycja w stosunku do klasycznych sal balowych. Wesela od 90 do 120 osób.
Niezwykły klimat, niezwykłe miejsce. Drewniana Chata położona w zacisznym ogrodzie hotelu, otoczona jest uroczą, małą architekturą ławeczek, alejek i wysp zieleni... Wokół pola, lasy i łąki, a tuż przy Chacie stawik ze złotymi rybkami... Jakie jest Twoje życzenie? :)
Zdecydowanie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na terenie Krakowa i okolic.
Sala Kominkowa
Kameralne miejsce; ciepło zaaranżowana sala z prawdziwym kominkiem, połączona z Drink Barem, co stwarza dodatkowe możliwości uatrakcyjnienia uroczystości. Wesela od 40 do 50 osób.
Sala Kominkowa posiada bezpośrednie wyjście na tereny zielone przylegające do Hotelu połączone z ogródkiem letnim. Sala jest połączona z Drink Barem, gdzie znajduje się parkiet taneczny.

Centrum Hotelowo – Konferencyjne Witek funkcjonuje na rynku od 13 lat jako rodzinna, polska firma prowadzona obecnie i równocześnie przez trzy pokolenia. Jest to nowoczesne i komfortowe miejsce spotkań biznesowych specjalizujące się w organizacji szkoleń, konferencji, kongresów, pokazów, wystaw, pikników, uroczystych bankietów a także biesiad i imprez plenerowych. Wyjątkowa radością jest dla nas organizowani najważniejszych uroczystości rodzinnych i firmowych takich jak otwarcia, jubileusze czy wesela. Lokalizacja na styku krajowych dróg, tuż przy autostradzie A4, 6 km od lotniska Balice i 8 km od Centrum starego Miasta zapewnia szybki i łatwy dojazd z całego świata. Przy hotelu znajduje się przestronny, monitorowany, bezpłatny parking na 350 miejsc. Oferujemy 140 miejsc noclegowych oraz 12 ponadprzeciętnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których organizujemy konferencje, seminaria, szkolenia oraz spotkania rekrutacyjne. Posiadamy także większe sale, które idealnie nadają się do organizacji: wystawnych wesel i balów uroczystości firmowych imprez integracyjnych pokazów prezentacji pikników Każda sala posiada oddzielne foyer wraz z szatnią i węzłem sanitarnym. Prowadzimy dwie restauracje w których serwujemy dania kuchni z całego świata. Hotel otoczony jest ogrodem, w którym znajduje się drewniana, folkowa chata gdzie organizujemy grille, biesiady w stylu góralskim, gry zespołowe oraz imprezy w plenerze. Dodatkowo udostępniamy profesjonalny namiot bankietowy, miejsce na ognisko, boisko do gier zespołowych oraz szeroki wybór atrakcji dla dzieci wraz z placami zabaw. Hotel Witek to również bogate zaplecze rekreacyjno – wypoczynkowe a w nim: drink bar, sauna, mini – siłownia, bilard, piłkarzyki, karaoke, mobilne SPA, oczko wodne, leżaki plażowe, alejki spacerowe oraz rowery. Przekonaj się sam – Zapraszamy!

Zaprasza Centrum Hotelowo - Konferencyjne Witek
Z miasta Kraków
ul. Handlowców 14, Modlnica
12 662 35 00


Konferencja na:450 os.
Bankiet na:200 os.
Noclegi dla:130 os.
Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:12
Impreza od:199 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Kraków 0Hotel Kraków 1Hotel Kraków 2Hotel Kraków 3Hotel Kraków 4Hotel Kraków 5Hotel Kraków 6Hotel Kraków 7Hotel Kraków 8Hotel Kraków 9Hotel Kraków 10Hotel Kraków 11Hotel Kraków 12Hotel Kraków 13Hotel Kraków 14Hotel Kraków 15Hotel Kraków 16Hotel Kraków 17Hotel Kraków 18Hotel Kraków 19Hotel Kraków 20Hotel Kraków 21Hotel Kraków 22Hotel Kraków 23Hotel Kraków 24Hotel Kraków 25Hotel Kraków 26Hotel Kraków 27Hotel Kraków 28Hotel Kraków 29Hotel Kraków 30Hotel Kraków 31Hotel Kraków 32Hotel Kraków 33Hotel Kraków 34Hotel Kraków 35Hotel Kraków 36Hotel Kraków 37Hotel Kraków 38Hotel Kraków 39Hotel Kraków 40Hotel Kraków 41Hotel Kraków 42Hotel Kraków 43Hotel Kraków 44Hotel Kraków 45Hotel Kraków 46Hotel Kraków 47Hotel Kraków 48Hotel Kraków 49Hotel Kraków 50Hotel Kraków 51Hotel Kraków 52Hotel Kraków 53Hotel Kraków 54Hotel Kraków 55Hotel Kraków 56Hotel Kraków 57Hotel Kraków 58Hotel Kraków 59Hotel Kraków 60Hotel Kraków 61Hotel Kraków 62Hotel Kraków 63Hotel Kraków 64Hotel Kraków 65Hotel Kraków 66Hotel Kraków 67Hotel Kraków 68Hotel Kraków 69Hotel Kraków 70Hotel Kraków 71Hotel Kraków 72Hotel Kraków 73Hotel Kraków 74Hotel Kraków 75Hotel Kraków 76Hotel Kraków 77Hotel Kraków 78Hotel Kraków 79Hotel Kraków 80Hotel Kraków 81Hotel Kraków 82Hotel Kraków 83Hotel Kraków 84Hotel Kraków 85Hotel Kraków 86Hotel Kraków 87Hotel Kraków 88Hotel Kraków 89Hotel Kraków 90Hotel Kraków 91Hotel Kraków 92Hotel Kraków 93Hotel Kraków 94Hotel Kraków 95Hotel Kraków 96Hotel Kraków 97Hotel Kraków 98Hotel Kraków 99Hotel Kraków 100Hotel Kraków 101Hotel Kraków 102Hotel Kraków 103Hotel Kraków 104Hotel Kraków 105Hotel Kraków 106Hotel Kraków 107Hotel Kraków 108Hotel Kraków 109Hotel Kraków 110Hotel Kraków 111Hotel Kraków 112Hotel Kraków 113Hotel Kraków 114Hotel Kraków 115Hotel Kraków 116Hotel Kraków 117Hotel Kraków 118Hotel Kraków 119Hotel Kraków 120Hotel Kraków 121Hotel Kraków 122Hotel Kraków 123Hotel Kraków 124Hotel Kraków 125Hotel Kraków 126Hotel Kraków 127Hotel Kraków 128Hotel Kraków 129Hotel Kraków 130Hotel Kraków 131Hotel Kraków 132Hotel Kraków 133Hotel Kraków 134Hotel Kraków 135Hotel Kraków 136Hotel Kraków 137Hotel Kraków 138Hotel Kraków 139Hotel Kraków 140Hotel Kraków 141Hotel Kraków 142Hotel Kraków 143Hotel Kraków 144Hotel Kraków 145Hotel Kraków 146Hotel Kraków 147Hotel Kraków 148Hotel Kraków 149Hotel Kraków 150Hotel Kraków 151Hotel Kraków 152Hotel Kraków 153Hotel Kraków 154Hotel Kraków 155Hotel Kraków 156Hotel Kraków 157Hotel Kraków 158Hotel Kraków 159Hotel Kraków 160Hotel Kraków 161Hotel Kraków 162Hotel Kraków 163Hotel Kraków 164Hotel Kraków 165Hotel Kraków 166Hotel Kraków 167Hotel Kraków 168Hotel Kraków 169Hotel Kraków 170Hotel Kraków 171
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod cd21b:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Kongresowa160450200444200400
Sala Kominkowa214042593053
Sala Parkowa304038532648
Sala Tarasowa304036502645
Salon VIP20304056282550
Sala Kameralna10151927101224
Sala Rattanowa9101824121022
Sala Konferencyjna4014011616190145
Sala Morska20301535
Sala Ogrodowa16241539
Witkowa Chata901506010070210
sala konferencyjna 1/240604073


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Telefon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
fryzjer/salon
bezpłatna prasa
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
siłownia/fitness
sauna
sala sportowa
bilard

lampka szampana na powitanie gości

  Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    cd21b


Okoliczne Miasta: