Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

RESTAURACJA KAPITAŃSKA


Tel. 668 449 337
Tel kom668 449 337
Rodzaj:Restauracja
Adres:ul. Glinki 79
Miasto:Bydgoszcz 85-861
Województwo:kujawsko-pomorskie


Restauracją Kapitańską dowodzi doświadczony ochmistrz Polskich Linii Oceanicznych.
Swoje umiejętności nabywał w różnych zakątkach świata. Opływając prawie wszystkie kontynenty, uczył się sztuki kulinarnej od miejscowych szefów kuchni. Kuchnia polska nie ma również przed nim żadnych tajemnic.

Tajniki tradycyjnych polskich potraw zgłębiał w najlepszych bydgoskich restauracjach za czasów ich świetności. W restauracji panuje typowo morski klimat, który uzupełniają marynarskie stroje obsługi.

Na pokładzie możemy ugościć 120 osób, których muzyką z wszystkich kontynentów oczaruje profesjonalny zespół muzyczny. Załoga Restauracji Kapitańskiej zabierze Państwa w niezapomniany rejs po oceanach smaków z wykwintną nutką potraw z najdalszych krańców świata. Nasi kucharze i stewardzi potrafią sprostać indywidualnym wymaganiom gości.

Na każdą organizowaną uroczystość Szef kuchni przygotowuje kulinarną niespodziankę.

Zaprasza RESTAURACJA KAPITAŃSKA
Z miasta Bydgoszcz
ul. Glinki 79
668 449 337


Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:120 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Bydgoszcz 0Restauracja Bydgoszcz 1Restauracja Bydgoszcz 2Restauracja Bydgoszcz 3Restauracja Bydgoszcz 4Restauracja Bydgoszcz 5Restauracja Bydgoszcz 6Restauracja Bydgoszcz 7Restauracja Bydgoszcz 8Restauracja Bydgoszcz 9Restauracja Bydgoszcz 10Restauracja Bydgoszcz 11Restauracja Bydgoszcz 12Restauracja Bydgoszcz 13Restauracja Bydgoszcz 14Restauracja Bydgoszcz 15Restauracja Bydgoszcz 16Restauracja Bydgoszcz 17Restauracja Bydgoszcz 18
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 59f79:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    59f79