Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel i Restauracja Korbowa Koliba


Tel. 41 307 38 58
Tel kom666 818 170
Rodzaj:Restauracja
Adres:Daleszyce, Suków 196
Miasto:Kielce 26-021
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Suków, Kielce, Chęciny, Nowa Słupia, Daleszyce, Bilcza, Bodzentyn, Morawica, Wola Jachowa,Korbowa Koliba

zaprasza...Hotel ** zapewnia komfortowy pobyt w 12 klimatyzowanych pokojach i luksusowym apartamencie. Każdy pokój wyposażony jest w TV, telefon, dostęp do Internetu oraz łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową.
Pakiety cenowe od 150-170 zł/os.

Restauracja przystosowana do 160 os.
Dekoracja przyjęcia weselnego w cenie. Pokrowce,żywe kwiaty ,bukiety na stole Państwa Młodych oraz na stołach gości ,kolorystyka ustalana indywidualnie,upięcia według życzenia.Kuchnia staropolska ,włoska oraz śląska.

Hotel w cenach promocyjnych dla gości weselnych
Dzieci do lat 3 gratis,do lat 10, 60%stawki
To wyjątkowe miejsce, wspaniała atmosfera i niepowtarzalny klimat góralskiej karczmy zapewni Tobie i twoim najbliższym niezapomniane wspomnienia
organizacja imprez pod nr. 694479122

Hotel Restauracja Korbowa Koliba Wesela, Komunie, Chrzciny to uroczystości, które na lata zapadają w Naszej pamięci. Aby te chwile były dla Was niepowtarzalnym przeżyciem zapraszamy do Korbowej Koliby w Sukowie. To wyjątkowe miejsce, wspaniała atmosfera i niepowtarzalny klimat góralskiej karczmy zapewni Tobie i twoim najbliższym niezapomniane wspomnienia.   Najpiękniejsze wesela w Korbowej Kolibie. Sala w stylu góralskim. Cena od 150 zł/os. Posiadamy jeszcze wolne terminy.   Zapraszamy Państwa do Korbowej Koliby położonej w Sukowie (2 km od Kielc). Koliba to obiekt ekologiczny pokryty strzechą, wybudowany z grubych bali drewnianych według starej sztuki ciesielskiej przez wykwalifikowaną ekipę góralskich cieśli z Dzianisza koło Zakopanego. Została wkomponowana w krajobraz, jest przyjazna środowisku. Koliba to obiekt o wystroju ludowym, całość jest urządzona z wielką dbałością o szczegóły. Restauracja gwarantuje doskonały smak kuchni staropolskiej oraz specjały kuchni regionalnej, przygotowane i podawane przez profesjonalną obsługę. Hotel ** zapewnia komfortowy pobyt w 12 klimatyzowanych pokojach i luksusowym apartamencie. Każdy pokój wyposażony jest w TV, telefon, dostęp do Internetu oraz łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową.   Włożymy wiele serca w to, abyś czuł się u nas dobrze i widział, że jesteś dla nas kimś bardzo ważnym   Wesela Korbowa Koliba * Cena od osoby 150 zł * Możliwość wyboru 4 różnych pakietów cenowych * Hotel w cenach promocyjnych Ulgi:  * dzieci do lat 3 za darmo * dzieci do lat 12 płatność 60 % stawki za osobę Dla Młodych: * Alkohol (istnieje możliwość załatwienia przez nas w bardzo korzystnej cenie)   Komunie, Bierzmowania, Chrzciny: Cena uzależniona od: menu, ilości ciepłych potraw,  godzin pobytu (Przewidywana około 100-120 złotych) Imprezy Firmowe: Cena uzależniona od: ilości osób menu ilości ciepłych potraw godzin pobytu terminu ( w dni powszednie taniej 10% )              

Zaprasza Hotel i Restauracja Korbowa Koliba
Z miasta Kielce
Daleszyce, Suków 196
41 307 38 58


Impreza max:180 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:150 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Kielce 0Restauracja Kielce 1Restauracja Kielce 2Restauracja Kielce 3Restauracja Kielce 4Restauracja Kielce 5Restauracja Kielce 6Restauracja Kielce 7Restauracja Kielce 8Restauracja Kielce 9Restauracja Kielce 10Restauracja Kielce 11Restauracja Kielce 12Restauracja Kielce 13Restauracja Kielce 14Restauracja Kielce 15Restauracja Kielce 16Restauracja Kielce 17Restauracja Kielce 18Restauracja Kielce 19Restauracja Kielce 20Restauracja Kielce 21Restauracja Kielce 22Restauracja Kielce 23Restauracja Kielce 24Restauracja Kielce 25Restauracja Kielce 26Restauracja Kielce 27Restauracja Kielce 28Restauracja Kielce 29Restauracja Kielce 30Restauracja Kielce 31Restauracja Kielce 32Restauracja Kielce 33Restauracja Kielce 34Restauracja Kielce 35Restauracja Kielce 36Restauracja Kielce 37Restauracja Kielce 38Restauracja Kielce 39Restauracja Kielce 40Restauracja Kielce 41Restauracja Kielce 42Restauracja Kielce 43Restauracja Kielce 44Restauracja Kielce 45Restauracja Kielce 46Restauracja Kielce 47Restauracja Kielce 48Restauracja Kielce 49Restauracja Kielce 50
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 2f755:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    2f755


Okoliczne Miasta: