Hotel Kruk


Tel. 44 734 62 51
Tel kom+44 734 62 51
Rodzaj:Hotel
Adres:ul.Borki 80
Miasto:Tomaszów Mazowiecki 97-213
Województwo:łódzkie


sala  weselna Tomaszów Mazowiecki
www › www.hotelkruk.pl

Hotel Kruk*** jest obiektem położonym w samym Centrum Polski w naturalnym otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Rzeki Pilicy, tuż nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego.   Powstał z pragnienia o stworzeniu miejsca dla „ducha i ciała”. To klimatyczne miejsce jest „antidotum” na sieciowe hotele. Od zawsze wyróżnia go profesjonalizm, znakomita obsługa połączona z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Regionalne specjały Szefa Kuchni połączone z ekologicznymi produktami i ziołami z przydomowego ogródka sprawiają, że do tych smaków i zapachów się wraca. Wnętrza hotelu to galeria sztuki, gdzie właścicielka p. Grażyna Kruk maluje i rzeźbi. Jej prace cechuje bogactwo kolorów, niezwykła wizja i ekspresja. To społeczna dyskusja na nurtujące nas problemy przedstawiona odważnie i często kontrowersyjnie. Niepowtarzalna, rodzinna atmosfera oraz gościnność stanowi swoiste DNA tego miejsca.   Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (50 km od Łodzi, 110 km od Warszawy, 100 km od Częstochowy, 5 km od trasy krajowej nr 8 relacji Warszawa-Katowice) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem dla zorganizowania szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, dowolnego eventu czy też bankietu firmowego oraz wesela.   Hotel dysponuje 70 miejscami noclegowym w pokojach jedno i dwuosobowych oraz pokojach typu studio. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami z prysznicem, TV LCD 32” oraz bezprzewodowym Internetem Wi-Fi.   Hotel dysponuje 6 wielofunkcyjnym salami szkoleniowymi o łącznej powierzchni 440 m2  co daje łącznie 200 miejsc szkoleniowych. Znajdująca się tu Restauracja zapewnia  niezapomniane przeżycia kulinarne, a otwarty do późnych godzin nocnych Drink Bar gwarantuje miłe towarzystwo oraz relaks „po godzinach” przy nastrojowej muzyce, znakomitych koktailach oraz drinkach lub lampce dobrego czerwonego wina.   Klimatyzowana Sala Bankietowa (600 m2) jest zaś doskonałym miejscem na zorganizowanie bankietu firmowego, dowolnej imprezy okolicznościowej oraz wesela.   Urządzone w stylu góralskim, zadaszone Grillowisko w ogrodzie pozwala na zorganizowanie grill party, tradycyjnej staropolskiej biesiady czy dowolnego eventu firmowego do 120 osób. Impreza na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i na skraju jeziora to zawsze bowiem gwarancja niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy.   Znajdujemy się w pobliżu największej w Europie kopalni odkrywkowej piasków kwarcowych, które tworzą mikroklimat dobrze wpływający na zdrowie i samopoczucie człowieka.   Cisza, spokój, otoczenie przyrody oraz przepiękne widoki Sulejowskiego Parku Krajobrazowego i Doliny Rzeki Pilicy stwarzają także niepowtarzalną okazję do weekendowego wypadu „za miasto”. Znajdują sie tu bowiem idealne trasy off-roadowe do biegania, nordic walkingu, jazdy rowerami górskimi, quadami oraz jeepami. Amatorzy sportów wodnych także znajdą coś dla siebie. Turyści nastaweni na zwiedzanie mogą zaś udać się do Rezerwatu Żubrów a także eksplorować Bunkry poniemieckie w Konewce oraz Nagórzyckie Groty, odwiedzić Rezerwat Niebieskich Żródeł oraz Skansen Rzeki Pilicy gdzie znajdują sie pojazdy z czasów II WŚ.   ZAPRASZAMY

Zaprasza Hotel Kruk
Z miasta Tomaszów Mazowiecki
ul.Borki 80
44 734 62 51


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:70 os.
Impreza max:180 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:140 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Tomaszów Mazowiecki 0Hotel Tomaszów Mazowiecki 1Hotel Tomaszów Mazowiecki 2Hotel Tomaszów Mazowiecki 3Hotel Tomaszów Mazowiecki 4Hotel Tomaszów Mazowiecki 5Hotel Tomaszów Mazowiecki 6Hotel Tomaszów Mazowiecki 7Hotel Tomaszów Mazowiecki 8Hotel Tomaszów Mazowiecki 9Hotel Tomaszów Mazowiecki 10Hotel Tomaszów Mazowiecki 11Hotel Tomaszów Mazowiecki 12Hotel Tomaszów Mazowiecki 13Hotel Tomaszów Mazowiecki 14Hotel Tomaszów Mazowiecki 15Hotel Tomaszów Mazowiecki 16Hotel Tomaszów Mazowiecki 17Hotel Tomaszów Mazowiecki 18Hotel Tomaszów Mazowiecki 19Hotel Tomaszów Mazowiecki 20Hotel Tomaszów Mazowiecki 21Hotel Tomaszów Mazowiecki 22Hotel Tomaszów Mazowiecki 23Hotel Tomaszów Mazowiecki 24Hotel Tomaszów Mazowiecki 25Hotel Tomaszów Mazowiecki 26Hotel Tomaszów Mazowiecki 27Hotel Tomaszów Mazowiecki 28Hotel Tomaszów Mazowiecki 29Hotel Tomaszów Mazowiecki 30Hotel Tomaszów Mazowiecki 31Hotel Tomaszów Mazowiecki 32Hotel Tomaszów Mazowiecki 33Hotel Tomaszów Mazowiecki 34Hotel Tomaszów Mazowiecki 35Hotel Tomaszów Mazowiecki 36Hotel Tomaszów Mazowiecki 37Hotel Tomaszów Mazowiecki 38Hotel Tomaszów Mazowiecki 39Hotel Tomaszów Mazowiecki 40Hotel Tomaszów Mazowiecki 41Hotel Tomaszów Mazowiecki 42Hotel Tomaszów Mazowiecki 43Hotel Tomaszów Mazowiecki 44Hotel Tomaszów Mazowiecki 45Hotel Tomaszów Mazowiecki 46Hotel Tomaszów Mazowiecki 47Hotel Tomaszów Mazowiecki 48Hotel Tomaszów Mazowiecki 49
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 1a8f5:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna A7013080140
Sala Konferencyjna B24353040
Sala Konferencyjna C10201630
Sala Konferencyjna D8151220
Sala Kominkowa VIP264030322050
Sala Plenarna12020018022014080210


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
sauna
bilard

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w łódzkim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    1a8f5