Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ułańska Zagroda


Tel. 502 120 123
Rodzaj:Dwór
Adres:Załom 15
Miasto:Wałcz 78-630
Województwo:wielkopolskie
Okolice:
Człopa, Tuczno,


Ułańska Zagroda Ułańska Zagroda to miejsce zapewniające wysoki standard wypoczynku dla osób poszukujących kontaktu z naturą i świeżym powietrzem. Jest miejscem intymnym, w którym można spędzić czas wolny i wypocząć. Znajduje się w otoczeniu pięknych lasów i jezior o wysokiej klasie czystości wody. "Ułańska Zagroda" zapewnia izolację od spraw dnia codziennego i otoczenia. Jest dobrym miejscem do spędzenia chwil z ukochaną osobą, ale również miejscem do aktywnego spędzenia czasu. Ułańska Zagroda jest zwieńczeniem pasji i zamiłowania do historii oręża polskiego zwłaszcza z czasów II Rzeczyposolitej. Atutem naszego Ułańśkiej Zagrody jest spokój, intymność oraz komfortowe warunki.   Do dyspozycji gości są pokoje: * 7 pokoi dwuosobowych, w tym apartament dwu pokojowy z jedną łazienką * Przestronny salon zwany kasynem oficerskim z mini biblioteką oraz dostępem do kuchni (kawa, herbata) * Sala bankietowa - mogąca pomieścić do 70 osób   Nasza Ułańska Zagroda opiera swoją działalność na historii 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich. Tak samo jak kiedyś dawni wojacy, tak samo i Państwo mogą dosiąść koni. Codzienne, wielogodzinne przemierzanie urozmaiconych okolic z pięknymi krajobrazami, to tylko jeden z wielu atutów, jakie mają do zaoferowania wczasy tematyczne. Dla kogo została stworzona nasza oferta? Z przyjemnością ugościmy wszystkich Państwa, którzy zapragną odwiedzić Ułańską Zagrodę i spędzić w niej wakacje tematyczne. Posiadamy doskonałe warunki zakwaterowania, oferujące wygodny i bezpieczny pobyt w miejscu, w którym historia splata się z przygodą. Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe pokoje, multum sportowych atrakcji i stylowe wnętrza z charakterem, w których można się poczuć jak w dawnych czasach.      

Zaprasza Ułańska Zagroda
Z miasta Wałcz
Załom 15
502 120 123


Impreza max:70 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dwór Wałcz 0Dwór Wałcz 1Dwór Wałcz 2Dwór Wałcz 3Dwór Wałcz 4Dwór Wałcz 5Dwór Wałcz 6Dwór Wałcz 7Dwór Wałcz 8Dwór Wałcz 9Dwór Wałcz 10Dwór Wałcz 11Dwór Wałcz 12Dwór Wałcz 13Dwór Wałcz 14Dwór Wałcz 15Dwór Wałcz 16Dwór Wałcz 17Dwór Wałcz 18Dwór Wałcz 19Dwór Wałcz 20Dwór Wałcz 21Dwór Wałcz 22Dwór Wałcz 23Dwór Wałcz 24
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 84394:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    84394


Okoliczne Miasta: