Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Rydzewski


Tel. (87) 621 89 00
Tel kom+48 502 859 215
Rodzaj:Hotel
Adres:ul. Armii Krajowej 44
Miasto:Ełk 19-300
Województwo:warmińsko-mazurskie
Okolice:
Grajewo, Szczucin, Biała Piska, Pisz, Orzysz, Giżycko, Wydminy, Olecko,


sala  konferencyjna Ełk
www › rydzewski.pl

Hotel Rydzewski położony jest w pieknej krainie Pojezierza Ełckiego.
Naszym Gościom oferujemy 127 miejsc noclegowych w 68 przytulnych i wygodnie urzadzonych pokojach. Zapewniamy internet bezprzewodowy i bezpłatny parking strzezony.
Atutem Hotelu Rydzewski jest restauracja, w której serwuje się potrawy kuchni polskiej i regionalnej. Nasza kuchnia dostarcza niezapomnianych wrazeń kulinarnych.
Dysponujemy salami restauracyjnymi (największa 350 osób) w których organizujemy przyjecia weselne, bankiety, imprezy integracyjne. Hotel Rydzewski dysponuje idealnymi warunkami do organizacji występów artystycznych, koncertów, szkoleń i konferencji. Posiadamy pięć sal o różnej wielkości i funkcjonalności( największa sala w regionie do 400 osób).

Wszystkie wyposażone sa w sprzet multimedialny. Zapewniamy wysoki standart i optymalne warunki pobytowe zarówno w celach rekreacyjno-wypoczynkowychjak również w szkoleniowo wypoczynkowych. Dla gwarancji lepszego wypoczynku i zapewnienia dodatkowej rozrywki w hotelu znajduje się również Kręgielnia z salą bilardową.

Zaprasza Hotel Rydzewski
Z miasta Ełk
ul. Armii Krajowej 44
(87) 621 89 00


Konferencja na:300 os.
Noclegi dla:130 os.
Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:51
Impreza od:100 zł os.


wynajem bryczki

dekoracja sali

osobna sala taneczna

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

Szatnia
Hotel Ełk 0Hotel Ełk 1Hotel Ełk 2Hotel Ełk 3Hotel Ełk 4Hotel Ełk 5Hotel Ełk 6Hotel Ełk 7Hotel Ełk 8Hotel Ełk 9Hotel Ełk 10Hotel Ełk 11Hotel Ełk 12Hotel Ełk 13Hotel Ełk 14Hotel Ełk 15Hotel Ełk 16Hotel Ełk 17Hotel Ełk 18Hotel Ełk 19Hotel Ełk 20Hotel Ełk 21Hotel Ełk 22Hotel Ełk 23Hotel Ełk 24Hotel Ełk 25Hotel Ełk 26Hotel Ełk 27Hotel Ełk 28Hotel Ełk 29Hotel Ełk 30Hotel Ełk 31Hotel Ełk 32Hotel Ełk 33
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 568ad:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Teatralna1203001200
Bocianie Gniazdo6080500
Balkonowa50604067
Kameralna2025160
Orle gniazdo80100800
Bursztynowa100150800


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie,

Organizujemy:
bankiety
Możemy zapewnić:
prowadzenie imprezy
Impreza plenerowa
Fotografowanie imprezy
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
klimatyzacja
kręgle

kolacja na I-szą rocznicę slubu

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w podkarpackim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    568ad


Okoliczne Miasta: