Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ośrodek Wypoczynkowy Arłamów


Tel. +48 13 443 10 70
Tel kom+48 13 443 10 27
Rodzaj:Hotel
Adres:Arłamów
Miasto:Wojtkowa 37-712
Województwo:podkarpackie
Okolice:
Przemyśl, Ustrzyki Dolne, Rzeszów, Sanok, Arłamów, Kuźmina, Tyrawa Wołowska, Rybotycze, Bircza,
Rozmawiamy:


sala  weselna Wojtkowa
www › www.arlamow.pl

W latach 70 i 80-tych XX wieku Arłamów był zamkniętym ośrodkiem wypoczynkowo-myśliwskim, dostępnym jedynie dla najściślejszej elity partyjno-rządowej ówczesnej Polski.
W Arłamowie politykowano, biesiadowano i polowano.
Podczas stanu wojennego Arłamów stał się miejscem internowania pierwszego przywódcy „Solidarności”, późniejszego prezydenta RP, Lecha Wałęsy.
Dziś, Ośrodek Wypoczynkowy "Arłamów" dostępny jest dla wszystkich. Położony u wrót Bieszczadów, na styku Pogórza Przemyskiego z Górami Sanocko-Turczańskimi, zlokalizowany na wzgórzu (590 m n.p.m.), otoczony lasami bogatymi w zwierzynę, jest znakomitą bazę dla amatorów pięknych widoków, ciszy i czystego jak kryształ powietrza.

Kompleksowość oferty zapewniają:
- 128 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych i apartamentach (do dyspozycji gości: sauny, wanny do hydromasażu, siłownia, bilard, tenis stołowy, bezpłatny parking, dostęp do Internetu)
- restauracja z salą bankietową i barem
- dwie stylowe karczmy do organizacji biesiad
- sale konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym
- zespół boisk do gier zespołowych wraz z kortem tenisowym
- wypożyczalnia rowerów i kijów do nordic walking
- zarybiony staw z miejscem piknikowym
- kompleks jeździecki – oferujący jazdę wierzchem, przejażdżki bryczkami oraz…, hotel dla koni
- liczne trasy i znakowane szlaki turystyczne – piesze i rowerowe
- oraz czynny zimą kompleks narciarski z dwoma wyciągami orczykowymi i 3 trasami zjazdowymi, sztucznie dośnieżanymi, przygotowywanymi ratrakiem. W kompleksie ponadto: szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu, skiserwis oraz zaplecze gastronomiczne

Z Arłamowa blisko jest nad Zalew Soliński i w Bieszczady oraz do tak atrakcyjnych miejscowości jak Przemyśl, czy Ustrzyki Dolne. Natomiast Kalwaria Pacławska, jedno z ważniejszych w Polsce miejsc pielgrzymek religijnych, oddalona jest zaledwie o 12 km.
Arłamów, to także dobry punkt wypadowy na Ukrainę - do Lwowa, Drohobycza, czy Truskawca.

Arłamów – to idealne miejsce do organizowania szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, przyjęć okolicznościowych i wesel, ale przede wszystkim do aktywnego i pełnego wypoczynku. Naturalne i niepowtarzalne otoczenie ośrodka jest jego największym atutem.

Ślub i wesele, to taki moment w życiu, który pozostaje w pamięci na zawsze.
Zapraszamy, więc Państwa do zorganizowania niezapomnianej imprezy weselnej w miejscu wyjątkowym i niepowtarzalnym. Bo takim jest „zagubiony” wśród lasów, usytuowany na szczycie wzgórza – Arłamów. Piękny o każdej porze roku, cichy i spokojny, a jednocześnie oferujący wysoki poziom usług hotelarskich i gastronomicznych.
I w zależności od wymarzonego klimatu wesela, oferujemy salę bankietową w budynku głównym ośrodka, bądź jedną z dwóch, stylowych, drewnianych karczm, zaś bogate menu i smaczne potrawy zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych.
Ponadto, dla Państwa Młodych gwarantujemy przejazd pięknie przystrojoną bryczką oraz nocleg w 3-pokojowym apartamencie, natomiast dla wszystkich gości weselnych możliwość skorzystania z noclegów po przystępnej cenie.

Zapraszamy do Arłamowa!!!


Hotel**** Arłamów to nowy, czterogwiazdkowy obiekt położony w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Kompleks Hotelu Arłamów składa się z dwóch, połączonych ze sobą części - części nowej oraz całkowicie zmodernizowanej części historycznej – Rezydencji. Hotel położony jest na szczycie wzniesienia (590 m n.p.m.), w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej, w krajobrazie zachwycającym o każdej porze roku. Hotel oferuje 254 komfortowe pokoje w tym również apartamenty prezydenckie. Ze wszystkich pokoi roztacza się przepiękny widok na doliny oraz okoliczne wzgórza. W Hotelu znajdują się także trzy restauracje, night club z kręgielnią, bilardem, barem, trzypoziomowa strefa SPA & Wellness z 16 gabinetami zabiegowymi, saunami i jacuzzi, kompleks basenów w tym także brodzik dla dzieci oraz zewnętrzny basen termalny. Hotel Arłamów jest także obiektem doskonale wyposażonym w zaplecze sportowo-rekreacyjne, na które składają się: hala sportowa (2 korty do tenisa, 4 korty do squash’a), siłownia, sala fitness, strzelnica sportowa, boiska do gier zespołowych (siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna), stadnina koni z krytą ujeżdżalnią, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą i oświetleniem, akademia golfa (9-dołkowe pole golfowe i driving range), kompleks narciarski (dwa wyciągi orczykowe, trzy trasy zjazdowe, wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska) oraz lotnisko Arłamów i lądowisko dla helikopterów. Hotel Arłamów posiada również nowoczesne centrum konferencyjno-wystawiennicze – 10 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, w tym 2 wielofunkcyjne, o łącznej powierzchni 1487 m. Dodatkowo, na potrzeby organizowania niepowtarzalnych imprez i eventów, Hotel oferuje wewnętrzny dziedziniec-patio o powierzchni 2288 m, w całości pokryty szklanym dachem. W Arłamowie znajdują się również dwie drewniane karczmy. Karczma Stodoła służy do organizowania eventów dla zorganizowanych grup dla 180 osób. Karczma Stodoła, to także ulubione miejsce do zorganizowania wesela o rustykalnym charakterze lub tradycyjnych poprawin. Pawilon na Stoku, w sezonie zimowym jest zapleczem gastronomicznym dla narciarzy, natomiast w sezonie letnim karczma wykorzystywana jest do organizacji wesel i biesiad, do 100 osób.

Zaprasza Ośrodek Wypoczynkowy Arłamów
Z miasta Wojtkowa
Arłamów
+48 13 443 10 70


Konferencja na:1500 os.
Bankiet na:500 os.
Noclegi dla:508 os.
Impreza max:500 os.
Wszystkich sal:14
Impreza od:0 zł os.


wynajem bryczki

dekoracja sali

osobna sala taneczna

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

Szatnia
Hotel Wojtkowa 0Hotel Wojtkowa 1Hotel Wojtkowa 2Hotel Wojtkowa 3Hotel Wojtkowa 4Hotel Wojtkowa 5Hotel Wojtkowa 6Hotel Wojtkowa 7Hotel Wojtkowa 8Hotel Wojtkowa 9Hotel Wojtkowa 10Hotel Wojtkowa 11Hotel Wojtkowa 12Hotel Wojtkowa 13Hotel Wojtkowa 14Hotel Wojtkowa 15Hotel Wojtkowa 16Hotel Wojtkowa 17Hotel Wojtkowa 18Hotel Wojtkowa 19Hotel Wojtkowa 20Hotel Wojtkowa 21Hotel Wojtkowa 22Hotel Wojtkowa 23Hotel Wojtkowa 24Hotel Wojtkowa 25Hotel Wojtkowa 26Hotel Wojtkowa 27Hotel Wojtkowa 28Hotel Wojtkowa 29Hotel Wojtkowa 30Hotel Wojtkowa 31Hotel Wojtkowa 32Hotel Wojtkowa 33Hotel Wojtkowa 34Hotel Wojtkowa 35Hotel Wojtkowa 36Hotel Wojtkowa 37Hotel Wojtkowa 38Hotel Wojtkowa 39Hotel Wojtkowa 40Hotel Wojtkowa 41
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 06584:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Dziedziniec - patio150050015005002288
Bieszczadzka Sala Konferencyjna4410072997655110
Brydżowa Sala Konferencyjna82082012820
Generalska Sala Konferencyjna12302030241530
Sala wielofunkcyjna C100320200350220140328
Sala wielofunkcyjna D100320200350220140328
Sala A120654070402559
Sala A220654070402559
Sala A320654070402559
Sala A420654070402559
Sala A520654070402559
Sala A620654070402559
Sala B195250150250170120238
Sala B295250150250170120238


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Zespół muzyczny, Kapela
dj
Dekoracje sali
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
basen kryty
siłownia/fitness
sauna
jacuzzi
solarium
sala sportowa
bilard
kręgle
kort tenisowy
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    06584


Okoliczne Miasta: