Pracownia Wspomnień


Tel. +48 664011212
Tel kom+48 692752151
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Bohaterewicza
Miasto:Warszawa 03-982
Województwo:mazowieckie
Rozmawiamy:


Co wyróżnia nas spośród innych firm?
Wymienimy teraz w punktach nasze atuty:
1. Udzielamy zniżek dla dzieci. Odpowiednio, dzieci do trzech lat 100% rabatu, dzieci do lat 12 – 40% rabatu !!
2. Jako nieliczni dajemy rabat 30% dla członków zespołu muzycznego, kamerzysty i fotografa !
3. Mamy bardzo bogate menu. Wszystkie rzeczy, które oferujemy są naszej produkcji. Nie kupujemy, lecz sami wytwarzamy. Wszelkie przystawki, zakąski, mięsa pieczyste, sałatki, ciasta czyli wszystko to, co znajduje się na stołach (z wyjątkiem pieczywa i tradycyjnych wędlin) produkujemy sami, według sprawdzonych od lat receptur. Dzięki temu macie Państwo gwarancje smacznego, świeżego, domowego jedzenia.
4. Wszystko co zostanie na stołach Para Młoda może zabrać ze sobą. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie pojemników. Nasza obsługa pomoże w zapakowaniu żywności w odpowiedni do przewożenia sposób.
5. Zapewniamy Stół Wiejski, na którym znajdują się wędliny i inne przetwory wykonane na specjalne zamówienie, domowymi, staropolskimi metodami. Nie jest to tzw. Wiejskie jadło dostępne w sklepach i hurtowniach, lecz prawdziwe, wiejskie jedzenie. Do tego wszystkiego oferujemy Stół Wiejski w atrakcyjnej cenie 10 PLN /osoby (do ceny wiejskiego stołu nie wliczamy obsługi wesela, kamerzysty, fotografa i członków zespołu)
6. Nie narzucamy sztywnej godziny opuszczenia Sali weselnej. Dzięki temu, możecie Państwo do samego końca cieszyć się tym jedynym dniem, bez presji, że za chwilę sfrustrowana obsługa poprosi o opuszczenie Sali.
7. Oferujemy atrakcyjny, ratalny system płatności. Pierwsza rata (zaliczka) wynosi 2500 PLN. Wpłacana jest w dniu podpisania Umowy, gotówką lub przelewem bankowym na wskazane w Umowie konto. Kolejna rata, pozostała wartość Umowy, uiszczona zostaje w dowolnym terminie, jednak nie dalej niż 14 dni przed datą planowanego przyjęcia. (druga rata może być rozłożona na dwie mniejsze, terminy wpłaty ustala się przy podpisaniu Umowy)
8. Dajemy maksymalnie długi czas na podanie ostatecznej liczby gości, maksymalnie do 2 tygodni przed planowaną uroczystością.
9. Jako jedni z niewielu, oferujemy dekorację Sali w cenie. Wykonujemy dekoracje z balonów i świeżych kwiatów. Ponadto, zapewniamy świeże kwiaty w wazonach na stołach.
10. Zapewniamy szereg atrakcji, między innymi specjalne, szybujące lampiony życzeń. Wspaniała atrakcja dla Pary młodej oraz wszystkich gości weselnych.
11. Przez cały okres przygotowań, oraz trwania przyjęcia, nad jego prawidłowym przebiegiem czuwa doświadczony koordynator ślubny. To on nadzorować będzie na bieżąco pracę kuchni, kelnerów i pozostałej obsługi obiektu. On czuwać będzie nad punktualnością posiłków, on również pozostanie dla Państwa dyspozycji, spełni Państwa prośby, rozwiąże ewentualne problemy czy spory. Dzięki jego doświadczeniu możecie Państwo być pewni, że przyjęcie przebiegnie zgodnie z planem a standard usług, będzie na najwyższym z możliwych poziomie.
12. Jako jedyna firma na rynku, jeśli zaistnieje taka potrzeba, zapewniamy całonocną opiekę pedagoga przedszkolnego nad najmłodszymi uczestnikami przyjęcia weselnego. Zapewniamy też nocleg na leżaczkach przedszkolnych, w osobnym, cichym pomieszczeniu.

To wszystko i wiele więcej wypracowaliśmy specjalnie dla Państwa. Przez lata, zajmując się organizacją ślubów i wesel słuchaliśmy najróżniejszych potrzeb Pary Młodej, rodziców i gości weselnych. Następnie, wykorzystując nasze doświadczenie oraz zdobyte przez lata kontakty, stworzyliśmy ofertę, która naszym zdaniem optymalnie spełnia potrzeby i daje maksimum komfortu i spokoju, tak potrzebnego tego właśnie dnia. Jeśli to wszystko, co wypunktowaliśmy powyżej nie spełnia Państwa oczekiwań, proszę do nas napisać. Proszę przedstawić własną wizję, własne potrzeby. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, z nami można negocjować. Życzymy Państwu samych udanych wyborów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Sale można oglądać każdego dnia, od poniedziałku do piątku o wcześniej umówionej godzinie.

Tylko teraz Wielka Promocja !!
Rabat 50% na film z uroczystości !!


Zaprasza Pracownia Wspomnień
Z miasta Warszawa
Bohaterewicza
+48 664011212


Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:3
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Klimatyzacja

Oczko wodne

Parking strzeżony

Szatnia

Altana
Dom Weselny Warszawa 0Dom Weselny Warszawa 1Dom Weselny Warszawa 2Dom Weselny Warszawa 3Dom Weselny Warszawa 4Dom Weselny Warszawa 5Dom Weselny Warszawa 6Dom Weselny Warszawa 7
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 6c420:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
rocznice
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
catering
bale sylwestrowe
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

przy skorzystaniu z oferty Sali weselnej 50% rabatu na usługę filmowania

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    6c420