Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

HOTEL AROS***


Tel. 48-32-777 17 00
Tel kom48 32 777 17 00
Rodzaj:Hotel
Adres:ul. Oświęcimska 51
Miasto:Tychy 43-100
Województwo:śląskie
Okolice:
Bielsko-Biała, Jaworze, Bystra, Kozy, Wilkowice, Ruda Śląska, Kobiór, Mikołów, Rybnik,


sala  weselna Tychy

45 klimatyzowanych pokoi jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych oraz pokoi o podwyższonym standardzie (razem 90 miejsc noclegowych) spełnia wysokie standardy międzynarodowe w zakresie komfortu. Elegancja w wystroju wnętrz i w obsłudze zadowoli Gości drink-baru i hotelowej restauracji.

Polecamy zniżki cenowe w oparciu o stałe umowy business-to-business.

Zastanawiacie się Państwo nad wyborem miejsca do przeprowadzenia i organizacji szkolenia, konferencji, imprezy integracyjnej bądź okolicznościowej. Brakuje Państwu pomysłu lub czasu na zorganizowanie niezapomnianego spotkania pracowników lub klientów.

W sposób kompleksowy i ciekawy zorganizujemy kameralne spotkanie czy imprezę dla dużej grupy. Nasza oferta zmierza w kierunku odciążenia Państwa od szeregu uciążliwych czynności związanych z organizacją różnego rodzaju imprez, pozwalając się skupić na wyłącznie jej najważniejszej części. Począwszy od przygotowania i zaprezentowania oferty poprzez realizację zamierzonych celów, kończąc na rozliczeniu spotkania.

Naszym atutem jest to, że w ciągu trwania imprezy jest z Państwem osoba, która czuwa nad prawidłowym jej przebiegiem.

PROPONUJEMY
rezerwację miejsc w hotelu
rejestrację uczestników i organizację recepcji
sprzęt konferenyjny
catering
oprawę muzyczną
obsługę techniczną, artystyczną, fotograficzną

Hotel Aros*** w Tychach zaprasza... Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego w Hotelu Aros*** w Tychach,gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę restauracyjną do 120 miejsc siedzących wraz z osobnym miejscem do tańczenia. Oferujemy kompleksową organizację wesela, począwszy od przygotowania sali, przygotowania tortów i ciast aż po wynajem samochodu! Menu weselne przygotowane jest przez naszego doskonałego kucharza i może być dostosowane do gustów i smaków naszych gości. Nowożeńcom pragniemy zaoferować apartament gratis! Zamawiając organizację wesela w naszym Hotelu na powyżej 50 osób otrzymują Państwo 1 pokój dwuosobowy do dyspozycji gości. Oferujemy również kompleksową organizację każdego rodzaju imprez. Zaczynając od przyjęć urodzinowych, komunii, chrzcin, styp poprzez najrozmaitsze jubileusze, a skończywszy na wystawnych bankietach. Menu przygotowywane jest zawsze z największą starannością przez naszego doskonałego kucharza i może być dostosowane do najróżniejszych smaków i gustów Naszych Gości.

Zaprasza HOTEL AROS***
Z miasta Tychy
ul. Oświęcimska 51
48-32-777 17 00


Konferencja na:150 os.
Bankiet na:120 os.
Noclegi dla:83 os.
Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:4


drewniany parkiet

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

Szatnia
Hotel Tychy 0Hotel Tychy 1Hotel Tychy 2Hotel Tychy 3Hotel Tychy 4Hotel Tychy 5Hotel Tychy 6Hotel Tychy 7Hotel Tychy 8Hotel Tychy 9Hotel Tychy 10Hotel Tychy 11Hotel Tychy 12Hotel Tychy 13Hotel Tychy 14Hotel Tychy 15
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod bc3a5:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala A10080100
Sala B756090
Sala C373030
Sala restauracyjna1501200
Organizujemy:
wesela
bankiety
rocznice
osiemnastki
studniówki
spotkania biznesowe
catering
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

Komentarze| 2015-11-09 |
Co jak co, ale nie polecam... HOTEL AROS Istna MASAKRA !!! CIASNO, jak jasna cholera, wszyscy byliśmy w takim ścisku, że trzeba było dostawić o jeden stolik więcej w trakcie imprezy (taka sytuacja nie powinna mieć miejsca), kelner oblał pannie młodej suknie barszczem, mało miejsca do tańczenia. Mało obsługi. Dobrze, że byłem tam tylko gościem, współczuję młodej parze, właściciel zdarł z nich kupę kasy, doliczył do rachunku napoje alkoholowe za wygórowaną cenę, o których w ogóle mowy nie było w umowie. Z jakimś kolesiem degustowali nasze potrawy weselne, po czym popijając kawkę, obżerali naszymi ciastami... PRZESADA !Dodaj komentarz:
  • Kod:

    bc3a5


Okoliczne Miasta: