Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dom weselny "BEATA"


Tel. 034 3275203
Tel kom0 601 95 44 22
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:UL.KATOWICKA 32
Miasto:WRZOSOWA 42-263
Województwo:śląskie
Okolice:
Blachownia, Częstochowa, Poraj, Żarki, Woźniki, Koszęcin, Rędziny, Olsztyn, Myszków.,


sala  do wynajęcia WRZOSOWA

Przyjęcia organizowane u Nas mają kilmat biesiadny, dzięki temu, że zarówno konsumpcja jak i parkiet taneczny znajdują się na jednej sali. W związku z tym, że sala nie posiada żadnych podziałow i filarów wszyscy goście mogą wspólnie cieszyć się urokami organizowanej imprezy.

Scena dla Zespołu Muzycznego znajduje się na tej samej sali, dzięki czemu Zespół muzyczny, który Państwa zabawia ma bezpośredni kontakt ze wszystkimi gośćmi.

Efektem dodatkowym jest oświetlenie sali. Światło ultrafioletowe, pary, jak i multi-światło
z różnymi programami według rytmu muzyki dają specyficzny nastrój i tworzą niepowtarzalny klimat. Nad stołami istnieje podświetlenie punktowe - regulowane. Oświetlenie parkietu działa w rytm muzyki.

→ Cały obiekt jest monitorowany.
→ Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę
→ Lokal wyposażony jest w urządzenia klimatyzacyjne.

Z myślą o potrzebach klientów organizujemy:

wesela
komunie
przyjęcia okolicznościowe
bankiety
sympozja
imprezy integracyjne
catering

Posiadamy duzą, atrakcyjną salę mieszczącą do 200 osób, oraz dwie sale bankietowe, kominkowa - 40 osób i druga 30 osób. Cały obiekt jest klimatyzowany. Dla nowożeńców oddajemy do dyspozycji apartament wyposażony w sejf, a gościom oferujemy pokoje gościnne. Wokół lokalu znajdują się parkingi, tarasy, górka rekreacyjna, plac zabaw dla dzieci.

Gustownie zagospodarowany teren 1 ha może posłużyć do wykonywania zdjęć plenerowych.

Specjalnością lokalu jest kuchnia staropolska, europejska jak i atrakcyjne potrawy przygotowane przez mistrza kuchni w/g życzenia klienta np. deski serowe, półmiski ocean, udziec płonący, dziczyzna, wiejski stół, sandacz na fali, łosoś w całości, grill.

Menu ustalamu w/g życzenia i potrzeb klienta.


Catering - profesjonalna obsługa cateringowa firm, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Świadcząc usługi w zakresie cateringu musimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostawy dań i napojów, oprawa kulinarna imprezy organizowana na miejscu u klienta lub w zaproponowanym miejscu. Znakomici kucharze, oryginalne aranżacje stołów oraz doskonała obsługa, zapewnią niezapomniane wrażenia kulinarne i estetyczne.

Dom Przyjęć Okolicznościowych Beata we Wrzosowej istnieje już od 2001 roku. Posiadamy dużą, atrakcyjną salę mieszczącą do 200 osób, oraz dwie sale bankietowe, kominkowa - 40 osób i druga 30 osób. Organizowane u nas przyjęcia mają klimat biesiadny, dzięki czemu, zarówno konsumpcja jak i parkiet taneczny znajdują się na jednej sali. W związku z tym, że sala nie posiada żadnych podziałow i filarów wszyscy goście mogą wspólnie cieszyć się urokami organizowanej imprezy. Ponadto na tej samej sali znajduje się scena dla zespołu muzycznego, co pozwala na bezpośredni kontakt wszystkich gości z zespołęm muzycznym. Oświetlenie sali jest efektem dodatkowym, a światło ultrafioletowe, pary, jak i multi-światło z różnymi programami według rytmu muzyki dają specyficzny nastrój i tworzą niepowtarzalny klimat. Posiadamy także podświetlenie punktowe - regulowane nad stołami. Oświetlenie parkietu działa w rytm muzyki. Lokal wyposażony jest w urządzenia klimatyzacyjne, a cały obiekt jest monitorowany. Z myślą o potrzebach klientów zorganizujemy wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, sympozja, imprezy integracyjne, a także catering. Nowożeńcom oddajemy do dyspozycji apartament wyposażony w sejf, a gościom oferujemy pokoje gościnne. Wokół lokalu znajdują się parkingi, tarasy, górka rekreacyjna oraz plac zabaw dla dzieci. Gustownie zagospodarowany teren 1 ha może posłużyć jao miejsce do wykonywania zdjęć plenerowych. Naszą specjalnością jest kuchnia staropolska, europejska oraz atrakcyjne potrawy przygotowane przez mistrza kuchni wedle życzenia klienta np. deski serowe, półmiski ocean, udziec płonący, dziczyzna, wiejski stół, sandacz na fali, łosoś w całości, grill. Menu ustalalane jest według życzenia i potrzeb klienta. Znakomici kucharze, oryginalne aranżacje stołów oraz doskonała obsługa, gwarantują Państwu niezapomniane wrażenia kulinarne i estetyczne!

Zaprasza Dom weselny "BEATA"
Z miasta WRZOSOWA
UL.KATOWICKA 32
034 3275203


Noclegi dla:10 os.
Impreza max:200 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

Szatnia
Dom Weselny WRZOSOWA 0Dom Weselny WRZOSOWA 1Dom Weselny WRZOSOWA 2Dom Weselny WRZOSOWA 3Dom Weselny WRZOSOWA 4Dom Weselny WRZOSOWA 5Dom Weselny WRZOSOWA 6Dom Weselny WRZOSOWA 7Dom Weselny WRZOSOWA 8Dom Weselny WRZOSOWA 9Dom Weselny WRZOSOWA 10Dom Weselny WRZOSOWA 11Dom Weselny WRZOSOWA 12Dom Weselny WRZOSOWA 13Dom Weselny WRZOSOWA 14
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod c2ca9:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bankietowa20070
Sala Weselna200
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Ślub Plenerowy
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    c2ca9


Okoliczne Miasta: