Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Gościniec nad strugą


Tel. +48 502 421 183
Tel kom+48 502 137 543
Rodzaj:Restauracja
Adres:Augustyna i Romana Trägerów 12
Miasto:BYDGOSZCZ
Województwo:kujawsko-pomorskie


sala  do wynajęcia BYDGOSZCZ
www › nadstruga.pl

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE: WESELA, CHRZCINY, JUBILEUSZE,KOMUNIE I INNE. Zapraszamy do restauracji Gościniec „Nad Strugą” . Organizujemy wyłącznie imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, chrzciny, urodziny, stypy, przyjęcia komunijne,jubileusze i inne. Oferujemy polską, smaczną kuchnię. Zajmujemy się organizacją wesel do 70-ciu osób. Lokal położony jest na skraju miasta, przy lesie, nad strumieniem. Takie otoczenie gwarantuje spokój wśród zieleni i szumu drzew. Teren jest całkowicie zamknięty, z wygodnym parkingiem i dużym ogrodem do spokojnych spacerów, jak i swobodnych zabaw dla dzieci. Wystrój Gościńca utrzymany jest w ciepłych, żywych barwach w części tanecznej oraz spokojnych, stonowanych odcieniach na sali biesiadnej. Lokal jest klimatyzowany oraz całkowicie przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Nasze cechy charakterystyczne: - smaczna kuchnia - lokal na wyłączność (nie łączymy imprez!) - wygoda i przestrzeń, do siedzenia i zabawy - miła, domowa atmosfera - niestandardowe, subtelne i eleganckie dekoracje. Zapraszamy, Gościniec „Nad Strugą”, Bydgoszcz. Gościniec "Nad Strugą" zajmuje się organizacją wyłącznie imprez okolicznościowych, do których należą wesela, chrzciny, urodziny, przyjęcia komunijne, stypy, jubileusze i inne. Położony jest na skraju miasta, przy lesie, nad strumieniem, a jego otoczenie gwarantuje spokój wśród zieleni i szumu drzew. Teren jest całkowicie zamknięty, posiada wygodny parking i duży ogród do spokojnych spacerów, jak również swobodnych zabaw dla dzieci. Wystrój Gościńca utrzymywany jest w ciepłych, żywych barwach w części tanecznej oraz spokojnych, stonowanych odcieniach na sali biesiadnej. Lokal posiada klimatyzację oraz jest całkowicie przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. W Gościńcu „Nad Strugą” obowiązuje całkowity zakaz palenia na sali. Atrakcyjne otoczenie sprawi, iż będą się mogli Państwo poczuć zupełnie swobodnie, a oferta lokalu obejmuje polską, smaczną kuchnię. Bogate menu oraz wysoka jakość potraw zadowolą gusta najbardziej wymagających smakoszy, potrawy w restauracji przygotowywane są na miejscu. Gościniec zapewnia także obsługę kelnerską, a sala istnieje tylo na wyłączność gości. Lokal oferuje niestandardowe, subtelne i eleganckie dekoracje, z możliwością indywidualnego zaaranżowania wystroju z dekoratorką oraz zapewnia miłą, domową atmosferę, wygodę i przestrzeń, do siedzenia i zabawy.

Zaprasza Gościniec nad strugą
Z miasta BYDGOSZCZ
Augustyna i Romana Trägerów 12
+48 502 421 183


Noclegi dla:- os.
Impreza max:110 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

osobna sala taneczna

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Klimatyzacja

Oczko wodne

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

Szatnia

Altana
Restauracja BYDGOSZCZ 0Restauracja BYDGOSZCZ 1Restauracja BYDGOSZCZ 2Restauracja BYDGOSZCZ 3Restauracja BYDGOSZCZ 4Restauracja BYDGOSZCZ 5Restauracja BYDGOSZCZ 6Restauracja BYDGOSZCZ 7Restauracja BYDGOSZCZ 8Restauracja BYDGOSZCZ 9Restauracja BYDGOSZCZ 10Restauracja BYDGOSZCZ 11Restauracja BYDGOSZCZ 12Restauracja BYDGOSZCZ 13

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 09fb8:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa70
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    09fb8