Pałac Chojnata


Tel. +48 46 813 88 30
Tel kom513 126 775
Rodzaj:Pałac
Adres:Wola Chojnata 59
Miasto:Biała Rawska 96-230
Województwo:łódzkie
Rozmawiamy:


Przyjęcie Weselne jest wspaniałym ukoronowaniem Zaślubin Młodej Pary.
To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci Nowożeńców jak również wszystkich jej uczestników; najbliższej rodziny i przyjaciół.
Ten wyjątkowy dzień wymaga odpowiedniej oprawy i klimatu.
Pałac Chojnata to niezwykłe 'miejsce z duszą', przygotowane i odpowiednio wyposażone na potrzeby imprez o szczególnym charakterze.

Organizujemy śluby cywilne, pomagamy przy organizacji ślubów kościelnych.
Po ceremonii zaślubin zapraszamy na prawdziwą ucztę dla oka i duszy.
4 klimatyzowane sale umożliwiają aranżację przyjęć do 130 osób, przy ustawieniu stołów wspólnych lub okrągłych. Gustowna zastawa, efektowne kompozycje kwiatowe, blask świec
i kryształowych żyrandoli, dodają magii i pozostają na długo w pamięci gości.
Przyjęcia powyżej 130 osób organizujemy w namiotach bankietowych ustawianych
w pałacowym parku.
Przyjęcia weselne w Pałacu Chojnata, są świadectwem najlepszych polskich tradycji,
które tak bardzo cenią sobie również nasi goście z zagranicy.

Menu
Ustalamy indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Proponujemy kompozycje dań serwowanych, jak i bufetowych. Wielką popularnością cieszą się bufety tematyczne.

Na specjalne życzenie oferujemy:
niezapomniane wieczory panieńskie z ofertą SPA w komnatach pałacowych lub w willi, fontanny czekoladowe i alkoholowe, stoły: wiejskie, rybne, orientalne, szynki pieczone w całości, pieczone prosięta i dziki, show barmański, lot balonem, przejażdżki bryczką, drewnianą podłogę do tańca w plenerze, pokazy sztucznych ogni.

W prezencie dla Nowożeńców:
powitanie chlebem i solą
nocleg ze śniadaniem w Apartamencie
udostępnienie Pałacu do ślubnej sesji zdjęciowej
kolacja i nocleg w I Rocznicę Ślubu
10% zniżki na chrzciny, komunie i przyjęcia rodzinne


Prezenty dla Gości Weselnych:
powitalny kieliszek wina musującego
specjalne ceny na pokoje hotelowe, ze śniadaniem


Gwarantujemy fachową i kompleksową pomoc przy planowaniu przyjęcia,
wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy,
jak również profesjonalną obsługę uroczystości.

Koordynator Uroczystości Weselnych w Pałacu Chojnata- Katarzyna Goc – tel. 46 813 88 30




Zaprasza Pałac Chojnata
Z miasta Biała Rawska
Wola Chojnata 59
+48 46 813 88 30


Konferencja na:250 os.
Bankiet na:160 os.
Noclegi dla:80 os.
Impreza max:130 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

osobna sala taneczna

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia

Altana
Pałac Biała Rawska 0Pałac Biała Rawska 1Pałac Biała Rawska 2Pałac Biała Rawska 3Pałac Biała Rawska 4Pałac Biała Rawska 5Pałac Biała Rawska 6Pałac Biała Rawska 7Pałac Biała Rawska 8Pałac Biała Rawska 9Pałac Biała Rawska 10Pałac Biała Rawska 11
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 50022:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Balowa (Pałac)356060100406070
Kominkowa (Pałac)10201240152030
Słoneczna (Pałac)25402560304045
Sala I (Willa Parkowa)508055100405580
Sala II (Willa Parkowa)5010050806075115
Konferencja w plenerze80250160100375


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
bar
bezpłatna prasa
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
sauna
bilard
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w łódzkim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    50022