Pałac Śmiłowice


Tel. (12) 385 92 04
Tel kom0695 400 909
Rodzaj:Pałac
Adres:Śmiłowice
Miasto:Śmiłowice 32-120
Województwo:małopolskie
Okolice:
Nowe Brzesko, Kraków, Bochnia,


Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie.

Każda Para Młoda pragnie w tym jednym z najważniejszych dni poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych chcą aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie.

Chcemy zachować te chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające. Aby tak właśnie było szukają Państwo odpowiedniego miejsca. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy niezwykłe miejsce w czarującej scenerii.

Położony w Śmiłowicach zespół Parkowo-Pałacowy stanowi doskonałe miejsce na organizację wymarzonego, bajkowego wesela. Oddajemy do Państwa dyspozycji jeden z najpiękniejszych obiektów w Małopolsce. Przepięknie odrestaurowany pałac w stylu klasycystycznym z końca XVIII wieku posiada oryginalne, stylowe wnętrza.

Niepowtarzalny jest także otaczający go 4-hektarowy park. Romantyczne alejki, przepiękna zieleń i wiekowe drzewa tworzą niesamowitą atmosferę. Park stanowi doskonałą scenerię do fotografii ślubnych, dzięki czemu nie muszą Państwo opuszczać gości weselnych. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować przyjęcie weselne w ogrodzie w stylu angielskim.

Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, samochodu oraz dodatkowych atrakcji.

Szef kuchni specjalizuje się w staropolskiej kuchni. Przepięknie podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

Najbardziej liczy się dla nas stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić jeden z najpiękniejszych pałaców w Małopolsce. Jasne, przestronne oraz przytulne pokoje pałacu z widokiem na piękny park są idealnym miejscem do pracy i wypoczynku.
Zapraszamy na wirtualny spacer po Pałacu.
Oferujemy Państwu 16 pokoi dwuosobowych oraz 1 pokój czteroosobowy urządzone w stylu klasycystycznym z dbałością o najdrobniejszy szczegół wraz z nowoczesnym wyposażeniem.

Przyjęcie weselne

Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie.
Każda Para Młoda pragnie by w tym jednym z najważniejszych dni poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych chcą aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie. Chcemy zachować te chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy niezwykłe miejsce w czarującej scenerii.
Położony w Śmiłowicach zespół Parkowo-Pałacowy stanowi doskonałe miejsce na organizację wymarzonego, bajkowego wesela.

Oddajemy do Państwa dyspozycji jeden z najpiękniejszych obiektów w Małopolsce. Przepięknie odrestaurowany pałac w stylu klasycystycznym z końca XVIII wieku posiada oryginalne, stylowe wnętrza. Niepowtarzalny jest także otaczający go 4-hektarowy park. Romantyczne alejki, przepiękna zieleń oraz wiekowe drzewa tworzą niezwykłą atmosferę. Park stanowi doskonałą scenerię do fotografii ślubnych, dzięki czemu nie muszą Państwo opuszczać gości weselnych. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować przyjęcie weselne w ogrodzie w stylu angielskim.
Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną oraz miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich Państwa gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, samochodu oraz dodatkowych atrakcji. Szef kuchni specjalizuje się w staropolskiej kuchni. Przepięknie podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

WESELA już od 250 PLN/osobę
Najbardziej liczy się dla nas stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

Zaprasza Pałac Śmiłowice
Z miasta Śmiłowice
Śmiłowice
(12) 385 92 04


Konferencja na:100 os.
Bankiet na:80 os.
Noclegi dla:56 os.
Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:5
Impreza od:2 zł os.


drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

Szatnia
Pałac Śmiłowice 0Pałac Śmiłowice 1Pałac Śmiłowice 2Pałac Śmiłowice 3Pałac Śmiłowice 4Pałac Śmiłowice 5Pałac Śmiłowice 6Pałac Śmiłowice 7Pałac Śmiłowice 8Pałac Śmiłowice 9Pałac Śmiłowice 10Pałac Śmiłowice 11Pałac Śmiłowice 12Pałac Śmiłowice 13Pałac Śmiłowice 14Pałac Śmiłowice 15Pałac Śmiłowice 16Pałac Śmiłowice 17Pałac Śmiłowice 18Pałac Śmiłowice 19Pałac Śmiłowice 20Pałac Śmiłowice 21Pałac Śmiłowice 22Pałac Śmiłowice 23Pałac Śmiłowice 24Pałac Śmiłowice 25
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 87a97:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna10080100
Sala balowa907290
Sala bursztynowa665266
Sala myśliwska302430
Sala Kryształowa10080100


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Światło dzienne, Internet WiFi,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
osiemnastki
stypy
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Ślub Plenerowy
W obiekcie dostępne:
siłownia/fitness
sauna
bilard

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    87a97


Okoliczne Miasta: