Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ośrodek Rekreakcyjno Wypoczynkowy WALTER


Tel. 56 654 25 62
Tel kom( 0 56 ) 654 25 62
Rodzaj:Restauracja
Adres:ul. Droga Starotoruńska 5A
Miasto:Toruń 87-100
Województwo:kujawsko-pomorskie


Restauracja "PORTOWA" poleca szeroki wybór dań kuchni polskiej i zagranicznej.
Dysponujemy salą konsumpcyjną na 300 miejsc. Nadaje się ona doskonale na przyjęcia weselne, okolicznościowe oraz bankiety. Zapewniamy fachową obsługę i wszelką pomoc niezbędną przy organizacji imprez. Organizatorom przyjęć weselnych udostępniamy bezpłatnie pokój hotelowy oraz korzystne rabaty na wynajęcie pozostałych pokoi. Gwarantujemy, że przy dźwiękach muzyki granej "na żywo", spędzą Państwo czas bardzo dobrze się bawiąc w doskonałej atmosferze. Jest to również okazja do zorganizowania spotkania rodzinnego lub towarzyskiego na przykład z okazji imienin czy urodzin.

Ośrodek Walter, z racji swego położenia i wyposażenia jest również dobrym miejscem spotkań integracyjnych, szkoleń, konferencji, prezentacji.

Zainteresowanym organizatorom do dyspozycji zostaną oddane sale konferencyjne oraz posiadany sprzęt, dający możliwość efektywnego prowadzenia prezentacji.

Sala konferencyjna może pomieścić około 100 osób.

Prowadzone działania w tak atrakcyjnym miejscu na pewno będą przyjemnością, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Po chwilach ciężkiej pracy zapraszamy wszystkich do skorzystania z restauracji, pola do gry w "Paintball" lub innych atrakcji. Jesteśmy pewni, że nasza oferta pozwoli połączyć pracę z przyjemnością, bez potrzeby opuszczania terenu ośrodka. Przypominamy, że cały teren wraz z parkingiem jest do Państwa dyspozycji. Na wszystkich zmęczonych wytężoną pracą czekają pokoje hotelowe.

Teren jest ogrodzony, oświetlony, z daleka od ruchu ulicznego i posiada dużo zieleni z zapleczem socjalnym. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami za wcześniejszym uzgodnieniem. Mamy nadzieję, że atrakcyjne warunki naturalne, walory przyrodnicze i turystyczne oraz miła obsługa ośrodka staną się miejscem, które z chęcią Państwo odwiedzicie i z przyjemnością będziecie do niego powracać.

Początek swojej działalności firma WALTER datuje się na rok 1987, a od tamtego okresu zakład nieustannie poszerza swoją działalność. Od 25-go czerwca 1998 roku zajmuje się organizacją imprez plenerowych oraz usług hotelowo-gastronomicznych. W chwili obecnej posiada obiekt o powierzchni 1,2 ha na którym mieści się hotel oraz restauracja, oraz dysponuje doświadczeniem, nabytym przez lata pracy. W swojej ofercie posiada organizację imprez plenerowych dla firm z licznymi atrakcjami. Restauracja "PORTOWA" poleca szeroki wybór dań kuchni polskiej i zagranicznej, a sala konsumpcyjna, którą dysponuje lokal posiada 300 miejsc. Nadaje się ona doskonale na przyjęcia weselne, okolicznościowe oraz bankiety, a firma zapewnia fachową obsługę i wszelką pomoc niezbędną przy organizacji imprez. Ośrodek oferuje również smaczne potrawy przygotowane od podstaw i posiada odpowiednie zaplecze gastronomiczne do przygotowania bankietów czy szkoleń.

Zaprasza Ośrodek Rekreakcyjno Wypoczynkowy WALTER
Z miasta Toruń
ul. Droga Starotoruńska 5A
56 654 25 62


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1


dekoracja sali

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

Szatnia
Restauracja Toruń 0Restauracja Toruń 1Restauracja Toruń 2Restauracja Toruń 3Restauracja Toruń 4Restauracja Toruń 5Restauracja Toruń 6Restauracja Toruń 7Restauracja Toruń 8Restauracja Toruń 9Restauracja Toruń 10Restauracja Toruń 11Restauracja Toruń 12Restauracja Toruń 13Restauracja Toruń 14Restauracja Toruń 15Restauracja Toruń 16
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 758d2:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100
Organizujemy:
wesela
komunie
rocznice
osiemnastki
przyjecia okolicznościowe
połowniki
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Ślub Plenerowy
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    758d2