Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

SUŁKOWSKI Conference & Resort


Tel. +48 65 537 11 00 (24/7/365)
Tel kom506 218 295
Rodzaj:Hotel
Adres:ul. Dworcowa 15
Miasto:Boszkowo 64-130
Województwo:wielkopolskie
Okolice:
Leszno, Wolsztyn, Śmigiel, Przemęt, Właszakowice, Siekowo,
Rozmawiamy:



Hotel Sułkowski Conference & Resort
Szanowni Państwo.

Wasz ślub musi pozytywnie i na długo zapaść w pamięci Waszych gości, a Wy, Młoda Para, macie mieć zagwarantowane poczucie komfortu, szampańskiej zabawy i pełni szczęścia. I to motto przyświeca nam przy organizacji każdego przyjęcia weselnego w naszych progach Hotelu Sułkowski.
Nasz niepowtarzalny pakiet weselny zawiera:
- apartament dla Pary Młodej GRATIS;
- apartament dla Pary Młodej w pierwszą rocznicę ślubu GRATIS;
- wynajem sali weselnej;
- podstawowy, ale artystyczny wystrój weselny sali GRATIS;
- pełny serwis gastronomiczny wraz z weselnym menu;
- profesjonalna obsługa kelnerska;
- parking dla gości GRATIS,
- piękne plenery fotograficzne GRATIS ;-);
- organizację przyjęcia poprawinowego, (np. poprawinwe barbecue na tarasach lub biesiada przy ognisku)
- wmurowanie tabliczki pamiątkowej oraz pozostawienie odcisków dłoni Pary Młodej w betonowej płycie tarasu Blue Cafe*;
- profesjonalnego wedding plannera (pełna pomoc i doradztwo w organizacji ślubu i wesela)*.

Hotel Sułkowski to nowy obiekt hotelowo-weselny o nowoczesnych wnętrzach i designerskim wyposażeniu. Do dyspozycji gości oddajemy zespół przestronnych pokoi hotelowych, nowoczesnych sal i klimatycznych restauracji oraz luksusowych apartamentów.
Położenie hotelu bezpośrednio nad lazurowym jeziorem w połączeniu z szeroką, prywatną, piaszczystą plażą stanowią czynnik pozytywnie i wyraźnie wyróżniający nas w propozycjach sal weselnych w Wielkopolsce.
Hotel Sułkowski to doskonałe miejsce na zabawę i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Znajdujemy się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, w sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego.
Nasz kompleks gastronomiczny, w skład którego wchodzą restauracje:
• La Perla - na 150 osób
• Blue Cafe 70 osób
• Vitalia na 60 osób
• oraz namiot bankietowy na 350 osób,
zapewnia zaplecze pod każdy rodzaj przyjęcia weselnego, od tych kameralnych po realizowane z rozmachem i światową oprawą kilkuset osobowe bankiety weselne.
Hotel Sułkowski posiada ponad 140 miejsc noclegowych, a wraz z sąsiadującym z nami zaprzyjaźnionym Hotelem Vitalia możemy przenocować ponad 300 gości weselnych.
Możecie Państwo liczyć także na naszą pomoc przy planowaniu wesela.
Mamy doświadczenie w realizacji kameralnych ceremonii zaślubin w pobliskiej kaplicy leśnej lub mieszczącym się w pobliskim Przemęcie siedemnastowiecznym kościele.
Dodatkowo możemy zagwarantować wsparcie w załatwieniu:
- transportu,
- konnego powozu,
- oprawy sali, (florysty, dekoracji sali oświetleniem LED, dodatkowych dekoracji przed restauracją)
- fotografa,
- kamerzysty,
- profesjonalnej opieki nad dziećmi,
- pokazu barmańskiego,
- oprawy muzycznej,
- wypuszczenia gołębi,
- pokazu sztucznych ogni,
- pamiątkowych drobnych upominków dla gości.
A może ślub na naszej piaszczystej plaży? Możemy wspólnie popracować także nad tym pomysłem…
*Pozycje mogą być dodatkowo wyceniane lub dostępne po spełnieniu określonych warunków.

W wyniku modernizacji Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SUŁKOWSKI zyskało zupełnie nowe oblicze i zmieniło nazwę na Sułkowski Conference & Resort. Powstał obiekt o nowoczesnych wnętrzach i wyposażeniu, co umożliwi obsługę najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji klientów biznesowych oddany został zespół sal szkoleniowo-konferencyjnych, ekskluzywny lobby bar i luksusowe apartamenty. Bezpośrednie położenie nad jeziorem w połączeniu z infrastrukturą towarzyszącą będą stanowiły czynnik przyciągający w to miejsce całe rodziny z dziećmi.
Sułkowski Conference & Resort to doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Znajdujemy się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego.
Jako jedyny w regionie obiekt posiadamy piaszczystą plażę z kąpieliskiem strzeżonym. Nasz kompleks gastronomiczny, w skład którego wchodzą restauracje La Perla, nowa restauracja na plaży Blue Cafe, lobby bar z salą klubową i bowlingiem, a także letnie tarasy, serwuje wyśmienite przekąski, dania obiadowe, desery i napoje.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy fabrycznie nowe kajaki oraz rowery wodne jak również rowery tradycyjne.
Centrum konferencyjne dysponuje ponad 500 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą w zależności od aranżacji paneli ściennych składa się od 4 do 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal z największą o wielkości ponad 300 m2. Wszystkie sale wyposażone zostanę w nowoczesny sprzęt techniczny niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów, a także bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu.
Sułkowski Conference & Resort posiada ponad 140 miejsc noclegowych w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym i bezpłatnym dostępem do Internetu (wifi).
Kameralna ceremonia zaślubin w pobliskiej kaplicy leśnej lub mieszczącym się w sąsiedniej wsi siedemnastowiecznym kościele, a może ślub na piaszczystej plaży naszego centrum? Taka uroczystość z pewnością pozostanie w pamięci Państwa i Państwa Gości na długi czas.
Proponujemy Państwu zorganizowanie eleganckiego przyjęcia weselnego lub bankietu w jednej z naszych sal restauracyjnych.
Menu przyjęć i bankietów każdorazowo dopasowujemy do oczekiwań klienta.


Zaprasza SUŁKOWSKI Conference & Resort
Z miasta Boszkowo
ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00 (24/7/365)


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:140 os.
Impreza max:180 os.
Wszystkich sal:7
Impreza od:0 zł os.


wynajem bryczki

dekoracja sali

osobna sala taneczna

Pełne zaplecze kuchenne

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Boszkowo 0Hotel Boszkowo 1Hotel Boszkowo 2Hotel Boszkowo 3Hotel Boszkowo 4Hotel Boszkowo 5Hotel Boszkowo 6Hotel Boszkowo 7Hotel Boszkowo 8Hotel Boszkowo 9Hotel Boszkowo 10Hotel Boszkowo 11Hotel Boszkowo 12Hotel Boszkowo 13Hotel Boszkowo 14Hotel Boszkowo 15Hotel Boszkowo 16Hotel Boszkowo 17Hotel Boszkowo 18Hotel Boszkowo 19Hotel Boszkowo 20Hotel Boszkowo 21Hotel Boszkowo 22Hotel Boszkowo 23Hotel Boszkowo 24Hotel Boszkowo 25Hotel Boszkowo 26Hotel Boszkowo 27Hotel Boszkowo 28Hotel Boszkowo 29Hotel Boszkowo 30Hotel Boszkowo 31Hotel Boszkowo 32Hotel Boszkowo 33Hotel Boszkowo 34Hotel Boszkowo 35Hotel Boszkowo 36Hotel Boszkowo 37Hotel Boszkowo 38Hotel Boszkowo 39Hotel Boszkowo 40Hotel Boszkowo 41Hotel Boszkowo 42Hotel Boszkowo 43Hotel Boszkowo 44
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod aa3ae:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna 72863234070
Sala konferencyjna 6452545
Sala konferencyjna 4+510040100
Sala konferencyjna 140903558100
Sala konferencyjna 210080100
Sala konferencyjna 310080100
Sala 123300300


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Telefon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
sauna
bilard
kręgle
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    aa3ae


Okoliczne Miasta: