Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Villa Verde RESORT & SPA


Tel. (+48) 32 670 38 00
Tel kom(+48) 32 670 38 10
Rodzaj:Hotel
Adres:Mrzygłodzka 273
Miasto:Zawiercie 57-350
Województwo:śląskie
Okolice:
Myszków, Poręba, Olkusz, Rudniki, Łazy, Ogrodzieniec, Żarki, Wolbrom, Kroczyce,


Przyjęcie weselne jest jak ptak odlatujący do ciepłych krajów na zimę ? zawsze pozostaje po nim wspomnienie.

Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka, pozostaje w pamięci zarówno Młodej Pary i jak wszystkich Gości. Ważna jest uroda, klimat miejsca oraz profesjonalna obsługa przedsięwzięcia. Obsługa Hotelu Villa Verde spełnia te wszystkie warunki i powierzając nam organizację przyjęcia dokonują Państwo trafnego wyboru.

W Hotelu Villa Verde Resort & SPA są luksusowe, eleganckie i komfortowe pokoje, przestrzenny holl, klimatyzowana restauracja, pięknie zaaranżowane ogrody, chata plenerowa ? to znakomite warunku na zorganizowanie wyśmienitego i niezapomnianego przyjęcia weselnego nawet dla 150 osób.

Do Państwa dyspozycji na organizację przyjęcia weselnego oddajemy:
- restaurację (salę bankietową wraz z salą na parkiet taneczny)
- kawiarnię
- plenerową chatę grillową.

Poniżej przestawiamy Państwu warianty organizacji przyjęcia weselnego
- tradycyjne menu polskie
- wykwintne menu weselne

W cenie menu weselnego otrzymują Państwo:
- apartament dla Nowożeńców z gwarancją przedłużenia doby hotelowej do godz. 14.00
- śniadanie dla Nowożeńców serwowane do apartamentu
- butelkę wina musującego w apartamencie Nowożeńców
- chleb weselny wypiekany przez cukierników
- ceremoniał powitania Nowożeńców w hollu hotelu przed przyjęciem weselnym
- lampkę wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej
- tort weselny
- możliwość organizacji jednej z gorących kolacji w naszej chacie plenerowej
- salę klimatyzowaną wraz z salą taneczną, kawiarnie, ogród letni
- miejsca parkingowe dla Młodej Pary i Gości weselnych
- możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej w dniu ślubu w bajecznym plenerze naszych ogrodów przy szumie kaskady wodnej
- koordynację całej uroczystości weselnej.

Ponadto polecamy Państwu usługi naszego hotelu dodatkowo płatne:
- na życzenie wzbogacamy menu weselne o różnego rodzaju atrakcje kulinarne: stoły wiejskie, bufety kuchni świata
- dekoracja żywymi kwiatami sal restauracyjnych i hollu
- elegancie pokrowce na krzesła
- oprawa muzyczna przyjęcia zespół weselny lub DJ
- usługi fotograf/kamerzysta
- wynajem pojazdu do ślubu samochód nowoczesny, retro, limuzyna, bryczka
- na życzenie Pary Młodej również ekstremalne formy przejazdu: kłady, retro motory, lot balonem itp.
- możliwość zorganizowania przejazdu dla Gości: autokary, mikrobusy
- możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej na Jurze: Okiennik Wielki, ruiny zamku w Ogrodzieńcu
- pokaz fajerwerków w rytm wybranego przez Parę Młodą utworu muzycznego
- wodzirej, konferansjer
- opieka nad dziećmi podczas uroczystości i przyjęcia weselnego
- pokoje dla Gości weselnych w specjalnych cenach.


Pokój 1 osobowy (1 doba) 220zł ? 20% rabatu = 176zł
Pokój 2 osobowy (1 doba) 295zł ? 20% rabatu = 236zł
Apartament 2 os. (1 doba) 460zł ? 20% rabatu = 368zł
Dostawka (1 doba) 95zł

W cenie pokoju wliczone jest śniadanie oraz korzystanie z basenu, fitness i sauny. Pokoje dla Gości weselnych na życzenie mogą mieć przedłużoną dobę hotelową do godz. 14.00

Uprzejmie informujemy, że dzieci do 6 lat mają posiłek gratis, zaś dzieci w wieku 7-12 lat rabat 50% wartości zamówienia.

Imprezy weselne trwają do godz. 5.00

Na kilka dni przed uroczystościami zapraszamy Młodą Parę do ustalenia indywidualnego programu ? wSPAniałe chwile?, który ma za zadanie zrelaksować duszę i upiększyć ciało przed tak ważnym w życiu wydarzeniem, jakim jest wstąpienie w Związek Małżeński.

Parze Młodej proponujemy:
- wyjątkowy dotleniający zabieg na twarz OXYGENATING PURITY FACIAL, który jest prawdziwym oddechem dla skóry. Bogaty w witaminy i ekstrakty roślinne powoduje, że skóra odzyskuje naturalny blask i promienny wygląd.
- zmysłową kąpiel w oślim mleku, która łączy w sobie niezapomniany relaks i poczucie luksusu. Połączenie oślego mleka oraz ekstraktu z melona i brzoskwini odżywi i nawilży skórę.

Zaprasza Hotel Villa Verde RESORT & SPA
Z miasta Zawiercie
Mrzygłodzka 273
(+48) 32 670 38 00


Konferencja na:700 os.
Bankiet na:500 os.
Noclegi dla:180 os.
Impreza max:500 os.
Wszystkich sal:7
Impreza od:0 zł os.


drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony
Hotel Zawiercie 0Hotel Zawiercie 1Hotel Zawiercie 2Hotel Zawiercie 3Hotel Zawiercie 4Hotel Zawiercie 5Hotel Zawiercie 6Hotel Zawiercie 7Hotel Zawiercie 8Hotel Zawiercie 9Hotel Zawiercie 10Hotel Zawiercie 11Hotel Zawiercie 12Hotel Zawiercie 13Hotel Zawiercie 14Hotel Zawiercie 15Hotel Zawiercie 16Hotel Zawiercie 17Hotel Zawiercie 18Hotel Zawiercie 19Hotel Zawiercie 20Hotel Zawiercie 21Hotel Zawiercie 22Hotel Zawiercie 23Hotel Zawiercie 24Hotel Zawiercie 25Hotel Zawiercie 26Hotel Zawiercie 27Hotel Zawiercie 28
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 07add:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Wiosenna20504545126
Jesienna2050404548
Zimowa1840323048
Kongresowa A4020016090187
Kongresowa B4018014080167
Kongresowa C60300220120256
Kameralna8158820


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
W obiekcie dostępne:
bar
basen kryty
siłownia/fitness
sauna
sala sportowa
kort tenisowy

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

  Najczęściej rezerwowane sale Zawiercie:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    07add


Okoliczne Miasta: